• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Štúdium na UJAK. Ako sa rieši prax v obore?

1. novembra 2016 
ivkabmw..tak sa teším..Uvidíme, ako dopadne Bc (dúfam, že to zvládneme) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. mar 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maruschka..a mozem sa opytat,ze na aku skolu chodis? ja na sport a rekreacia a ty?statnice mam 31. maja a ty?len nevem ci ma vezmu sem do Hrozenkova..snad ano ak urobim vyrovnavacie kurzy
16. mar 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tento rok by som si chcela podat prihlasku na manazment cestovneho ruchu -stary hrozenkov.Mohol by mi dat niekto nejake info o studiu?A taktiez som citala,ze sa tam tento rok chysta kontrola a ak by tam zrusili studium,da sa potom dokoncit v prahe?Prosim o kazdu dobru radu ,,,dakujem
21. mar 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivka..chodím na sociálnu prácu.. Štátnicujeme od 7.6 a keďže som medzi prvými v abecede, idem hneď prvý deň..Pýtala som sa na tento prípad, že ak študujeme na inom odbore a chcem ísť na špec.ped a vychov., či ma zoberú..A kamarátka, ktorá končí prvý ročník hovorila, že zoberú v pohode..Triedy sú tam rozdelené na polovicu, v ktorej sú študenti, ktorí študujú špec.ped a vych. a majú z toho Bc..a teraz to isté študujú na Mgr...A v druhej polovici sú tí, ktorí mali iný odbor a teraz študujú tento odbor..Skrátka, že sa prispôsobia s učivom.Ale v konečnom dôsledku sa musia všetci naučiť to isté, len jedna skupina ide rýchlejšie ako druhá..Aspoň tak mi to hovorila.. :wink: :wink: :wink: :wink:

37373..ani nehovor..veď mi bolo povedané, že akreditácia je v pohode, nič sa nedeje a ani sa nič nemení..To by bol horor, keby to tam zrušili :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: No, tak to si musíme ešte zistiť ...
29. mar 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak dopocula som sa nejake informacie,ze sa rusi pobocka v Hrozenkove..Viem to od studentov...neviete co je na tom pravdy??
30. mar 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alenkaaa, kamarátka tam chodí a hovorí, že je všetko v poriadku. Akreditáciu majú, priberajú nových študentov, žiadne problémy..Tak neviem.. :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
30. mar 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
30. mar 2010 o 15:04 • zuzanocka
no ja som pocila take informacie.Tak dufam,ze budu brat..neviem si predsatvit,ze by som musela ist do Prahy..mne to vraveli studento co navstevuju pobocku v Hrozenkove....keby ste mali nejake infosky,tak napiste....pekny dniiceek :slight_smile:
30. mar 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este nieco...ze ako mate tu prihlasku v PDF,tak minuly rok bola rozdelena podla toho kde chces studovat..myslim mesto a teraz je prihlaska v PDF iba pre Prahu..vsimnite si to..nemam z toho dobre pocity...ak tam mate nejakyćh znamych,tak sa prosim popytajte..bojim sa fakt,ze uz nebudu brat..pekny deen :pensive:
30. mar 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alenkaaa. takéto triky sa v dnešnej dobe robia na niektorých VŠ. Prihlášky sa dávajú na centrálu VŠ (BA,Praha,...) a vlastne študuješ akože v centrále a pritom chodíš niekde do Hrozenkova alebo inde.. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: Ale dnes napíšem kamarátke,tak hádam mi to objasní..Alebo si zavolaj na študijné, hádam budú vedieť odpoveď. :wink:
31. mar 2010 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maruschka...pisala som tam mail a doteraz sa mi stale ozvali a zrazu,ked som sa opytala na rusenie...vobec neodpisali...buidem rada ak napises...pekny den ti prajem :sunglasses:
31. mar 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte podala som si prihlasku na Ujak specialna pedagogika-vychovavatelstvo,chysta sa tam niekto z Vas ?uz vam prisla niaka odpoved? :slight_smile:
2. apr 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som volala na študijné do Hrozenkova a tam mi povedali , že sa o ničom takom, že by malo detašované pracovisko v Starom Hrozenkove :slight_smile: rušiť nevedia.
