Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

natalschen
28. júl 2009

kasis..... dakujem za ponuku, ale hladam steper prave preto, ze nic vacsie mi tu nevojde 😅 aj pady z neho su pomerne bezpecne 😀 , tiez prajem skore uzdravenie

palculienka19
28. júl 2009

boli to vôbec kiahne bai??
počuj ivča, to venziano je čo??nepoznám, nie je to dobrota z talianska, nejaká tá špecialitka, ak áno, tak pochybujem , že v rbk sa stretneme 😀 😀 😉
ja môžem na stretko ešte vo štvrtok, potom ideme na chalupu, tak ktoré môžte babule, prídte do banična o ktorej dáme, o desiatej???pri kostole??

baileysa
28. júl 2009

palci, ze vraj hej, ze to moze mat aj nejako vnutorne vyliate ci ako... ale ze boli kiahne 😕

baileysa
28. júl 2009

kasis, bala sa, ked hrali tie rozpravky, sme len tak dve minutky z kazdej videli, lebo to bolo dost blizko, a herci mali vyrazny prejav, tak sa vzd rozplakala 😅 ale inak sa jej pacilo, si v tvorivych dielnach so svagrinou korunku na hlavu vyrobila a tu potom hrdo nosila 😵

alami
28. júl 2009

čafte - natali, videla som steper kdesi tento týžde na bazáre, ale kde 😅
inak, bzučka je v tomto ešte lepšia 😉 😀

kasis
28. júl 2009

No keby Mato nemal vyrazky, tak ani neviem, ze je chory, dnes bol dokonca lepsi ako niektore dni bez choroby, takhadam to tak az do konca bude a dakujeme za prianie skoreho uzdravenia.
Palci,ja ani netusim kde je v banicnom kostol,ale bowling viem kde je 😀

alami
28. júl 2009

o 10doobedu dúfam že myslíte 😅 a pomestíme sa tam? je to aj vonku - sedenie myslím...lebo len ja mám dve deti 😀 a natali tiež....bzučka tiež....no budú mať z nás radosť

palculienka19
28. júl 2009

kasis, tak to si blízko, od bowlingu kostol uvidíš 😀 😀 bai, aj nati sa bála ked hrali rozprávky, veľa ľudí v malom priestore, ale na hercov robila škerky 🙂
a tebe sa páčilo??

baileysa
28. júl 2009

palci, ja som bola vytesena, mne sa viac ako malej 😅

palculienka19
28. júl 2009

sú tam dva stoly vonku a asi štyri dnu, 😀 😀 každopádne asi budú mierne v šoku, ak sa im to doobedu zaplní

alami
28. júl 2009

tak to sa snáď zmestíme 😵
bai - fotky nádherné, už sa tam musíme aj my vybrať
idem piecť štrúdle, zatiaľ čafte

alami
28. júl 2009

natali popozeraj ešte tu, sú tu lepšie ceny http://www.hyperinzercia.sk/vyhladavanie/text:s...

palculienka19
28. júl 2009

bai,tak ešte pôjdeš isto aspon raz, však??a ako sa cítiš, už lepšie zvládaš to teplo??

kasis
28. júl 2009

Palci,tak hadam trafim 😉
Netreba to tam rezervovat? 😀 😀
Ja mam tiez dve deti,ale bodkovane necham doma a Janka este nebeha 😀 , zato recni o sto dvesto 😀

geegee
28. júl 2009

natalschen, ak mozem k stepperu - tie domace mini steppery su podla mna dost biedne. Maju maly rozsah pohybu, takze svaly zatazujes minimalne v porovnani s klasickymi steppermi ako byvaju vo fitkach. Pre dobry pocit staci, ale nejake zazraky to asi s vahou nespravi. Mne sa osvedcil kruhovy trening v posilke, ked som chcela dakedy vyzerat lepsie 😉

kasis
28. júl 2009

Ba, Palci, tak je to asi skor pre vacsie deti, ze, bo urcite by sa aj Matko bal 😔

alami
28. júl 2009

GG - máš môj obdiv, aj s bai - ja som bola len na jednom kruhovom a myslela som že tam na mieste umriem 😀 😀 😀 😀 😀

palculienka19
28. júl 2009

kasis, ja to vravím tak, že je to podľa povahy dieťatka, ale určite ho niečo zaujme, naša nati teraz skoro každý den obzerá fotky z habakúk, draka, jaštericu, zuby tej nosatej potvory, zámok a ako si skkalky hádzala, takže ju to zaujalo

kasis
28. júl 2009

Alami,mne tiez stacilo, to ty pecies kazdy den tie strudle?
ale po druhom porode budem musiet daco aktivne so sebou robit,lebo ked sa ma uz Dr na pohotovosti v nedelu spytal v ktorom som mesiaci,tak som mala dost 🙄

geegee
28. júl 2009

alami, mne sa to pacilo strasne 🙂 Aspon som citila, ze nieco tam robim s tymi cinkami 😀 A fakt som vtedy zhodila dobre. Tusim okolo 5 kilo za cca 3 mesiace. Ale ani neslo o kila, ale o to, ze nepretekalo brucho a tak 😀

pinocio
28. júl 2009

prave sa uvolnilo idem čitnuť
natalschen - -IP

geegee
28. júl 2009

kasis, mne idu po druhom porode kila dole pomalsie 😠

kasis
28. júl 2009

GG, tak sa mam na co tesit 😠 , ale to budem riesit dufam az na rok

kasis
28. júl 2009

Hladoska sa mi zobudila, vecer nechcela, tak teraz ju skrkanie v brusku zobudilo,pekny vecer 😉

natalschen
28. júl 2009

alami.....dakujem za super rychle linky

geegee, alami.......prave som sa chcela opytat, ktory typ by ste mi odporucili 😉 , ale vasa inteligencia ma predbehla 😉 a odpoved som dostala skor ako som stihla napisat otazku 🙂

natalschen
28. júl 2009

mozem potvrdit to co sa vzdy hovori, ze druhe tehu a porod je zlomove..... ten metabolizmus sa po druhom poroder rapidne ☹ ,

preto zhanam steper na doma, lebo nemam kedy letiet do fitka, tak som chcela ze po veceroch, ked deti uz budu v posteli

o tom cyklo-sporte som pocula ze tam 90% ludi ide prvy mesiac dusu vyplut - ja by som bola urcite prva

alami
28. júl 2009

už sa to pečie 😵
kasis - aby bolo čo ku kávičke vyžierať...aj tak jedna hneď teraz padne 😀