Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

kasis
9. sep 2009

GG jeto Quelle, teda presne taku istu maju v Quelle a Bon prix a tusim aj Bambino,asi je to jeden vyrobca 😕 , mame zimnu od nich a je nepremokava a aj fajn tepla 😉
Ivi, to by som aj ja rada vedela 😒 ,este na mna velky problem s takou divnou postavou teraz, skus ak si nebola v Takku

alami
9. sep 2009

ivi - aj mne treba rifle, nabehnime niekedy spolu bez deti. ja rifle kupujem v kaufl. v tom obchodíku, alebo po číňakoch. ja v tom rozdiel nevidím oproti drahým obch., akurát že v čínskom 300Sk a v riadnom 1300 😝 😀

geegee
9. sep 2009

kasis, ja som Quelle obzerala pre 2 rokmi tusim...uz sa musim rozhybat, lebo bude chodit v teplackoch do jari 😀

Ja idem na vikend do BB, teda ze JA, ja s detmi...to by bolo ine kafe, keby len sama 😀 Tak hadam daco pokupim...aj do Antonyho chcem ist deckam na tricka, teplaky som v Tescu kupila tie po 81 korun 🙂 A sebe...co mi udrie do nosa 😀 V Batovi maju teraz asi novy tovar kabelkovy, tak vaham medzi dvomi...len mam pocit, ze fakt kabelku nevynosim az tak, vacsinou idem s kocikom... tak mi je luto dat za kozenu tolko penazi 😠

ivca82
9. sep 2009

Ja skúsim dnes po meste pochodiť, aj keď s malou to bude iná tortúra, včera som len v tom Crazy pri Letkovej cukrárni vyskúšala nejaké rifle, a malá mi už dosť nahlas že Maminka, prosím ťa, pomooooooc 😅 tak som to vzdala a išla radšej na návštevu k starkej 😒
Kasis do Takka ma to síce ťahá, ale je mi to ďaleko a keď budem čakať kým bude mať MM čas, tak bude zase leto a 35° 😒 😀
Ali mne práve čínske velkosti akosi nesedia, teda naposledy som tam kupovala asi na strednej, ale od vtedy mám k nim normálne averziu 😅 ale celkovo tu som kupovala rifle za posledných x rokov len raz aj to v BB v Europe ešte si aj pamätám, boli v zlave s 1400 na 700 😀 ale ísť by sme mohli, lebo ja si už naozaj nemá čo obliecť ani tričká, ani nič, všetko už vynosené, zničené a čo je v super stave, do toho sa nevtrepem 😔

andy271
9. sep 2009

AHojte...
Tak uz sme doma..
Alex spinka..
A ja upratujem...

natalschen
9. sep 2009

ahojte... po dlhej dobre, ste toho popisali, neviem, ci vas stihnem docitat 😅

ivca... podla mna vyzeraj super, nemala som pocit, ze nemas co na seba, ale ak mozem poradit, na rovni je super obchodik s kvalitnymi a lacnymi 🙂 🙂 vecami z turecka - fakt kvalitne veci, ma tam vsetko spodne pradlo, nohavice, tricka aj pre deti mas vsetko, ja chodim najradsej tam 😉

bzuco
autor
9. sep 2009

ahojte

som obehla mesto....ale ma nas...li....ten sekáč na stanici just dnes zavretý 😠 😠 😠
a kúpila som v leveli malému topky na zimu za 10 eur - mali veľa na výber (zimné, jesenné, sandálky), len už tak z posledných čísel, no ja som si našla 😉 a sebe som tiež kúpila v obuve pri knižnici také poloteniskové topky tiež zlacnené za 24 eur na necelých 10 😵

pinocio
9. sep 2009

ahojky , držím palce maminám pri úlohách

aj mna naštvali v čínskom pri synagoge, že s kočíkom sa nesmie vraví jaže ved ma čínania videli a nič nepovedali ,no ona má také pokyny no ostala som s kočíkom dnu a vraj oni navedie po slovensky ja na to ked podnikajú tak majú vedieť mna to nezaujíma tak som sa pomotala a odišla prízvukujú,že aj ostatné budem info o tom a čínanka že dovidenia

