Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

maatuulka
17. aug 2011

@mimuska1 hej hej, vyplatil co mal.. i ked mi je este dlzny za tu druhu stranku, tak este to musim doriesit.
Dominika tiez nevydrzi ked pozerame daco na pc .. my lezime, a ona len lieta a lieta :D
a ako sa mate? Ako zatial prezivate leto? My uz mame tento mesiac vsetko nakupene do skolky .. tak som sa bala, ze budem mat nejake stresy.. ale je to v pohode zatial, len 5.9 budem mat mensie stresy, ked Domca nastupi poprvykrat do skolky.. 🙂

mimuska1
21. aug 2011

@maatuulka ahoj, ale neboj, to zvladnete🙂 a Dominka je aka, myslim, ci je hanbliva, al, tak? lebo napr. nas Dodko je dost hanblivy, trva mu kym si na niekokoho zvykne, ale ked sa otuka, tak je jak vymeneny 🙂

mimuska1
26. aug 2011

maminyyy, kdeeee steee ? niekde pri vode, ze? :D

petikd
27. aug 2011

Ahojte baby tak ja sa hlásim po dlhom čase 😉 juuj ani človek nemá čas tu prísť,ale ten nápad,že čo den to aspon jeden príspevok sa mi páči 😉 Fajný týžden teraz bol,juuj len škoda,že som robila poobede,nič som si ho neužila,ale Damušo sa statočne kúpal 😀 Nech si užije,lebo 4 ideme na operáciu,dajú mu stipuly do uší tak už asi potom nebude môcť

maatuulka
31. aug 2011

@mimuska1 domca je trosku hanbliva.. ale nie vzdy, ona je skor ten typ co sa strasne rad predvadza 🙂 ukazuje co vie a tak :D ako maly šašo.
vcera sme boli pozriet na skolku a zistili sme, ze bude v triede kuriatok strasne sa tesime 🙂
pondelok bude pre nas velky den 🙂

mimuska1
31. aug 2011

@maatuulka tak budem na vas mysliet v pondelok 😉 nas to bude cakat o rok 😉 inak aj dodo sa rad predvadza, len mu trva tak pol hodky, kym sa otuka 😉 teraz mame problem s kakanim, stale place a vravi, ze ho boli ritka,na serbli sa len vyprdi a potom tam nechce sediet ☹ som nestasta z toho, aj rektalnu trubicku som mu davala,harmancekovy caj a nic nepomaha, stale ma len na slipoch sprtnute ☹

mimuska1
31. aug 2011

@petikd drzim paste, nech operacia dobre dopadne!

maatuulka
31. aug 2011

@mimuska1 jej, toto je najhorsie ked to nejde. skusila si urobit caj z racse? my sme nastastie este take problemy nemali chvalabohu.. inak neviem co by este mohlo zabrat, drzim paste aby ho to dlho netrapilo.

mimuska1
31. aug 2011

@maatuulka aj, dala som mu aj cajik z rasce, vykakal sa az vecer a vobec neviem co mu pohohlo- ci stava z hrusiek, alebo tie caje,.... nevadi, hlavne, ze sa vykakal 🙂

petikd
31. aug 2011

@mimuska1 dakujeme 😉 a skúsila si mu dať na lačno letnú vodu s cukrom ? Nám to mama dávala 😉 My sme raz aj mydlo dávali Damiánovi,on mal tiež problémy s kakaním 😉

mimuska1
2. sep 2011

@petikd nie, to som neskusala, ani som o tom nepocula, ale dik za napad, nabuduce budem vediet 🙂

mimuska1
3. sep 2011

@petikd
@maatuulka
@icerna
@zabga88

Ahojte koceny 😀 ako vikendujete, co dobreho varite,pecete? ja som dnes robila kuraciu polievku,so zeleninkou,so slizikami, druhe kuracie stehna+ryza, dufam, ze ostane aj na zajtra 🙂 a akurat sa mi pecu muffiny 🙂 mnam!

maatuulka
5. sep 2011

Tak maminy 🙂 moj krpec je uz v skolke.. dopadlo to super, bezplacu 🙂
@mimuska1 vikend bol fajn, spravili sme granadiir a spekaciky 🙂 ale dala b si nejaky ten kolacik .. 🙂

petikd
6. sep 2011

Ahojte tak sme doma
Nosná dorástla,tak ju vybrali,stipulu trebalo,len do jedného uška a zmenšili mu jednu krčnú mandlu po operácii pol hodky plakal,že ho bolí hrdlo,ale potom spal,no a poobede si aj jesť pýtal.Ale som sa smiala,ked mu dali oblbovačku,sa usmieval,jak zhulený a potom,že mamka sneží No ale som rada,že to dobre dopadlo

