Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

icerna
15. apr 2010

no ahojte baby 🙂
helik to je ok 😀
malinka ok,len teraz je daka teplejsia,hadam jej nevyskoci teplota 😒 ved odmeram neskor,momentalne tlaci 😅
gabinka no to ti neporadim,ja som bola pri druhej sem tam daky pupacik 😖 ale chcela by som ta vidiet z bruskom,hod daku fotooooo 😵 uz to chces mat za sebou,ze?
petikd ako sa mate?damianko ?

petikd
15. apr 2010

Ahoj Icerna 🙂 Dobre sa máme,Damián sa konečne chytil malovania malovánok,lebo predtým zobral jednu farbu a počarbal celý obrázok 😀 Teraz už pekne vymaluje 😉 A dúfam,že v pondelok už pôjde do škôlky
Tebe chodí Vanesska do škôlky?

gabinka1012
15. apr 2010

Ahojky
icerna tak to je fajn že je malá potom očkování v pohodě.
Nejprve se musím vyfotit 🙂
Díky za tip.já nikdy s pletí problémy neměla tak jsme ani nic nepoužívala.Ale ted to je hrůza a nejhorší je že to mám až zanícené. 😠

icerna
15. apr 2010

tak sa fot,aby si mala peknu spomienku na brusko 😵 a potom to sem daj 😀 a pealing si davas?mne pomaha od garnier 3v1 alebo chod kožnemu

icerna
15. apr 2010

petikd vaness je somnou doma,ide az v septembri,uz sa tesim a aj ona velmi.doma sa uz nudi a stale sa s nou hrat mam z babikami a pod 😠 potrebuje medzi deti 😉

gabinka1012
15. apr 2010

taky už jsem přemýšlela že si zajdu na kožní.
Já chci nechat Gábinku v tom červnu až se nám to narodí doma.Nechci aby si připadala odstrčená.

petikd
15. apr 2010

Gaby a prečo by si pripadala odstrčená?Vd ked aj bude chodiť do škôlky a budeš sa jej venovať,tak by to mala zvládnuť nie? 😉
Icerna to ti verím,že potrebuje medzi deti,Damián je doma a vidím ako mu chýba škôlka 😉

gabinka1012
15. apr 2010

petikd,trochu se bojím aby nežárlila tak jsem uvážila že bude lepší nechat jí ten měsíc doma pak budou prázdniny.A navíc ráno vstávat 6 hodin,než se vypravíme a pak jet do školky a takhle to absolvovat s novorozencem 4 za den se mi nechce.Myslím že za ty 3 měsíce po prázdninách už by to mohlo být lepší.No,nevím 😅

petikd
15. apr 2010

Jaaj ja som myslela,že potom ju už chceš nechať na furt doma 😉 no to máš pravdu,bude to lepšie aj pre teba,ked ti ju nemá kto dávať do škôlky,len aby to nebola veľká zmena pre nu 😉 .A čo Gabinka hovorí na to,že bude mať sestričku?

gabinka1012
15. apr 2010

Gábinka je nadšená.mooc se těší.Pusinkuje mi bříško a povídá si sní.Doufám že jí to vydrží 🙂

icerna
15. apr 2010

no veru gabinka to bude lepsie,ked bude doma,budes ju zapajat a neboj nebude ziarlit,ked jej nedas dovod a pokial nieje rozmaznana-tim nemyslim ze je,ale tak vseobecne to myslim. Urcite to zvladnete 😉
a aspon nedonesie choroby zo skolky 😕

petikd
15. apr 2010

Gabi juuj veru tá musí byť zlatučká,ked sa teší na sestričku 😉

heliik
15. apr 2010

Zdravím. 🙂
Gábi, toho se taky bojím, že až budem mít 2mimi, že Týna bude žárlit.... Mám kamarádku má5ti letou Barču a teď 9ti měsíční Šárku. Barča se taky těšila na mimi a pořád jí to drží. 😀 Pomáhá se Šárinkou fakt suprově. 🙂
Takže už setoho neboj, já se taky nebojím. 🙂
A souhlasím s icernou, pokud malé nedáte důvod k tomu aby žárlila, tak žárlit nebude.. 😉 😉