v taku som bola o ničom a elastické rifle tmavé tak do čierna v kik okolo 300korún kúpila kamoška super sedeli skúsila som ich aj ja

alami
9. sep 2009

som bola po Oliho v škole busom aj s kočíkom - NIKDY VIAC 😝 klobúk dolu pred všetkými babami čo chodia busom s deťmi. ale zas bez kočíka by som sa v meste zbláznila. Ma z toho picne. asi musím kúpiť tú mini buginku (čo som sa na ňu vždy tak krivo pozerala že čo to za hrúza 😝) ale zas keď sa zloží tak je asi tak veľká ako dáždnik, nie? 😅

pinocio
9. sep 2009

tak to verím,že ťa išlo poraziť ja ked idem busom tak mám hrúzu a pomocť nik

alami
9. sep 2009

pozerám že nové golfky tie maličké 800 a staré hrozné 500 😝 asi si kúpim radšej druhé auto 😅

baileysa
9. sep 2009

ahojky 🙂

ako sa mate?

ja som sa hrozne tesila na hudobku zajtra konecne, az mi vobec nezapalilo, ze nepojdem, idem do banoviec nad bebravou na trening kvoli mc, sa celkom tesim, len cesta autom 2,5 hodiny 😔
a hudobka bude v novych priestoroch na namesti 😉 ta ista budova, ale tusim iny vchod a na prizemi 😵

andy271
9. sep 2009

bai..
Myslis v MC?

baileysa
9. sep 2009

andy, nie, hore na namesti A. Hlinku 😉

andy271
9. sep 2009

Mne pisala Povazska smsku, ze zajtra o 10-tej v MC..

mirka
9. sep 2009

ahojte

ja som zatiaľ s kočíkom v buse nemala problémy, vždy sa niekto našiel, aelbo som sa opýtala a ochotne pomohli

pinokio, ja som tam pár krát bola a nikdy mi nič nepovedali, že tam nemôžem s kočíkom 😨 a to som tam ani nič nekúpila

baileysa
9. sep 2009

andy, tak v ste asi v inej skupine, my mame o 10.45 na namesti hlinku...

pinoci, potesi s tym kocikom, ja som dnes bola v lm, a hore v priore ze sa zakaz vstupu s kocikom do nabytku 😨 😨 😨 tak to uz ozaj nechapem, ci im vadi ze po koberci alebo co... tak vravim dovidenia, ked nas nechcete s kocikom, peniaze nenechame ani bez 😝

baby, napada vas nejake zariadenie, ktore by si zasluzilo tu nalepku dovolte mi vstupit s dietatom tu v rk? okrem villa betula a pizzeria camino? bezbarierovy vstup, nefajciarska cast, detsky kutik, pekny pristup k detom? nemusia byt restauracie, mozu byt aj obchody, alebo aj urady, zdravotnicke zariadenia??? dajte tipy 😉

ivca82
9. sep 2009

Ahojte, tak ja už nakúpené 😵 😵 dokonca prišiel MM keď sme si akurát spravili náhodné stretko pred Nataliou 😀 😀 Natali ďakujem za tip, kúpila som tam 2 rifle a malej šuštiaky, super boli bez problémov mi predala len gaťe a nie celú súpravu, aj keď súprava stála len 10€ale zase načo, keď bundičiek máme pre malú až až. Ešte aj v Taku som tričká pokúpila, že 30% zľava pri pokladni, som sa zase potešila 😵
Ali našla som pančuchy tie tatrasvitácke, v obchodíku, kam ma poslala Natalia, majú tam fakt všetko, som normálne nechápala, ze v takom malom priestore a ešte máš aj výber 😵
Bai škoda, že zajtra neprídeš, to tam budem sama blúdiť keď nás prestahovali, som len počula, že sa tam niečo deje, ale nič viac 😒
Andy, tu budeš asi v inej skupine ako my keď budeš v MC 😒

ivca82
9. sep 2009

Bai Level sa asi neráta, či?

