Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

mimkao
14. apr 2008

Ahoj, žieňatá 😀
Ako sa darí? Už je po jogurtovej téme??? 😀 U nás doma všetci chŕŕňajú a ja sa sama nudím... 🙄 🙂

magg
14. apr 2008

januliak, ked bola moja taky drobec, ako je tvoja, tak som z domu pomaly ani nos nevystrcila. Ona v jednom kuse revala, len som cakala na jej spavy cas , rychlo do kociara a aspon do najblizsej obchodu na nakup. Najhorsie bolo, ked prisla zima a bolo treba obliekat, to som najprv obliekla seba potom rychlo malu, ale do kociara som ju davala uz s takym revom. Bola som spotena ako mys, ale prezliekat som sa uz nestihala - bolo to hrozne a v jednom kuse vysela na prsniku

mimkao - moj manzel je po dlhom case v pondelok v noci doma, tak mozno aj ja pojdem v normalnej hodine spat 😀 , lebo inac tu pondelky presedavam az do rana 😅

januliak
14. apr 2008

Magg my sme to mali prve tri mesiace, ona kocik neznasala,tak som ho vyuzivala,ked sa jej chcelo uz spat...Neznasala som pohlady ludi,ked poculi malu vrieskat,ale ona potom zaspala.
Teraz je to uz fajn a ked sme napr. v Auparku, tak vydrzi v kociku hoooodne, hlavne, ze sa vsetko okolo ligoce, svieti a je farebne 😅
A vonku, tak to tiez vydrzi kukat, ale nie tak dlho. Teraz, tie teple dni som ju aj vybrala von ako napr. aj dnes, tak to bolo fajn.

januliak
14. apr 2008

A este dodam, ze bola dnes taka ohladuplna ku mne, ze ma nechala si vyskusat nejake veci v obchode 😵 😀 Ale asi vedela, ze zase som jej nieco kupila 😅 😀

magg
14. apr 2008

januliak, to mas super, mne to moje sidlo nedovoli do teraz 😀

januliak
14. apr 2008

magg to som aj ja rada,len ci jej to vydrzi 😝 A dufam,ze to nedopadne tak,ze vzdy si daco prinesie 😅

januliak
15. apr 2008

Dobre ranko mlade maminky 😀

magg
15. apr 2008

dobre rano 🙂

laura851
15. apr 2008

ahojte mamičky, chcem sa vás spýtať, vy už máte také väčšie detičky, ktorú poisťovnu - zdravotnú, by ste mi odporučili???

januliak
15. apr 2008

Ja som dala do vseobecne zdravotnej. Mame ju obidvaja a zatial som spokojna. Vacsina dr. s nou ma zmluvu.

laura851
15. apr 2008

no ja som tiež chcela dať malého, pretože som tam aj ja, ale doktorka mi odporučila, že pre malé deti je najlepšia dôvera, tak mám teraz takú dilemu 🙂

magg
15. apr 2008

no ja mam akurat problemy s doverou, tak neodporucam

laura851
15. apr 2008

ahoj magg a prečo vlastne máš s nou problémy? musím dnes mužovi rýchlo zavolať nech ho donej teda nedáva 😅

magg
15. apr 2008

no lebo mi nehradi od noveho roka velmi dolezite vysetrenie, uz som to asi pisala na zaciatku temy, ale v skratke, mam vrodenu vysoku zrazanlivost krvi a poistovna mi prestala hradit krvne testy, a nie je to prvy problem, ktory s nou bol

michalag
15. apr 2008

Ahojte 🙂 ,
laura, ja som v dovere a mam tam aj maleho od zaciatku a zatial s nou problemy nemam 🙂 😉

januliak
15. apr 2008

BAby nejako to tu viazne, kde ste vsetky? 😉 😕

magg
15. apr 2008

michalag, ani ja som s nou nemala problemy ale posledne asi 3 roky je to hrozne a doktorka mi medzi recou spomenula, ze dovera aj tak na slovensku konci

ivka22
15. apr 2008

Ja neviem baby, ale my mame doveru a akosi nemozem povedat nic zle...ale asi to je ako so vstekym...kolko ludi, tolko nazorov...takze nech sa kazdy rozhodne za seba, no nie ?

