Sú tu mamičky do 25 rokov?

Ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?
icerna
23. aug 2009
aj by sme prisli 😃 tato vam kedy pride? ozaj nebojis sa sama v dome,hlavne v noci? :-o
zabga88
23. aug 2009
ani nevrav celu noc som bola hore ja neviem co mi bolo :-x
tak pridite 🙂
icerna
24. aug 2009
ahojte maminy 😃
dnes sa tu toho hadam viac popise
zabga a co dnes?nepridete?budeme vas cakat na stanici,hm? 😉 ja neviem co budeme robit,asi s malou na bicykli,ako vzdy 😃
zabga88
24. aug 2009
ahhoj icerna! no dnes to opat nejde stražim švagrinej malu akurát zaspinkala 🙂
icerna
24. aug 2009
to je ta čo ste jej zhanali darcek na narodeniny?ci druha? ty stale len stražis deturence,ze? 😃 mi sme boli s malou vonku,pred hodinkou sme sa vratili,boli sme v tescu-galerke nieco pokukat,pokupit babatku,uz musim pomaly chystat...
zabga88
25. aug 2009
to je aj tá. to sme zhánali trom detom. no sem-tam postrážim, ked treba 🙂
no veru babatku treba nakupit. tešíte sa, však??? my sme sa včera trošku poškriepili z tatom 😞 hadam dnes uz bude lepsie.
icerna
25. aug 2009
ahojte 😎
no ved treba pomoct,mozno aj ty budes raz potrebovat od nich postrazit vikinku-nikdy nevies.
urcite dnes bude s tatom lepsie 😉 kedy sa vam vrati?
kajku1
25. aug 2009
ano nájdu nájdu 🙂 🙂 🙂
kajku1
25. aug 2009
myslela som tým,že sa tu nájdu mladé mamičky 😃
icerna
25. aug 2009
ahoj kajku a kolko mas rokov?
cvachna
25. aug 2009
ahojte.můžu se přidat?jste všeci z SK?jmy ze Žďáru na vysočině. jinak my máme holčičku Katušku a má 8měsíců a 14dní.rodila jsem v 19letech a teď 13.7.mi bylo 20
gerci90
25. aug 2009
awojte pridavam sa k vam,,som buduca 19 ročna mamička...nasu malu bublinku čakame v januari🙂 :-N
icerna
25. aug 2009
ahojte maminky,pridajte sa.
🙂
gerci,ako sa citis?
ja som tiez malu porodila v 19,o dva mesiace som mala20 :-N
kajku1
25. aug 2009
ahoj icerna x-) no mám 21 rokov...a nejako sa mi tu nedarí dať fotku..musím niečo vymyslieť🙂 a ty máš koľko rokov?
zabga88
25. aug 2009
ahojte babulky! vitam vás tu medzi nami. dufam že sa to tu trosicku rozbehne. 🙂

icerna no dufam že dnes to bude uz lepsie strasne si zaciname asi liezť na nervy aj na dialku dufam ze to prejde 😞
gabinka1012
25. aug 2009
Ahojky...
zdravím nové maminy.Koukám jak to tu po delší době ožilo.Tak mi se pomalu připravujeme do školky.Jejda,to zas bude slziček. 🙂
icerna tak co už je sestavena postel a co malá jaká byla první noc ?
zabga88
26. aug 2009
ahoj gabinka.
gabinka1012
26. aug 2009
Ahoj zabga,já mám na pár dnů na hlídání bratránka,no je to děs.S malou se věčně hadají,oba jsou tvrdohlaví a každý to chce mít po svím.Už jsem z nich na nervy.. 😉
icerna
26. aug 2009
dobre ranko 🙂
kajku ja mam uz 23 :-N a aj deticky mas?
gabinka,no postel uz je a spava v pohode,sem tam ked chce ist cikat,tak ma zavola.mala nechce chodit do skolky?
co budete robit dnes baby,hlasia krasne,asi aj posledne letne dni :-| ?
gabinka1012
26. aug 2009
ty příchody ráno do školky vždycky obrečí ale pak je to prý v pohodě.Aspon mi to říkají učitelky.No,doufám že tenhle rok by mohl být lepší.Trhá mi to srdce když jí vidím plakat a nechce se ode mě odtrhnout. 😞 Já pujdu uvařit oběd,trochu poklidit a pak z dětma ven. 🙂
icerna
26. aug 2009
vanesska mi nastastie neplakala ani raz,strasne sa tesila medzi deti a teraz to hadam bude rovnake,lebo ostala daka na mna az moc naviazana,ma take zvlastne obdobie :-| ale ide len na 4 hodinky,tak to zvladneme 😃
a co ides varit?ja nemam tusenia,vcera bola knedla,kapusta ,maso,tak dnes asi segedin,kedze kapustu este mam :-N
gabinka1012
26. aug 2009
ty příchody ráno do školky vždycky obrečí.Ale pak je to prý v pohodě.Tedy co mi říkají učitelky.Trhá mi to srdce když jí vidím palkat a nemuže se ode mě odtrhnout 😞 Snad to bude tenhle rok lepší.Já pujdu uvařit oběd,trocha poklidit a pak z dětmi ven. 😉
gabinka1012
26. aug 2009
asi uvařím guláš.I moje je tam jen na 4 hodky ale stejnak to ráno obrečí. 🙂
kajku1
26. aug 2009
dobré ránko icerna 🙂 no práve čakám môj pokladík som v 7 mesiaci a už sa nevieme dočkať x-)
zabga88
26. aug 2009
icerna pravdepodobne aj vikinka v okt. nastupi do skolky sme to vo vrabloch pobehali, v jednej ju nevezmu a v druhej nam dali sancu 🙂
icerna
26. aug 2009
ahojte baby,tak super zabga 😃
kajku a uz viete co cakate?aj ja som v 7.mesiaci 😉
pillow
26. aug 2009
ahojte fesandy, mne je 20 a som v 8 mesiaci..🙂, mozem sa pridat do vasho kruhu? 😉
zabga88
26. aug 2009
pillow ahoj vítam ťa medzi nami. super sa to tu rozbieha len sup-sup na konááááááááááá 😃
icerna
26. aug 2009
pekny vecer babule 😉
vitaj pilow,ako sa citis?
zabga88
26. aug 2009
ahoj icerna ako sa mas? co porábate??? Vaness uz spinka??? Viki sa ešte hrá ale uz pomaly spinkat bude treba ist

Začni písať odpoveď...

Odošli