icerna
16. apr 2010

dobre ranko baby 😎
konecne svieti slniečkooo,jupiiii,len nech vydrzi aspon pokial pojdeme na prechadzku 😝
aj vanesska pomaha,stale ju hladka,neziarli vobec,len na tata ked sa rozprava z lili,tak ona sa hned zapoji,zacne šaškovat,liezt na neho a pod,len aby si ju tiez vsimal 😀 zujimave ze s nim je velmi malo,tak jej to asi chyba a chce aby sa len s nou hral 😀

gabinka1012
16. apr 2010

Dobré ráno 🙂
u nás to taky vypadá na pěkný prosluněný den.Snad to vydrží i přes víkend 😉
icerna : to samé dělá Gábinka když já jsem u manžela.Stačí jen abych u něj seděla dala mu pusu a už je u nás.

heliik
16. apr 2010

Dobré odpoledne 🙂
Jé, vy se máte u nás počasí zase nic moc, rozhodně to nevypadá na slunečný den... Je tak na půl zataženo, ale až taková zima taky není, tak uvidíme co se z toho stane. 🙂

heliik
16. apr 2010

Ahojky, tak se to odpoledne u nás taky vyčasilo. 😀 Venku jsme byly jen chvilku, kůli těm prachovým částicím, jak tu všichni blázní. 😉
Koukám, přes den sem nikdo moc nechodí, že?? Spíš ráno, a to já jsem zas nejvíc zatížená ☹

petikd
16. apr 2010

Ahojte
No včera večer aj u nás vyzeralo,že bude pekne.Ráno zas pršalo a akúrát poobede sa vyčasilo,ale fúkal vietor ☹

heliik
17. apr 2010

Ahojky, tak dnes u nás bylo krásně, konečně. 😀
Byly jsme s Týnkou venku, ta byla spokojená a hodná. 😉

heliik
17. apr 2010

A co vy?? Pokusím dse přidat nějké fotky, teď mi to nešlo, tak doufám, že se povede. 🙂

heliik
17. apr 2010

tak jen tahle, zas to zkusím dýl..... ☹

petikd
17. apr 2010

Jeej heliik zlatučká je malinká 😉

heliik
17. apr 2010

nj taky 9.měsíců 😀 😀 , bohužel mi nejdou přidat další fotky, zkusím, ještě než půjdu spát, tak snad se povede...

gabinka1012
18. apr 2010

Ahojky babulky.
heliik malá je kouzelná 🙂
copak jste dělali přes víkend?Mi byli u známých na chatě.Vraceli jsme se v 9 večer a po cestě jsme uvízli s autem.Jelikož to bylo takhle večer a ještě v lese tak nás tam odtud neměl kdo vytáhnout.Na půl jsme byli v metrovím příkopě kde tekl potouček.Manžel tam s tím zápasil,podhrabával to.Nakonec po 4 hodinách se mu to povedlo vytáhnout.Domů jsme se dostali ve 2 hodiny v noci.Gábinka chudinka byla tak vyděšená,plakala.Auto i manžel k nepoznání.Bahno jsme měli snad všude 🙂 Co vám budu vyprávět bylo to děsný.Zážitek na který nezapomenu.

petikd
18. apr 2010

Joj Gabi to muselo byť hrozné ☹ ale hlavne,že ste sa z toho dostali a v poriadku došli domov 😉

heliik
18. apr 2010

Gábi z ní to jako z nějakého hororu ☹ , ale hlavně, že jste všichni v pořádku. 😀

Během dneška se pokusím přidat nějaké to foto, snad se povede. 😉

heliik
18. apr 2010

Zas tu nikdo není, hergot baby kde lítáte??? 😀 😀
Jaký jste měli dnešek?? Mi klídek a pohodičku. 😀 😉

heliik
18. apr 2010

Naše malá princezna 😀

gabinka1012
19. apr 2010

Ahojky
heliik malá je roztomilá.
mi jsme včerejšek strávili celý den venku.
Dnes se Gabče nechtělo do školky.Nakonec si to rozmyslela.

heliik
19. apr 2010

Ahojky, děkuji Gábi. 🙂 Tak to je fajn, že si to malá rozmyslela. 🙂
Já se těším, až se Týna vyspinká, nají a jdem taky někam na prochajdu, je fakt krásně. 😉
Přeji všem příjemný den. 😀