Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

mimuska1
24. dec 2011

kočenky, šťastnééééé a veselééééé vela rodinnej pohody

mimuska1
29. dec 2011

ako ste sviatkovali maminy???

mimuska1
18. mar 2012

@evuliatko_tn
@petikd
@petikd
@zabga ako baby, co mate noveho, ako sa mate?

mimuska1
18. mar 2012
maatuulka
19. mar 2012

ahojte koceny, ako?

evuliatko_tn
19. mar 2012

@mimuska1 ahoj, fajnucko my, rastieme..ty?🙂

mimuska1
19. mar 2012

@maatuulka ahoj moja, vcera jak som sem pisala oznacila som ta ako prvu a neviem preco mi to tu neukazalo, az teraz som si to vsimla.....

@maatuulka
@evuliatko_tn no baby ja tak vselijako migreny ma trapia ☹ dodusko v pohode, ma teraz take maminkovske obdobie nechce sa odo mna ani pohnut 🙂 uz buva a ja si idem s tatinkom von posedet na dvor,maju meniny ti moji chlapi 😀

maatuulka
20. mar 2012

@mimuska1 migreny? jejda, to nieje nic prijemne.. a ako dlho ta trapia? Ja uz vyse tyzdna pracujem. Aj dnes idem na 11stu do prace. Krpec je po vybere mandli zatial zdrava, takto zdrava od nastupu do skolky nebola :D tak dufam, ze jej to vydrzi. a co Dodusko? ako? Inak vsetko naj k meninam, aj malemu aj velkemu 🙂

mimuska1
20. mar 2012

@maatuulka dakujeme za prianie 🙂 no ja som mavala este na ZŠ migreny, potom na SŠ mi to nerobilo,cele 4 roky som mala pokoj a teraz jak mam Dodka tak mi to robi....vraj mam citlivy organizmus a mam si davat pozor co zjem a ked dlhsie nieco roobim vtedy to zacne.... ☹ 24.4. idem na neurologiu do PN som odisla od mojej ak som zvedava co mi tam povie....

maatuulka
20. mar 2012

@mimuska1 jejda, a da to nejako zmiernit? Mne staci ked ma obycajne boli hlava uz mam toho dost, nieto este migreny ako ty mat.. 😒 tak dufam, ze ti s tym pomozu nech ta to netrapi uz. a co robite??

mimuska1
20. mar 2012

@maatuulka a ty si kolko bola s malou doma? aj sa tesila do skolky a to jej vlastne preco vyberali? co byvala casto chora?

no musim si dat liek od bolesti a pospat si nic ine nepomoze a na druhy den som jak mechom prastena 😒

a ja som si akurat doupratovala spajzu a Dodko spinka, dnes skoro vstaval, lebo siel vecer skoro spat.. a ty?si v praci?

maatuulka
20. mar 2012

@mimuska1 no ako nastupila do skolky v septembri tak som bola doma stale.. robila som 10dni, no mala bola stale chora tak som tam aj skoncila.. od novembra do februara bola doma.. sopliky, kasel stale dokola. Potom ju znicoho nic zacalo boliet usko, sli sme k ORL doktorke, a ze ma zvacsene nosne mandle ktore jej tlacia na uska.. preto ju bolia, tak jednoznacny verdikt: Nosne mandle musia ist von! .. a teraz ako ich ma vonku uz su tomu tri tyzdne je zdrava .. takto zdrava bola pred nastupom do skolky, tak som neskonale stastna 🙂
a to tie lieky beries stale ked mas migrenu ci si ich das len raz? .. a pomahaju aspon?
No v praci som od 11:00 do 19:00 dnes.. este mam pred sebou dlhych 6hodin 🙂

mimuska1
20. mar 2012

@maatuulka tak vam prajem nech ste uz len zdraveeee 🙂 ja som mala vsetky vysledky v poriadku akurat EMG na tetaniu som mala poyzitivne a nato mi dala antisepresiva,zevraj sa to tym lieci a ked mi zacne byt zle,dam si od bolesti tabletku alebo cipok....teraz som bola s kamosku vonku a vraj vo Vrbovom je dobra liecitelka a nebere prachy tak mozno skusim tam ist,lebo som z toho nestastna ☹
a kde teraz pracujes?

maatuulka
20. mar 2012

@mimuska1 to ti uplne verim, ved to nemas nia energiu na nic .. a aky ste mali vikend ?? Ja robim v jednej developerskej firme recepcnu 🙂

mimuska1
20. mar 2012

@maatuulka vikend super slneclny 🙂 v nedelu som bola s Dodkom u priatelovej maminy na myjave boli sme na ihrisku, mali sme taku prijemnu zmenu... nie len doma furt .... Dodko nechce uz spavat u mojej maminy, iba so mnou, takze uz som nebola niekde ani nepamatam... moj chodi s partiou hravaj hokej tak raz za 2 tyzdne, tak posledne 3 razy som s nimi ani nebola, lebo maly plakal ze on bude spat doma a hotovo 😀 ale teraz v sobotu som povedala, ze pojdem sa odkorculovat aj keby co bolo 🙂 uspim ho u mami a pojdem 😀 a rano cupitam za nim, este ze to mam taky kusok.... 🙂
tak to mas dobru pracu,ze?som zvedava kde ja skoncim....a co vy,s tvojim este ste?ci uz ste to uplne ukoncili?