Ako sa inak mate? Co nove? Deticky posluchaju?

januliak
16. apr 2008

Bre ranko,
opat prva 😅

Ivka ako ste na tom so zubkami?

Ja som chvilami uz sediva. Vcera vecer sme mali veselo a rano to iste a v noci uz od stvrtej bola u mna v posteli, bo som uz nevladala vstavat hore dolu a to uz prvy krat bola hore o pol jedenastej s placom...Uz som jej aj potierala tie dasienka, ale nejako sa mi zda, ze to nepomohlo 😒

Baby, ktorych deticky uz maju zubky, ako dlho im trvalo, kym sa im prerezali tie prve?

magg
16. apr 2008

ahpoj januliak, nam sa zacali prerezavat zubky , ked mala 4 mesiace, ale vysli az ked mala 8 😅 , 4 mesiace mala opuchnute dasienka, plac , no hrozne a to sme sa tesili, ze uz presla kolika.
Potom, ked mala necelych 8 mesiacov dostala vysoke horucky, tie opuchnute dasienka jej uplne zmodrel, tiekli jej sople, kaslalai, tak sme leteli na pohotovost, lebo uz som nevedela co robit,povedali nam, ze mame davat capiky proti teplote a do troch dni boli prve 4 zuby vonku(vzdy jej idu 4 zuby naraz ☹ )

januliak
16. apr 2008

Magg juj no to ste mali riadne perne. Snad to nebude az take hrozne u nas 😒 ☹ Pre istotu mam aj capiky, sama dr. mi povedala(ked mi predpisovala paralen baby), ze ved ich vyuzijem pri zubkoch... 😅

pipi1211
16. apr 2008

dobre ranko mamulky tak sem spadam aj ja tak sa pridavam 😀 😀

magg
16. apr 2008

januliak urcite vyuzijes a nielen ked bude mat teploty, oni zaberaju aj proti bolesti, teraz ked nam sli naposledy ocne zubky, tak bola velmi nepokojna, nemohla ani spat, stale si hryzla prsteky, tak som jej kazdy vecer dala pol cipku a kludne spinkala, uplne jej ta polovica stacila a dokonca si ho sama pytala
A este sa chcem pochvalit, ze mala uz spi v noci bez plienky 😀 , celkom som rada uz spi aj kludnejsie, asi ju ta plienka tlacila alebo jej bolo horuco

ivka22
16. apr 2008

Januliak ahojki 🙂
Ja neviem, maly bol cez noc ok, spinkal klasika celu noc...tak teraz neviem, ci to bol vtedy len plany poplach 🙂

januliak
16. apr 2008

Magg supeeeer 😵

Ivka maly ti prespi celu noc?Od kedy dokedy spi?

pipi1211
16. apr 2008

no my sme tuto noc mali hroznu,mala sice zaspala uz o pol deviatej ale kazde dve hodky bola hore 😠 ked mala momo tak 3-5mesiacov prespala mi 12hodin v kuse bez zobudenia a potom ako by do nej blesk slahol a pokazilo sa to... ale teraz odkedy jej pred spankom davam UM tak je to lepsie az na vcerajsok teda 😠

ivka22
16. apr 2008

Maly prespi celu noc od 3 mesiacov...a spinka od 20,30 do cca 7-8 hod rano 🙂

ivka22
16. apr 2008

No Pipi, dufam, ze u nas sa to nebude menit... 😠
...lahko sa zvyklo na to, ze dieta prespi celu noc 😀

Kam sa dnes idu bratislavske mamincky zašiť v tomto pocasi ...?

pipi1211
16. apr 2008

no ja budem doma a okolo piatej idem za drahym do polusu bo ideme vyberat obrucky 😵 😵 😵 😵 snad ma vonku neodfukne 😅 😀

ivka22
16. apr 2008

Jeeeeee Pipi, vsak ty sa o chvilu vydavas, ze?
No pekne...Uz mate vsetko nachystane, kde budete mat svadbu?

Ach jaj, ako to rychlo ubehlo...myslim ta svadba a tak...ale je to krasny den 🙂