Sú kontroly v autobusoch a vo vlakoch?
7. mar 2021
ahojte žienky, cestovala z vas niektora vcera alebo dnes autobusom + vlakom? Ide mi len o to, ci su kontroly vo velkom. dakujem.
Vcera som.cestovala vlakom, ZA- MT, ziadne kontroly, asi skor kontroluju soferov, myslim.
Kontroly samozrejme sú...nie stále a nie všade, ide o to či chceš risknúť pokutu 1000eur

otázka dosť od veci.... ja ti môžem napísať že kontroly na ceste okolo ZA, MT, Ruž. nie sú a pritom okolo NR sa to bude len tak hemžiť policajtmi...😉