Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

gabinka1012
16. okt 2009

U nás ted udělali to že děti co jdou do školky po prvé tak první týden jsou tam jen na 2 hodiny a pak se uvidí podle toho jak to zvládají jestli tam mohou být déle.

miskachrumka
16. okt 2009

ahojte tak ja som dnes nadne som taka unavena ze koniec teraz som doumyvala kopuuuuuuu riadu a vyumyvala cely sporak leskne sa ako psovi g...e hihihi 😀
este sprcha nakrmit maleho a konecne hajat ! 😉

gabinka1012
16. okt 2009

miska to já bych taky potřebovala poklidit ale vůbec se mi do toho nechce.
Já čekám na manžela až mi přijde z práce 🙂

zabga88
17. okt 2009

ahojtee!

ja idem robit palacinky mam na ne strasne velku chut!

uz som vyvesala aj pradlo moja kamoska pracka uz doprala potom umyt riad, pozametat, prach poutierat, dlazky poumyvat.... a zabudla som ze ešte kopa jablk ma caka musim ich pozavárať
😅

tak ked som doma tak sa voooobec nenudim ☹

gabinka1012
19. okt 2009

Dobré ránko
tedy mě je čím dál tim hůř.Pořád se mi zvedá žaludek,když jím je mi špatně,když nejím je mi taky. 😒
Včera mě dost bolelo bříško,hlavně pod žebrama.Nevím co to bylo ale přešlo to. 🙂

icerna
19. okt 2009

ahojte baby 😉
tak ako ste vikendovali?mi sme boli doma,oddychovali sme..dnes na socialke zaniest papiere na matersku...

zabga tak kolko si popapala palaciniek 😀 ?

gabinka,davaj si pozor ,nech sa vam nic nestane.mne tak bolo prve tri mesiace teraz,musela som nieco spapat asi kazdu hodinu,lebo ma nadrapovalo a hlavne nezabudaj pit 😉

zabga88
19. okt 2009

😀 icerna ahoj! no ani nevrav som sa z nich prežrala 😀 😀

volal Juro ze v stredu, alebo vo štvrtok ide domoov 😎 ak bude doma cez vikend dakedy mozme hodit stretko! ozaj do solnej jaskyni nechodievate? my sme boli v sobotu pred tyždnom mohli by ste ist s nami, co ty na to?

icerna
19. okt 2009

tak super a na kolko pride?mi ideme teraz cez vikend do prievidze,lebo bud uz nam odchadza tato ☹

zabga88
19. okt 2009

nikto nevie na kolko nemaju material takze ked im pride material nastupuje spat 😠

aj vas to uz o chvilu caka ☹

miskachrumka
19. okt 2009

vy ste mali mat napisane v teme mamicky z nitri !
😉

zabga88
20. okt 2009

miska ja niesom z Nitry a my sme sa spoznali tu na koniku 😉

gabinka1012
20. okt 2009

Ahoj holky 🙂
zabga tak co Vikinka a její ječné zrno,doufám že mastička pomohla. 🙂

petikd
20. okt 2009

Ahojte baby.Tak ja som to tu riadne zanedbala,pozerám,že sú tu nové tváre 😉 Tak môžem sa k vám znova pridať? 😉
Icerna trochu neskoro ti blahoželám k tehu 😅 Normálne som prekvapená ako dlho som tu nebola a ty už pomali budeš mať termín.Dúfam,že všetko dobre dopadne 😉

zabga88
20. okt 2009

ahoj petikd! no ozaj si nas zanedbavala om ti chcela aj na skype napisat ale teraz uz dako neni kedy. pochval sa ako sa mas?? ako sa ma damiánko?

baby ja som dnes dala malú prvy krat do skolky teraz som volala z učkou a mala strasne plakala ☹ mam ist prenu?

gabinka1012
20. okt 2009

Oj,zabga to je mi líto že malá ve školce pláče.Ono se to určitě spraví.Držím palečky 🙂

zabga88
20. okt 2009

bojim, bojim, asi ju vezmem domov ☹ moje malinké

icerna
20. okt 2009

ahojte baby 🙂
petikd no vitaj znovu 😀 a uz nas nezanedbavaj,ako sa mate?daujem,uz nech to mam za sebou 😅

zabga,tak viem ako ti je,ale mne aspon vaness vobec neplakala,ani raz,tak ti musi byt smutno,ale nemala by si pre nu chodit,ak chces aby si tam zvykla. Lebo to moze vyuzivat a plakat casto,len aby si prisla po nu. ona si zvykne casom,nebojkaj. dnes je len na 4hod?

gabinka ako vam je dnes?kedy uz mas ist k dr?

