Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

bzuco
autor
5. sep 2009

dobré ránko

natalschen
5. sep 2009

dpekne uprsane rano 😅

bzuco
autor
5. sep 2009

ahoj...

natalschen
5. sep 2009

baby... ak pri hladani najdete balik oblecka bud dievcensky alebo univerzalny ( nie vyrazne chlapcensky), velk. 116 a velk. 92-98, hodte pls link 😉 , ja volako nemam stastie

a este - kde kupim kosiky na badminton?

alami
5. sep 2009

natali - v bambino obchode na mostovej, najlepšie sú tie pierkové 😉

alami
5. sep 2009

čo to je maxim???????????? radšej by som oteplené vykúšala, aby to nebolo o tú vložku menšie nejak

ivi - ja som rozmýšľala, on nosí 22, ledva ich už obúva, ale tie 24 mu budú ešte veľké, tak som chcela ešte 23kúpiť a ako som tu pozerala videla som oteplené a mi napadlo, že vlastne ide jeseň, tak zateplené by boli super

alami
5. sep 2009

natali - a ty máš v ktorej škôlke malu?

natalschen
5. sep 2009

alami..... dik, to bambino by veru nenapadlo 😅

malu mam tu v likavke, prvy tyzden v pohode, ja som ju bola nahlasit uz minuly rok na zapise - hned prvu hodinu prveho zapisneho dna, aby som mala istotu ze ju vezmu, a vzali ju 🙂 , skolku v martinceku sme mali ako nahradne riesenie, ale ta doprava tam... a hlavne v zime by to bol problem, tak som rada ze ju vzali 😀 😀

natalschen
5. sep 2009

aj ked som pocula velke chvaly na martincekovsku skolku - vraj su tam suprove ucitelky 😉

bzuco
autor
5. sep 2009

ali...no hore oproti bambinu, kde bola dakedy dm-ka.....potom tam hore bolo ešte Trides elektro a teraz je tam na celom poschodí oblečenie a doplnky

alami
5. sep 2009

ahá, tak dík, skočím si tam. ja že to je ten oproti jednote. Tak dobre že ešte čítam, lebo už idem do mesta akurát 😉

alami
5. sep 2009

natali - v bambine na 100%, som tam kupovala prednedávnom, mali niekoľko na výber

alami
5. sep 2009

bzuči - a krásny sveter si našla, sa mi veľmi páči, len Oli má takéto od ježiška asi 3 a vôbec ich nechce nosiť, on to nerád 😖 😒

bzuco
autor
5. sep 2009

ali...no čo už 😅 ...

mirka
5. sep 2009

ahojte, my ideme upratovať pivnicu, povyhadzovať milión harabúrd, aby bolo miesto na nové 😀

bzuco
autor
5. sep 2009

ali..daj potom info, či si kúpila tie gumáky 😉

alami
5. sep 2009

nekúpila, doma som, som zistila že je strašná kosa a že sa mi nikde trepať nechce 😀 😀 😀 😀 ale bud. týždeň ich určite pojdem obzrieť. Potrebujem aj Olimu teplákovú súpravu na TV a vraj sú po vyše 20Euro 😝 tak tiež asi pozriem aj po takýchto lacnejších. Ani na nete som sič nenašla,len jedinú, to som dala premerať, ale ešte sa mi neozvala

bzuco
autor
5. sep 2009

ja som teplákovú ani nekupovala...mala ešte z minulého roku, trošičku už má kratšie tepláky, ale na TV stačí , aspoň ich nebude šúlať po zemi 😝
akurát cvičky ešte dokúpiť, dali sme staré, lebo jej číslo som nešla nikde zohnať...to je na figu, ked má nohu akurát na pol číslo a nie celé 😒

alami
5. sep 2009

a v tej drevenej bude na stanici si bola? tam mali aj papuče na polčísla

bzuco
autor
5. sep 2009

tam som nebola....ved zatiaľ má dobré, som ich oprala a nič im nechýba....

alami
5. sep 2009

ja som mu triko a 3/4 tepláky - takú súpravu na TV, ale majú napísané, že aj tepláková súprava musí byť. ale inak, načo? myslíš že cvičia v bunde? 😕 iba ak kdesi prechádzajú do tej mestskej telocvične oproti pošte, lebo oni tam asi nemajú telocvičňu....

bzuco
autor
5. sep 2009

tak mu dolož k tomu len mikinu...to stačí, ja bz som nekupovala celú súpravu len kvôli mikine

natalschen
5. sep 2009
natalschen
5. sep 2009

alami... aku velkost hladas?

alami
5. sep 2009

122

alami
5. sep 2009

idem mu dať takú, čo má doma. nie je nová, no ale kašlem na to.

katka, máte už rozvrh hodín???? Napíš, aký má Terezka, ma to zaujíma pre porovnanie 😉

palculienka19
5. sep 2009
bzuco
autor
5. sep 2009

čaute

bzuco
autor
5. sep 2009

ali...jasné, že netreba novú... 😉