Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

mimkao
11. apr 2008

Lenrie aj ja, aj ja som 25.apríla... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

renika
11. apr 2008

mimkao 😀

bellasandra, podobne. Prebratie z narkózy 😖 😝 🙄 vtedy sa mi len potvrdilo to, že jedno dieťa mi stačí 🙂

renika
11. apr 2008

ja som 21. apríla 🙂 🙂

zakladáme tému Aprílové mamičky?? 😀 😀 😎

farenka
11. apr 2008

ja budem mať 25 v októbri. babo este nemam, ale chcem 😀 mozem sa pridat k vam aj ked som este len skoro mamicka? aspon nachytam nejake triky a tipy, u na s v okoli neni miminko na ktorom by som mohla trenovat 😵

mimkao
11. apr 2008

Renika 😀 😀 😀 😀 tak sa hlásim... 😀 😀 😀

lenrie
11. apr 2008

jej baby so radaz,e tu je niekto narodeny ako ja 😉 🙂 a vidim,ze preberate porody,ostatne si budem musiet vytlacit a precitat v klude,teraz mi sice obaja drobci spinkaju ale 9strn je 9stran tak nech viem kto je kto 😉 inac vidim tu aj nejake Presovcanky a Kosicanky,ja pochadzm z Kosic a vydala som sa do Sabinova 😉 a porody?ja som mala oba super a hlavne rychle od prvej kontrakcie boli maly do 6 hodin na svete,akurat mala bola vacsia,tak viac bolelo 🙂 ale mala som pri porode toho isteho lekara 🙂 a co sa tyka Kg,ja mam opacny problem,odkedy kojim len chudnem,uz mam strach,ze ma o chvilu nebude vidno,kedysi som mala 55kg a teraz pomaly o 10menej,no zatial 48kg

michalag
11. apr 2008

no maly sa mi hodinu prevaloval v postielke a recnil, takze dnesny den je bez spanku, tak sa idem venovat mojmu certikovi a vecer hadam nakuknem 😉
zatial sa majte 🙂

mimkao
11. apr 2008

Lenrie , tú váhu ti úprimne závidím... ☹ 🙂 A kde si rodila? V Sabinove? Či v Košicoch? Ale ja som o rok mladšia, ako ty... 🙂

lenrie
11. apr 2008

to neva ale datum ten isty 😉 a rodila som v Saci,v Sabinove sa neda najblizsie je Presov ale tam som nechcela zanic 😒 a V Kosiciach mam rodicov a aj svojho lekara som tam mala a ked som uz rodila maleho tam tak aj malu 😉 a bola sommoc spokojna,esteby som mozno jedno dieta brala ale az po 30tke 😉

lenrie
11. apr 2008

pridala som do albumu foto ako moja maly akurat zaspal 😉 🙂

tobina
11. apr 2008

ahojte, aj ja sem patriiiim 😵 v novembri budem mat 23 🙂

farenka
11. apr 2008

mozem sa opytat ako ste rodili? klasicky? je tu niekto kto vyskusal aj inu metodu napr do vody? snazim sa informovat vopred. ja osobne mam asi najvacsi strach zo zasivania. pocula som hrozostrasne historky ☹

lenrie
11. apr 2008

ja klasicky 🙂 a to so chudulinka a nemala som vobec ziaden problem a sitie ?ani nebolelo a vtej chvili mi to bolo jedno,bola som taka stastna z deticiek,ze sitie bolo pre mna nic,potom to bolo horsie,nemala som si ako sadnuty ale dalo sa,aspon pre mna nic strasne 😉 🙂

lenrie
11. apr 2008

mimkao,klobuk doleako zvladas 3deticky?ja uz niekedy nevladzem ☹ a mam len dvoch certikov 😉

tobina
11. apr 2008

farenka ja som nastrih a ani sitie vobec necitila, vazne.... maly uz tak tlacil hlavickou,ze nastrih som necitila vobec,len zrazu vysla hlavicka,ani som nevedela,ze ma nastrihol....a ked ma zacal zasivat,tak mi dali maleho do narucia, z coho som bola uchvatena 😵 a mohli mi robit co chceli,vnimala som len drobca

tobina
11. apr 2008

za to mam kamosku,ktora porod prezila v pohode a pri siti trpela ooovela viac....kazdy indi vindi 🙂

farenka
11. apr 2008

lenrie - tak to teda asi patris medzi tie stastne a dufam ze aj ja medzi ne budem patrit 🙂 ale tiez som pocula ze nastrih vo vela pripadoch vobec nie je potrebny, ale vacsina lekarov ho robi automaticky. takze budem hladat takeho, ktory sa nado mnou zlutuje

tobina
11. apr 2008

farenka nastrih je lepsi ako potrhat sa.... ale uplne najlepsie bez jedneho aj bez druheho 😀

farenka
11. apr 2008

tiez mam kamaratku, ktorej prvy porod trval hodinu a pol, ale pri siti straaaasne trpela a dokonca sa doktorovi roztrhla nit a musel zacat od zaciatku 😨

tobina
11. apr 2008

moj trval dve a pol.... na prvorodicku slusne,ze? farenka kedy zacnete snazilkovat?

farenka
11. apr 2008

a co je pravda na tom ze zeny so sirsimi bokmi rodia lahsie? Lebo v tom pripade by zo mna len vypadlo a mozem ist domov 😀

tobina
11. apr 2008

😀 😀 😀 to neviem ako je to so sirokymi bokmi...ja mam take normal, ani uzke ani siroke

tobina
11. apr 2008

jeeee, pozeram,ze uz snazilkujete 😕

farenka
11. apr 2008

tobina s drahym sme sa dohodli za po svadbe. to znamena v septembri. Ja by som uz prijala aj teraz. aj preto som sa pridala k vam, aspon sa mam od koho nieco dozvediet, lebo moj priatel temou miminka (o ktorej by som rozpravala stale )az taky nadseny nie je 😠

farenka
11. apr 2008

no este celkom nesnazilkujeme. zatial len nanecisto 😵

mimkao
11. apr 2008

Lenrie, ja mám štyri detičky... 🙂 Zvládam v pohode, teda aspoň zatiaľ, kým nie sú v puberte... 😀

Aj pre mňa bol horší zážitok šitie, ako samotný pôrod... ale nechcem nikoho strašiť, tak nebude písať... 😔 🤐

mimkao
11. apr 2008

Jééj, Lenrie, malý je zlatučký, ako zaspinkal, ja nám sa to stáva... Sem tam aj vonku na dvore... 😀

tobina
11. apr 2008

mimka ako pekne idu deticky rok po rocku 😵 ja som vzdy tuzila po troch az styroch detoch,ale moj manzel nechce 😒

farenka detmi velmi nie je nadseny ani moj manzel, ked som mu oznamila,ze cakam babo,tak tyzden poriadne nejedol,bol uplne hotovy...teraz by drobca nedal ani za svet 😵 ale druhe chce az tak o desat rokov 😠 / ja aj o dva/

farenka
11. apr 2008

tobina pozerala som fotky tvojho synceka. Je straaaaasne zlaty. Na koho sa podoba?

tobina
11. apr 2008

mimka a pri vsetkych detickach ta nastrihli?