zabga88
20. okt 2009

tak uz je doma! 🙂

velmi ju chvalili vraj len zamrnkala a bola zlatucka, uz ju aj na angličtinu zapisali

gabinka1012
20. okt 2009

icerna,je mi věčně špatně,dnes jsem stála v obchodě ve forntě a myslela jem že to semnou sekne.K doktorovi jdu zítra a už se těším.
zabga,tak to je fajné že ji chválili a copak Vikinka povídala na první den ve školce.Doufám že jen samé pozitivum. 🙂

zabga88
20. okt 2009

gabinka no mala nechcela ist domov ale ked som jej vravela ci pojde aj zajtra tak povedala ze nie.

petikd
20. okt 2009

No baby tak máme sa dobre,Damián chodí do škôlky akurát,je teraz druhý týžden doma,lebo mal hrozný kašel ☹ Ale už je dobre a v pondelok už ide. 😉
Zabga moja musíš vydržať,aj ked malá plače.Lebo ako písala Icerna,malá to využije a bude vedieť,že ked plače tak prídeš pre nu. 😉 Ja som si myslela,že ked Damián chodil do škôlky od marca tak po prázdninách to bude pohoda 😎 Omyl.On tak reval prvý týžden,že ani neterz nezabrala,ona chodí do veľkej triedy,tak som ho vzala k nej,ale on ani za svet.A pritom boli spolu od malička každý den.No ona ho zabavila a ja som zdrhla.Ale bol aj taký den,že dom ho musela odo mna odtrhnúť,dať učke do rúk a utekať.Ale to som prišla domov a som plakala 😢 Ale po týždni bolo super,dokonca mi niekedy poobede povie,že on sa chce ísť hrať do škôlky 😉 .Myslím si,že plakal preto,lebo mali zmenenú šatnu,triedu mali inde a aj učitelky nové.
abinka juuj tak nech ti je už dobre,že si môžeš naplno užívať tehu 😉

zabga88
20. okt 2009

petikd verím ze vela rodicov a deti to ma ťažké a uz teraz viem ako boli odlúčenie matky a dietata hlavne ked sme boli od jej narodenia stale sami dve.

učitelka vravela ze druhý den je horsi vtedy vraj deti viac placu. som zvedava ako to dopadne ☹

icerna
20. okt 2009

no zabga vidis,ze nebolo az tak zle malej,ona potrebuje kolektiv 😉 a rano na vas budeme mysliet a aj na teba Gabinka samozrejme 😀 som zvedava co ti povie doktor 😉
petikd,aj mi teda len vaness ma kasel,uz to bude aj mesiac a stale jej to neprechadza,aj ked je lepsi ale stale je 😢
pekny zvysok vecera bambule 😉

zabga88
21. okt 2009

ahoj icerna! no som zvedava ako dnes dopadneme ked sa na nu tak pozriem ako sladucko teraz spinká tak ma srdce boli ju zobudit ☹

gabinka1012
21. okt 2009

Dobré ránko...
tak Gábinka dnes musí spinkat ve školce,já mám v 13:00 toho doktora,manžel je v práci a nikoho jiného nemám kdo by ji mohl vyzvednout.Ale kupodivu jí to vůbec nevadí,už večer si připravila pyžámko.
Ještě ke všemu na malou něco leze,dnes ráno pěkně kašlala a taky se jí spustila rýma. 😒

icerna
21. okt 2009

no ahojte 😉
zabga ako mala?ako ste to dnes zvladli?
a ty gabinka?

zabga88
21. okt 2009

ahojte! no musim povedat ze mala dnes zvladla tazsie skolku ako včera ☹ plakala rano ked som odisla a plakala ked mala ist spinkat, protestovala ze ona tam spat nebude, ona si pyzamko neda, ona chce ist domov, ona chce maminku a velmi dlho vraj plakala. nakoniec si s nou lahla ucitelka a mala v teplakoch lezala 🤐

rano som inak viac plakala ako ja musim sa priznat, som isla urevana do prace a v autobuse kazdy na mna kukat ako besny ☹

petikd
21. okt 2009

Zabga neboj Viki si zvykne a bude dobre.Vieš je to pre nu nové,potrebuje čas 😉

zabga88
21. okt 2009

ja viem len je to ťažké 😒

gabinka1012
21. okt 2009

Přeji hezký večer...
zabga na kolik hodin tam Vikinka je,já jen že už tam spinká nebo mají nějaký odpočinek přes dopoledne?
tak už mám za sebou kontrolu.Jsem v 7tt a mimísek je tam kde má být 🙂 jen pana doktora znepokojuje zvětšený pravý vaječník ☹ pro jistotu mě na pondělek obědnal na další utz.