• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Štúdium na UJAK. Ako sa rieši prax v obore?

1. novembra 2016 
@84lenulka

Ahoj, reagujem na tvoju otázku, ja sa chystám na rigo z andragogiky. :slight_smile: Ty už študuješ, či sa tiež len chystáš? :slight_smile:
9. júl 2014 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@promises1 ahoj chystam sa, od septembra, by som chcela zacat chodit.
9. júl 2014 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som v stadiu rozhodovania, viac menej cakam na odpoved p. Cingera, kt. ma rigo na starosti.
10. júl 2014 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@84lenulka; @promises1 :wink: Dámy, ak Vám môžem dať jednu dobrú radu... Ono rigorózne konanie pozostáva v podstate z napísania 80 až 100 stranovej rigoróznej práce, jej obhajoby a štátnych skúšok z troch až piatich predmetov, zavisí to od danej školy... Mne osobne tiež beží rigorózne konanie, ale na Slovensku, špecka sa dá urobiť v BA za 350 € a andragogika hneď na niekoľkých školách. Tá cena na UJAK-u je fakt premrštená ak vezmete do úvahy, že titul "doktor filozofie" si budete musieť znova nechávať uznať na výkon regulovaného povolania na území SR, pretože inak to budú len štyri písmenká v občianskom. Po novom už síce titul do OP zapíšu s českým diplomom bez problémov, no ak sa napr. Lenka bude uchádzať o pozíciu, kde bude potrebná kvalifikácia špec. pedagóga a bude chcieť získať príplatok ku platu za rigorózne konanie, musí na to stále mať pečiatku z MŠVVaŠ SR a po druhé zamestnávateľ jej to môže, no nemusí uznať... V každom prípade, veľa elánu, odhodlania a tvorivosti pri tejto malej vedeckej činnosti :slight_smile: Držím palce!!!
14. júl 2014 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@marek12 Dakujem Marek , za vysvetlenie, no ja aj tak sa chystam do Prahy, kedze som tam studovala aj Mgr. a velmi sa mi tam pacilo... tebe tiez prajem vela sil v studiu :slight_smile:
18. júl 2014 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, je tu niekto z východu (KE a okol.,TV a okol.), kto sa chystá od septembra na Mgr+učiteľstvo?Ďakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. júl 2014 o 00:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte je tu niekto, kto si robil rigoroznu skusku zo spec. pedagogiky? A vedel mi poskytnut vypracovane otazky? bola by som velmi vdacna.:slight_smile: Dakujem
20. sep 2014 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte je tu niekto, kto si robil rigoroznu skusku zo spec. pedagogiky? A vedel mi poskytnut vypracovane otazky? Bola by som velmi vdacná :slight_smile: Dakujem. Poskytnem magisterské otázky- vypracované
17. nov 2014 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuncimokus ked si nastupila na studium tak sa mi prosim ozvi hned !!!!
7. dec 2014 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halooo nenajde sa tu nikto kto studuje, alebo studoval PhDr. spec. pedagogiku-ucitelstvo na Ujaku?
6. jan 2015 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tie ktoré ste mali na ujaku ŠP-učiteľstvo štátnicu aj z matematiky a máte ešte niekde vypracované otázky, mohli by ste mi ich prosím poskytnúť. Bola by som veľmi vďačná
27. jan 2015 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aktiz Ahoj ja som si robila statnicu z matematiky.
31. jan 2015 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kupim za rozumnu cenu vypracovane rigorozne otazky zo spec. pedagogiky ucitelstvo. Ak sa tu niekto taky najde prosim, nech sa mi ozve, dakujem
2. máj 2015 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cestujete, študujete alebo pracujete v zahraničí? Tak určite poznáte tú situáciu, keď sa vrátite domov a vidíte svoj účet za telefón. Už žiaden roaming v Európe! Zrušme nezmyselné poplatky za telefónne služby v zahraničí od decembra 2015. Podporte našu petíciu proti roamingu v Európe a zdieľajte: http://www.change.org/zero-roaming #zeroroaming. Nenechajme telefónne spoločnosti, aby nás okrádali. Sledujte nás na twitteri: @ZeroRoaming2015 a na facebooku: Zero Roaming :slight_smile:
15. jún 2015 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chysta sa niekto na mgr. studium spec.pedagogika-ucitelstvo z okolia TN?
16. jún 2015 o 12:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by
@ivka2302 ja by som išla
14. júl 2016 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka2302 tam je treba troch, aby otvorili ročník
14. júl 2016 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz ste zacali studovat? Ja by som tiez chcela, ale tento rok neotvaraju
6. sep 2016 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pjana asi majú málo študentov ak neotvorili....tiež to tu sledujem :slight_smile: ale nikto nič nepíše...má škola na fb nejakú skupinku? nevieš prosím
30. okt 2016 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monulikk mam pocit, ze som niekde na nete citala, ze mali problem s akreditaciou, cize asi preto neotvarali. O skupine na fb netusim, ak by si to zistila, napis aj sem:slight_smile:
1. nov 2016 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok