Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

bzuco
autor
11. sep 2009
ivca82
11. sep 2009

Palci my sme v Prvých krôčikoch k hudbe. Presne viem s tou trávičkou, aj včera sme to robili, ale to už bolo o niečom inom, malá si pekne žmolkala papier, natrierala, lepila, som sa jej toho ani dotknúť nemohla. A s tým trhaním, to bolo presne aj u nás, a ešte stále je, doma jej tú knižku nedám, len ukážeme ockovi čo sme robili, vysvetlíme mu čo a ako aby bol v obraze 😀 Malá mu teraz už aj sama vysvetluje čo sme robili, včera bola úplne bombová, všetko si pomenula čo sme robili 😵 No a čo robíme, všeličo, teraz máte isto levíka, slona, žirafu a opicu, to je do teraz naše naj naj naj, aj leporelo nechcela mať inde otvorené ako na prvej dvojsrane. Lepili sme kvietky, trávičku, hojdačku, hrivu levovi, mašličky myškám, sneh, kreslili, vystrihovali, najtažšia časť hodiny je u nás v megarýchlom odložení pasteliek,nožníc, leporiel, lepidla... to malá vždy krik, hnevá sa, ale vtedy rýchlo spievame a tancujem, tak v momente zabudne, má rada tú pesničku My sme malí muzikanti. A učíme sa také minichoreografie,napr ako sa sánkujeme, fúkali sme snehové vločky... Malej sa tam veľmi páči,a priznám bez boja aj mne, keď ju vidím ako sa teší 😵 😵
Andy, aj mne ostane na zajtra, ale urobím mäso a halušky budú ako príloha 😉 a ten recept mi neotvorilo.

ivca82
11. sep 2009

Bzučka neskoro, ale škoda preškoda, som drahšiu kupovala 😒 Ale ďakujem, nabudúce počkám pekne krásne na teba, už som sa mohla poučiť 😅

bzuco
autor
11. sep 2009

ná zasa

ivca82
11. sep 2009

Mi hovor si nadáááááávam som mohla mať 9€ vo vrecku 🙄 😠

bzuco
autor
11. sep 2009

to si dosť draho kúpila 😲 ....novú či nosenú?

bzuco
autor
11. sep 2009

ja idem zajtra ešte raz do toho levelu zbehnúť - malej majú botasky po 12 eur...chce presne také ako už raz mala, ale vtedy sme ich kúpili podstatne drahšie - vyše 600,-
ale nosila ich do rozpadnutia - doslova 😅

ivca82
11. sep 2009

Bzučka nosenú, aj keď málo ale predsa, len mám slabosť na HM pre malú, lebo to perieš 1000x a stále to je ako nové až do rozpadnutia 😅 A akú značku jej to tam kupuješ? Ja som s levelu spokoná s wink, aj ja rozmýšlam, že jej ešte jedny botasky na behačku dokúpim, teraz čo má sú jej ltt a v jedných topkách a gumákoch si asi nevystačíme do zimy 😒

bzuco
autor
11. sep 2009

hej..aj ja rada HM 😉
no veru ti nepoviem teraz aká to je značka 😒 ...netuším
ale malému som kúpila Tripos - s tými som totál spokojná - aj malej som na prechod a na zimu vždy len tie kupovala

ivca82
11. sep 2009

Dnes mala malá super hlášku. Vonku behá iba keď kričí Mamiiiiii cikááám na trávičkuuuu, ja ju chytro dám cikať, ona potlačila mi hovorí Nejde, pokazený cikáč 😀 😀

alami
11. sep 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀

bzuco
autor
11. sep 2009

že cikáč 😀 😀 😀 ...sa pocikám 😀 😀

bzuco
autor
11. sep 2009

babky...nemáte na predaj flísový overal 92? s ťapkami na nožičkách, nie do patentu

ivca82
12. sep 2009

Ránko tetušky 🙂 Idem sa ja s malou do mesta vybrať a tie topánk pozrieť, sa mi síce dosť nechce ale čo už narobím, údajne má bud. týždeň pršať, tak nech mám klud 😝 len malá sa musí poriadne prebrať 😀

alami
12. sep 2009

čafte. bzuči nemám

alami
12. sep 2009

ivi aké topánky?

andy271
12. sep 2009

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=4204

Ivca tuto som myslela...
My ideme dnes poobede na DUbovu gratulovat a teraz upratujem..
Inak v Kauflande maju pancusky za necele euro rozne velkosti...

baileysa
12. sep 2009

ahojky 🙂

ivca, cikáč 😀

este ohladom children friendly som vcera zistila, ze aj v knihkupectve na fizelke maju detsky kutik, su bezbarierovy, este musim ist tam aj s gretkou, ci budu na nu mili 😀

ivca82
12. sep 2009

Bai a kde tam je kníhkupectvo? Som si ani nevšimla 😅 Pôjdem aj ja, jednu knižku pre malú chcem 🙂
Kúpila som v Leveli supeeeeeeer topk a za 15€ len 😵 😵

baileysa
12. sep 2009

tam ku koncu, pri tom športovom obchode...
a inak neviete, kde je ten quelle obchod? lebo tam na fizelke uz nie je 😕

ivca82
12. sep 2009

Neviem isto, ale viem že bol tam pri VÚB vedľa DM,ale či to tam ešte je tak to neviem.
Naša som naše nové topky len farbu máme tmavo a svetlo ružovú 😀
http://www.level-1.sk/index.php?main_page=produ...

baileysa
12. sep 2009

pekne 😵

hej, tam je? lebo ja som ho poznala tam na tej fizelke, tak sa asi prestahovali 😉

ivca82
12. sep 2009

Len neviem isto, jeden čas som to tam registrovala, ale či to tam fakt ešte je netuším. Baby kde ste, veď radte 😝 😀 A ja idem, už MM príde, asi sa zbláznim ak bude aj zajtra doma, to som už nezažila ani nepamätám 😀

bzuco
autor
12. sep 2009

ahojte

sme boli v meste - a zasa som v leveli nechala euráče - ale mám babrborku zaobutú na zimu 😵 a kpili sme aj tie botasky
a tiež mali pančušky polacnené na 2 eurá, ale len malé...maťkovi som zobrala

kasis
12. sep 2009

Caute
Quelle obchod je na Podhore, kde je bizu Emili a aj detsky obchod, oproti Izo foto,som tam dnes bola v tom detskom,som rolaciky bavl.pre MAtka chcela, teta srandistka, ze v novembri budu
Ivi, to budeme dve zblazene 😀 😉 , moj je zatial tiez zajtra doma, uvidim do kedy

alami
12. sep 2009

tretí deň čo nespí 😖

ivca82
12. sep 2009

To čo sa ide Luky celkom odučiť od spánku cez deň? 😕
Kasis veď som sa ho už pár krát pýtala, že čo ideme robiť 😀

bzuco
autor
12. sep 2009
palculienka19
12. sep 2009

ivi, budem sa tešiť aj ja, uvidíme ako zase teraz v utorok, natke sa najviac zase páčila medvedku daj labku, to sme už aj domka sem tam, a dnes sme museli v bille spievať a tancovať v uličke, ma chytila 😀 😀 , huboša
malej začali chutiť varené pudingy, tak si dnes štvorpak dala do košíka, dr.oetker, ten varievam, ale kedy to postrehla netuším, presne vedela, že ten 🙂
bai, vidíš , mi netrklo, a toľko sme tam už pokreslili do omaľovaniek, v tej knihe 😉 😉
bai a ako sa cítiš??už začínaš aj pohyby trošku cítiť??už by si aj môhla, tak sa mi zdá-motýlie krídielká 😉