4. apr 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne to vraveli studenti co tam chodia...dufam,ze to nebudu rusit...ale pocula som vela takych informacii..vies
5. apr 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja sa tak bojím...nechcem zakríknuť štátnice-asi začínam byť poverčivá..Preto si prihlášku podám až v auguste.. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Keď už bude jasné, či sú štátnice za mnou alebo ..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
S tou kamarátkou som ešte nebola, ale ako som spomínala, pri poslednom rozhovore mi hovorila, že Hrozenkovu nič nehrozí..Tak dúfajme, že to bude pravda..A ešte dúfam, že sa tam všetky stretneme. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
6. apr 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa tiez bojim na statnice..tak uvidime adrzim palce,ved s prihlaskou stacis este a kedy mas statnice ja dost skoro..26 maja :slight_smile: ..ja chcem ist do Hrozenkova na magisterske spec,pedagogiku ucitelstvo..snad ma vezmu a ty kam?..len dufam,ze skolu nepresunu do Prahy :unamused:
6. apr 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alenkaaa, aj ja tak na magisterské špec.ped....len uvidíme kedy :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: Chceme ísť s manželom naraz,tak dúfam, že sa nám to aj podarí....A ak nie, tak si dáme rok pauzu a potom pôjdeme.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A tie štátnice, zatiaľ sú pre mňa nočnou morou a čakám, kedy prejdem do toho štádia, že sa mi prestanú triasť ruky a budem to brať tak, že nejako bolo,nejako bude - tento stav ma chytí vždy tak 10 min pred skúškou a vtedy mi je všetko jedno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: O tej Prahe mi ani nehovor. Ak by to tak bolo, tak to bude veselé. Ale zasa by sme si mohli povedať, že sme študovali v zahraničí a ešte aj v Prahe-taký luxus :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale pre nás by to už asi nebolo reálne, lebo dochádzať do Prahy by bolo naozaj nemožné..
7. apr 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJ, je tady někdo, kdo už začal studovat speciální pedagogiku - učitelství na UJAK ?
11. apr 2010 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata.ja som zacala v hrozenkove od septembra studovat specialnu pedagogiku - ucitelstvo Mgr., o ziadnom ruseni sa nehovorilo, akurat o tom, ze statnice budeme mat v prahe! co doteraz nebolo. a po tomto vikende v skole to ale tiez nie je nic moc. ako sme sa zhodli s niektorymi studentami, mame co robit....ucit sa , pisat seminarky , pripravili nam poriadny zaberak. prednasajuci su ale fakt vyborni!! verim, ze to zvladneme :wink:
11. apr 2010 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
betschebah, mohla bys mi říci, jakým způsobem získáváte materiál ke zkouškám? Zda vám materiál doporučí, kupujete nebo ofocujete.
12. apr 2010 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.zobrazuje sa vam na stranke ujak prihlaska v PDF..mne nie..a neviem precoooo
12. apr 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj alenka, nám přihláška funguje
16. apr 2010 o 06:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mohl byste mi , prosím, někdo říct, jakým způsobem se studuje na ujak. Jak vám zadávají otázky ke zkouškám , kde berete materiály . Dá se to vůbec zvladnout - chodit do práce- děti apod.
18. apr 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babuja, materialy si kupujeme priamo v hrozenkove, niektore nam poslu na studentsku stranku. co sa tyka otazok na skusky, ak nemame pisat seminarnu pracu, tak nam poslu tezy, ktore sa mame naucit. tie si spracujeme z literatury a snazime sa to naucit :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ci sa to da zvladnut??? pravdaze sa da!! my zienky dokazeme vselico!!! aj rodinu, aj pracu aj studium aj kopec inych veci! aj ty to urcite zvladnes :wink:
18. apr 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, pred urcitým casom sa tu nejaka kocka pytala na pravo v podnikani... chcem ist tiez, len sa bojim, ze ako to dopadne, ak este mas zaujem ozvi sa....
21. apr 2010 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prosím Vás, nevie mi tu niekto pomôcť? Chcela by som začať od septembra študovať DPŠ v Starom Hrozenkove, ale 30.07. rodím a bojím sa či to zvládnem s mesačným miminom cestovať tak ďaleko, či je tam aj ubytovanie, kde by mohol ísť so mnou manžel a bábo, aby mohli na mna počas prednášok čakať, alebo či mám počkať kým bude mať bábo rok a bude to ľahšie. No neviem vôbec ako by to bolo najlepšie. Poradí niekto? Dakujem , prosím na email Janka1109@gmail.com
25. apr 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja som študentkou UJAKU už 5. rok, som pred štátnicami- špeciálna pedagogika- učiteľstvo...ak budete niečo potrebovať, tak smelo, pomôžem ! :slight_smile:
2. máj 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, kto ide tento rok na ujak do 1 ročníka Bc ?
ako to tam prebieha?Bola by som velmi rada keby mi napisete na e-mail ASPROWALTA@azet.sk
Dakujem
3. máj 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kokorunka11, môžeš mi, prosím povedať, ako reálne prebieha štúdium v St. Hrozenkove? Musela si chodiť aj niekedy do Prahy počas štúdia, alebo na Bc. štátnice, ako a kde budeš mať teraz skúšky a konzultanta na diplomovku, v Hrozenkove, či v Prahe? Dakujem. vpp67@centrum.sk
5. máj 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dokedy treba poslat prihlasku?zmeskala som to? :frowning2:
8. máj 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok