Sú tu aj muži?

juko25
1. apr 2010

Len som zvedavý či sú tu aj chlapi ktorý by si rád niečo vy diskutovali!!

mimkao
4. apr 2010

aha, takže žienka... 😀 sorry... 😀

centik
4. apr 2010

mimkao vidim ze niesi z tych coby mali traumu z porodu 😀 wau neviem si predstavit tolko deti, ako to zvladas? 🙂

mimkao
4. apr 2010

centik, ale čosi..,. práve naopak, traumu mám... 😀 😀 😀 a ešte akú. Čím ďalej, ta tým je to horšie... 😀 Ani ja som si nevedela predstaviť toľko detí a teraz moja predstavivosť siaha za hranice nemožného.. teda toho, čoho sú tie deti schopné... 😠 😀
Ináč, to zvládam v pohode... ...keď spia... 😀 Ale políciu na nás ešte nikto nevolal... 😀 😀 😀

danka.k
4. apr 2010

mimkao nazdar... 😀

mimi ved ty si sikulka, ty zvladnes potom aj sieste a to uz budu dvojcata 😀 😀 😀 😀

juko25
autor
5. apr 2010

Kokso že uz 5. cakate a mas stale traumu... neverím! Tak už v hokeji jeden útok zabezpečený ale gratulujem!

mimkao
5. apr 2010

Juko: Vidíš, to mi nenapadlo, že aj hokej existuje... každý spomínal len futbalovú "jedenástku"... 😀 Takže asi začneme s hokejom... 😀 Ibaže "chlapa" mám len jedného... ...zatiaľ... 😀
Danka, ne, ne, bo dvojčatá mali byť tieto, ak niesu, tak ďalšie dvojčatá už nechcem... Bo potom nám už nebudú vychádzať miesta v aute... 😝 😀

danka.k
5. apr 2010

mimi tak potom este aspon jedno 😀

mimkao
5. apr 2010

danka, ta ak teraz bude baba, ta jedno bude ešte určite. Ale mám pocit, že aj keď bude chlapček ta aj tak ešte jedno bude... 😀

danka.k
5. apr 2010

mimi tak to sa tesim 😉 😉 😉 😉 budete mat deti ako smeti... ale ono je to pekne.. aj ja by som brala tolko len kde by sme ich ulozili spat netusim. 😀 😀

mimkao
5. apr 2010

danka, my to máme už teraz na hrane so spaním. Ale drobec, keď sa narodí, tak min. rok bude v postieľke a do vtedy už snáď budeme presťahovaní....

danka.k
5. apr 2010

no tak my mozme mat este dve. kedze maly tata vystahoval zo spalne tak dve sa nam tam este zmestia 😀

jarinosk
5. apr 2010

dalsi muz na konovi 🙂

juko25
autor
6. apr 2010

No ako že cakal som že sa ozve viac mužov ale nic moc!
ale aspon viem ze som neni sam!
este volaku dobru temu a hotovo!

emmka3
6. apr 2010

juko, tak mm to tu rozbiehal pred 2mi rokmi, a tusim boli tiez len dvaja-traja a potom same zenske sa na nich chytili 😀 sak danka 😉 ale bolo srandy, vyse 40tis. prispevkov 😎

blesq
6. apr 2010

Tem bude neboj, kazdy den daco nove 🙂 ja som bol pred porodom vyskoleny profesionalny rodic ale aj tak som zdupkal zo salu 🙂

juko25
autor
6. apr 2010

ale dufam ze sa take podbne nieco moze aj opakovat!!

emmka3
6. apr 2010

"ja som bol pred porodom vyskoleny profesionalny rodic " 😀 ty si nejak vtipny poranu 😀 😉

emmka3
6. apr 2010

jo, idem ja ... dieta vola a btw. minkao, klobuk dole, tolko deticiek ale aspon mate veselo 🙂

danka.k
6. apr 2010

kopec srandy bolo 😀

juko my zeny sa budeme tvarit ze sme chlapi 😀

mimkao
6. apr 2010

emmka, dík, tak tu je veselo, že dakedy až plačem... 😝

blesq
6. apr 2010

Juko a tym babam to ide dobre tvarenie a hranie sa na chlapov, mne len chybali chlapske ohovaracky za ktorym ucelom to bolo stvorene 😀 asi som aj zozenstel za ten cas 😀

juko25
autor
6. apr 2010

danka.k : no tak dobre si ma prehovorila som zvedavy

blesq: ale ved chlapi neohovaraju len vydiskutuju problemy 😝

centik
6. apr 2010

mimkao to si ma prekvapila s tou traumou 😀 som si myslela ze ty rodis uz len tak cca hodinu dve, clup a je to vonku 😀

blesq
6. apr 2010

juko neohovaraju? 😀 ok tak to nazvyme diskusou 🙂

juko25
autor
6. apr 2010

ne v nijakom pripade! diskutuju a vselicom ..... vyznie to tak lepsie 😅

blesq
6. apr 2010

Ok ja by som odiskutoval moju , len nemozem bo to tu cita a prispieva 😀

blesq
6. apr 2010

Co robis? myslim zamestnanie.

juko25
autor
6. apr 2010

pracujem v oblasti služieb!

blesq
6. apr 2010

tajnostkar 🙂 ok . tak co rozoberieme?

mimkao
6. apr 2010

centik, no, dlho to síce netrvá, ale tie sviňa bolesti... Ach jaj, to je to, čo muži "chúďatka " nikdy nezažijú.... 🙄 Škoda... 😀 JA by som môjmu dopriala... 😝 😀
P.s., ani ženy neohovárajú, len diskutujú... 😝 😀 😀