maatuulka
20. mar 2012

@mimuska1 hravas hokej ci sa len prizeras?ja som tiez uz dlho nebola vonku, a chystam sa to najblizsie napravit .. nech si trosku zrelaxujem hlavu. tak to mas dobre, ked ste kusocek od seba 🙂 ja mam mamu priamo v byte, no strazi ju tato ked idem von.
je to teraz take zvlastne, snazi sa.. ale on uz vie, ze to je cele zbytocne.. ale je u nas kvoli peniaskom hlavne, keby som mala jeden prijem tak to by som nezvladla.. takto mame dva prijmy.. a mala je snim, aj teraz ked robim je to velka pomoc. ked som v praci on je s malou

petikd
20. mar 2012

Ahojte
@maatulka tak nech malej to zdravie vydrží 😉 Damián má už 2 krtá vyberanú nosnú,v septembri mu popritom aj zmenšili krčnú a dali drenážnu trubičku do uška,včera mu ju vyberali,dnes sme prišli z nemocky 😉 Niečo sa stalo medzi tebou a tvojím?Máš ravdu,je lepšie ked sú v domácnosti 2 príjmi 😉
@mimuska1 jooj veľmi ťa chápem s tou migrénou. 😔 tiež mám,od 9 rokov čo si pamätám,bolesti som mala v norme,ale ked sa narodil Damián a som v tehu pribrala,pri mojej výške to bolo pre telo záťaž 😒 a ešte jak som dvíhala starkú,kým som ich opatrovala tak mi chytilo krčú chrbticu,to som mala bolesti aj 4 krát do týždna,ani život ma nebavil.Ale vybrali mi mandle a čuduj sa svete bolelo ma menej.A ked som nastúpila do roboty,tak to ma bolelo raz do týždna.No teraz sa mi nejako vrátilo v poslednom čase,ale to asi zo stresov z roboty 😒 ,lebo to máme teraz nejaké divé tam 😒

mimuska1
21. mar 2012

@maatuulka no chalani hraju hokej a ked si daju prestavku, tak sa idu baby nachvilku pokorculovat...
@petikd no je to hrozne veru a vela spravia aj tie stresy si myslim 😒 aj chodis neurologicke s tym?

petikd
21. mar 2012

@mimuska1 áno chodím k neurologičke,bez toho by to nešlo 😒 Takže korčuluješ?To musí byť super,ked máš aj s kým,také odreagovanie 😉

mimuska1
22. mar 2012

@petikd a neurologicka ti to ako lieci ake beres lieky?ak sa smiem teda spytat...

petikd
22. mar 2012

@mimuska1 smieš sa pýtať,rada odpoviem.Teraz mám momentálne sumamigren 😉 No porobila vyšetrenia,bola som na CT,RTG,poslala na očné,k ortopédovi a tak.Potom ma poslala na rehabilitácie.Raz mi dala aj kvapky na prekrvenie,tie mi pomohli,ale len na nejaký čas. 😉 Už som sa nejako naučila s tým žiť,teda ked ma nebolí často,tak to zvládam.Naučila som si sadnúť sama so sebou a porozmýšľať čo som jedla,alebo robila a vylúčiť to 😉 No poviem ti sú časy,ked obvinujem aj šampon na vlasy,aj strihať som sa chcela kvôli bolesti,lebo už som bola zúfalá. 😀 No teraz mám robotu,pri ktorej 8 hodín držím ruky vo výške ramien a je náročná na oči a chrbít,tak to vydno a teraz máme nového šéfa,tak sú nervy 😒 Prvý rok dobre,ale teraz sa to pokazilo 😠 No a veľa robí spánok. 😉

maatuulka
22. mar 2012

@mimuska1 jaaaj, a to je normalne na lade, ci je to nejaky upraveny teren na kolieskove?

mimuska1
27. mar 2012

@maatuulka na lade 🙂 to si chalani prenajmu zimak 🙂

maatuulka
27. mar 2012

@mimuska1 no teda, tak to mate ake luxusne 🙂 a ako sa mate mimus? Ako dodko? .. aky ste mali vikend?

bocenka215
27. mar 2012

ahojte ja mam len 22 a som mamicka

bocenka215
27. mar 2012

ahojte babi je to normalne ked mi syn spi po sediačky?

mimuska1
27. mar 2012

@maatuulka ahoj Matulka, no vidend dobry,slnecnyyyy 😉 Dodko v sobotu hrdina po dlhej dobe ze ide spat k babine,vsetko bolo ok,prisla som domov a za 10 min.mi uz volal s placom 😒 tak som musela pre nho a nechcel tam byt ani so mnou len plakal: "domenkom domenkom" a tatovi doma vravi ze: "ja plakal som u babi to nevadiiii nabuduce budem spat u babiiiii " 😀 tak uvidime kedy bude to nabuduce 😉 vy ste ako vikendovali?

@bocenka215 ahoj 😉 no mne spinkava Dodko normalne len v autosedacke yaspi aj po sediacky 😀

bocenka215
28. mar 2012

@mimuska1 moj spinka v postielke posediacky celu noc aj cezden

mimuska1
29. mar 2012

@bocenka215 to som este nepocula 🙂 a ked ho das lazkat co sa zobudi?

mimuska1
29. mar 2012

@bocenka215
@maatuulka
@petikd
@evuliatko_tn

ako baby? my sme boli dnes v meste doobeda autom s kamosku podat to danove a do obchodu maly nespal az o pol tretej do pol stvrtej a teraz ne a ne zaspat 😒 aktivny je jak slak stale 😀 vyspevuje si.........