Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

e.vacka
17. nov 2008

Ďakujem za privítanie 😉

zabga88: aj Viktoria je krásne meno, a je straasne zlatá tvoja malinká.

Ešte síce nebehá po byte, ale na to sa hrozne teším, keď nám nedá ani vydýchnuť... 😀

zabga88
17. nov 2008

e.vacka: dakujeeem
myslim ze potom budes chciet aby bola malinka a nebehala este. no moja behá od 11 mesiacov a je všade no teraz sa s tym behanim ukludnila už neni úplne všade stačí jej ked jej pustim rozpravky a hotovo 🙂

mirrinka
17. nov 2008

ahojte...aj u vás dnes snežilo? u nás tak trošičku popadával sniežik ale aj s dažďom... 🙂

mirrinka
17. nov 2008

e.vacka: aj ja ťa vítam 😉

zabga88
17. nov 2008

mirinka no u nas som ešte zatial nepostrehla sneh pršať pršalo. ale čoskoro to pride 😉

e.vacka
18. nov 2008

Ja som teraz u našich na strednom Slovensku a tu včera chvíľu padal dážď so snehom. tento rok sa teda na zimu neteším... s drobčekom budeme stále doma, keď bude kosa...

katarinka123
18. nov 2008

ahojte
dobre ranko
no u nas nesneyilo ale ya to je vonku -6 stupnov.mam vsetkz 3 deti choe a soplave.boli sme u doktora a maju antibiotika.no markova skolka yacina ucinkovat no stzm som aj ratala,co uy ☹ a vz sa mate ako?uy som tu dlho nebola nejak nestihm.
e.vacka vitaj

e.vacka
18. nov 2008

ďakujem katarinka123 za privítanie 😉

Katka: už začína útočiť chrípka? Želám skoré uzdravenie drobčekom...

icerna
18. nov 2008

ahojte
e.vacka s tim behanim som to prehnala,asi som v rychlosti precitala ze mala ma rok a nie masiac 😀 no na to behanie si este pockas skoro rok 😉 kde mas rodičov?
katarinka podobne zelam skore uzdravenie,musite to mat tazke teraz doma,aj su nervozny krpci zo soplikov,ci to dobre znasaju?

katarinka123
18. nov 2008

celkom fajn to znasaju,len to ye nemozme ist von,tak neviem,ale ked budu moc mrchavy tak pojdem.oni spia doma 15-30 minut.len marko nechce lieky,tak mu ich davame nasilu.evi ano uy to zacina

e.vacka
18. nov 2008

icerna: myslela so si, že si sa zle kukla...ja mám rodičov v Detve, je tu zima ako v Rusku...ani von nejdeme 😖
katka: straaasne su zlatučkí tí tvoji chlapi

mirrinka
18. nov 2008

ahóóój 😉
všetkým choručkým prajeme skoré uzdravenie 😉
lily tiež bola trochu nachladená,aj kašle,ale dávam jej sirup na vykašliavanie...ani som s ňou nešla k doktorovi,lebo by jej hned predpísal antibiotiká a podla mna nie je až taká chorá,žeby jej ich trebalo 🙂 no lenže náš doktor nič iné ako ATB nepozná 😖

rikarr
18. nov 2008

ahojte

chorým skoré uzdravenie želáme a vítame novú maminu 😀

bože taburetku som kúpila v nejakom čínskom mix obchode za 120sk 😀 je dobrá a majú viac druhov..poobede pofotím a dám do albumu a ešte máme aj kreslo z lídlu molitanové a dá sa aj rozložiť 😉

kúpila som malej ešte anglickú knižku tak a bude mať všetko ostatné nech kúpia babky 😀

musím sa vám pochváliť som si v nedelu kúpila za 800sk ozdoby na stromček 😀 😀 😀 a aj kuchynský stôl máme nový ale stoličky prídu až po novom roku ☹ ale aj tak sa teším ako malá....

to moje dieťa zas nespalo cez obed-už vidím aká bude príjemná

zabga88
18. nov 2008

no my mame chripku konecne za sebou teda dufam ze sa nevrati tak skoro. aj my sme mali sopliky a ak riadney kašel a zvracanie od soplikov. to je prvy naznak chripky.baby ja som dnes stratila kartu do bankomatu a kym som ju dala zablokovat vybrali mi koérunky 😢

e.vacka
18. nov 2008

zabga88: tak to je aká smola...

zabga88
18. nov 2008

no našťastie len 1000 a to asi len skusali ci sa im to podari a kym chceli vybrat dalšie zablokovala som ucet

e.vacka
18. nov 2008

kokso, kde si ju stratila? Mala si tam PIN?

mirrinka
18. nov 2008

ty brďo,to fakt? ☹ a to sa im jak podarilo zistiť PIN? ved to je strašne malá pravdepodobnosť uhádnuť ho...

katarinka123
19. nov 2008

AHOJTE
DOBRE RANKO
AJ U VAS DNES NASNEZILO_?TU TROCHU A MALY JE STOHO CELY HAPPY

mirrinka
19. nov 2008

...pošli trochu toho snehu aj nám.....u nás prší 😠 my chceme sniežik!!! 😀

zabga88
19. nov 2008

no tak to aj ja vravim medzitým ako ja som dala zablokovat kartu si kludne vybrali peniaze. potom chceli ešte raz ale už bola zablokovaná karta. nemala som tam pin a nechapem ako sa im to vlastne podarilo. neviem kde som ju stratila ved som vyberala peniaze a potom som doma zistila ze neni ☹
v banke mi včera povedali že o novu mozem poziadat az o 3 týždne lebo že sa moze najst. ja som im povedala ze 3 týždne nebudem predsa bez penazi. bola tam strašne blbá a neochotná pani

mirrinka
19. nov 2008

v bankách sú väčšinou blbé a neochotné ženské 😝 to poznám 😠 a hlavne tie staršie sú také harpie

zabga88
19. nov 2008

ale mlade nenechaju robit ani za svet a stare nas znechucuju. už je to jedno nikto mi kartu spat nevrati a peniaze už duplom nie a teraz mi zostava cakat na novu ☹

aj u vás je tak strašné počasie dnes to na nas hnusne vplyva mala je strašne mrzutá a teraz mi len zaspala 😨

e.vacka
19. nov 2008

tak to s tými harpiami v bankách to je pravda. Môj priateľ má zlomenú ruku a chcel vložiť na účet a poprosil tú ... za okienkom nech mu vypíše vkladový lístok a ona mu povedala, že ju to nezaujíma a že nech si to vypíše sám, že ona nemá čas.... Tak to už čo je...

rikarr
19. nov 2008

sú tam otrasné baby ---bože keby aspon chceli na dôchodok isť 😠

u nás sniežik bol ale už sa roztopil.....som sa vytešovala viac ako malá 😀 tej to bolo v celku jedno len videla niečo nové do čoho môže capnúť 😀 😀

zabga88
20. nov 2008

no dobre ranko babule! ešte spite? ja som teraz nakukla von no strašna zima je. asi budeme zasa v nútri. brrrrrr 😠

mirrinka
20. nov 2008

...my dnes asi zase nevystrčíme ani nos 😉

zabga88
20. nov 2008

no my sa asi už doma zblaznime včera pršalo neboli sme nikde a dneska zase no mam sa na co tesit

e.vacka
20. nov 2008

my tiež dnes zostavame doma brrrrr hrozna zimaaaa

zabga88
20. nov 2008

ešte aj pršííííí čo zvyknete doma robit ked neidete von? 🙂