baileysa
9. sep 2009

ivi, som aj myslela ten level, ale sa mi to nezda bezbarierove, ci? ja sa tam vzdy dost teperim s kocikom, ale ked poviete, ze v pohode, tak moze byt 😉

bzuco
autor
9. sep 2009

ali...nehodí sa? za jednu cenu 2 veci
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6608246

ivca82
9. sep 2009

Tie schody ma tiež až teraz napadli, trošičku by nebol zlé ich trošku prispôsobiť 😅 mne sa tam páči, kludne vyberám topánky, malá sa hrá, keď skúšame, sadneme si pohodne na ten gauč a tak 🙂

ivca82
9. sep 2009

A v Cube sa stále fajčí? Či aj tam platí zákaz? Tam sa vždy chovali pekne k nám s kočíkmi, len nemajú detský kútik. A budú aj nálepky že "nepriatelia detí" 😀 😀 😀 😀 by som to vedela poroznášať raz dva 😀 😀 😀

bzuco
autor
9. sep 2009

bai...soc. poisťovňa síce nemá detský kútik, ale na dverách majú oznam, že matky s deťmi budú vybavení prednostne

baileysa
9. sep 2009

cuba je bohuzial fajciarska a nema detsky kutik 😒

bzuco, aj to dodrziavaju??? som si to tam nevsimla na dverach 😕

ivca, take nalepky ma hned napadli, teda ked som sa zamyslela, ze kto je priatelsky k detom, tak ma hned napadlo, kto nie je 😀

alami
9. sep 2009

a detský obchod sa ráta? ten na mostovej, čo majú kočíky vystavené, tak priestory dnu malé ale ešte ťa aj volá dnu, malý tam minule zdemoloval čo len mohol a ona s úsmeviom

ivi - a ktorý je to obchod?

bzuči - máme aj to aj to...ale dobrá kúpa, ešte si rozmyslím, dík

dnes sme nemali ani čo písať - tak pekne všetko v škole urobil 😉 a už sa učili O aj S inak nemajú zatiaľ asi nič len SJ a M ako som pochopila - dnes mali miesto 6 len 4 hodiny - výchovy nemali

baileysa
9. sep 2009

hej, ten obchod je super, aj bezbarierovy pristup aj predavacka super, len tiez nemaju detsky kutik... normalne maturita toto 😅

bzuco
autor
9. sep 2009

bai...to neviem, ja ked som tam prišla, nikdy tam nik nebol, prípadne hned som bola na rade 😅

ivca82
9. sep 2009

Tak v tom Úsmeve pre deti, majú aj kútik, aj mi malú zabavila predavačka kým som vyberala a nevadilo jej, že si tam malá veci prezerá, vyhadzuje a pod., ešte jej aj voláky cukrík dala. Bola som tam prvý raz a veľmi milo prekvapená 🙂
Ali to je na rovni, hneď pri čínskom múre, ako je 5 ZŠ. Je tam taký oranžovo-neviemaký panelák, zo zadu je trafika, solárko, nejaká krčma a tam, je to také, maliliné, ale keď povieš čo potrebuješ, hneď ti to nájdu, majú ich hneď pri pokladni, stoja 3,19 alebo 3,29, som ti to pozerala, mali hnedé, biele a červené. Aj ponožky majú čisto sl. výrobu. 😉 a majú tam aj dobré rifle 😉

kasis
9. sep 2009

Ahojte,
Bzuci, topkysi dobre kupila a s tym sekacom, no smola, poobee uz bolotvoreny,ked som isla k nasim
Ivca, tak aj ty si dobre nakupila, dobre vediet o takom obchode 😉
Hej, ten Usmev je super,tiez sa tam MAtko vyhra, ani zneho nechce ist 🙂 , sice su tam schodiky, ale da salepsie dostatako v Leveli
MAtko ma asi ucitelske vlohy 😀 , dnes ucil o rok starsieho chlapceka farby, no netusim ci aj naucil, ale nedal sa oklamat 😀