@maatuulka to je super,že je škôlka bez plaču 😉 nech jej to vydrží 😉

mimuska1
6. sep 2011

@maatuulka Tak to je super, ze to dominika tak bere, ja si myslim, ze ked pojde nas do skolky, ze to bude aj s placom ☹ je hanblivy a na ludi si musi pomaly zvyknut, ja aj jeho tatino sme boli rovnaky 😀 ale mozno nas prekvapi 🙂 no a co dnes do kolkej tam Domca bola? a o kolkej tam chodievaju spinkat?

maatuulka
9. sep 2011

@mimuska no len dnes sme prezili prvu krizu, 30sekudn plac, ze ona chce ist domov... ale potom zrazu ju to preslo a isla za pani ucitelkou do triedy :D chodi tam jeden chlapcek, ktory je stale nalepeny na tatovi .. a stale place, aj dominika hovorila, ze stale place.
no okrem prveho dna ked bola do 12stej, bola do 15:30 🙂) dnes bude len do 12stej. a 11:30 maju obedik a o 12stej chodia spinkat, ale Domiinika nespinkava, ona iba lezi a pani ucitelka im cita rozpravky 🙂

petikd
9. sep 2011

@maatuulka všetko naj k meninám 😉

maatuulka
9. sep 2011

@petikd jeej dakuuujem moc moc 🙂

mimuska1
9. sep 2011

@maatuulka Vsetko najsamlepsie k meminkam, aby si bola zdrava,stastna a aby Ta Dominika posluchala 😉

mimuska1
9. sep 2011
maatuulka
9. sep 2011

@mimuska1 dakuujeeeeeeeeeeeeeeeeeem moc 🙂 aj za kviitek 🙂

mimuska1
12. sep 2011

@maatuulka nemas zaco 🙂
@petikd tak to je super, ze to tak dobre dopadlo 😉

no kocky, ako sa mavate,ste zdravi? co mate nove? mna zacina dost bolet zub, nemozem na tej strane ani jest ☹ a nove mame to, ze nam pribudol do rodiny dalsi prirastok, priatelova segra porodila minuly tyzden syna Radka, narodil sa presne na moje meniny, tak datum si lahko zapamatam 😀 tesim sa az ho uvidim na zivo a vypestujem a vybozkavam, take male 🙂

mimuska1
28. sep 2011

maminy kde ste??? 😀

maatuulka
29. sep 2011

ahojte maminy 🙂
@mimuska1 konecne dnes volno, tak som po dlhom case na konikovi aj dlhsie ako 1minutu :D
zajtra zase do prace :/ hruza. a vy ako?

mimuska1
29. sep 2011

@maatuulka k vcerajsim Dominikinim narodeninkam jej zelame s Dodkom vsetko len to najlepsie, vela zdravicka, stasticka, lasky, aby sa jej v skolke len pacilo 🙂

maatuulka
29. sep 2011

jeej dakujemeee mimuss aj dodkovi 🙂

mimuska1
7. okt 2011

@maatuulka
nemate zaco 🙂 inak ahoj 🙂 ako sa mate, v praci ako? Dominka je zdrava, chodi do skolky?

mimuska1
7. okt 2011

ahojte maminky 😉
ako sa mate, co noveho, ste zdravi vsetci???
my ano, akurat sme mali take soplave obdobie, ale uz je dobre, Dodko predchvilkou zaspal, nechapem odkial bere tolko energie 😀 uvarila som si Caro a vyberam kolacik co upeciem zajtra, asi spravim pudingovy so smotanou, minule ho robila priatelova mamina a bol vynikajuci, tak snad sa aj mne podari...

maatuulka
7. okt 2011

@mimuska1 ahojky,, no my sme akurat v kosiciach u svokrovcov a dominika zaspala cca pred pol hodku lebo poobede si pospala v auticku trosku 😉
no a mali sme vcera navstevu u lekarky, lebo asi dva dni ma po telicku sem tam cervene vyrazky hned ma napadli ovcie kiahne lebo ich teraz maju v skolke ale doktorka povedala, ze to niesu ovcie kiahne, tak zrejme alergia.. musime ist alergologicke na testy.. a vcera ako som sla odhlasit dominiku do skolky hned ma privital velky napis ze sa im tam prezmenu zase vyskytly vši .. tak parada.. hruza toto co vsetko byva v skolkach.
mna caka od pondelka dlhy tyzden .. takze budem stale v robote : co sa mi absolutne nechce, ale zvladnem.. co mi ine ostava nie?:D

ja som robila nedavno kremes ktory ma naucila svokra, a ten je mnamkovy.. ja s domcou sme zjedli cely plech .. inak sa neda. :D asi zacnem robit kremes na dva plechy, nech sa ujde kazdemu.

a co nove? ake mate počko? tu fuka, prsi.. hnusna zima ☹

petikd
8. okt 2011

Ahojte
@mimuska1 tak nech sa ti koláčik podarí 😉
@maatuulka ja som včera naobed riešila,že čo si obujem do roboty,ked tak prší,ale potom prestalo tak som vzala balerínky a ked som o 22 šla domov tak snežilo 😀 no akoby som nič nemala obuté 😀