Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

palculienka19
21. sep 2009

aj my sa pridávame a oslávencom prajeme všetko naj, naj , naj.nech sú zdravučkí, usmiatučkí, spokojnučkí, a nech ich maminkám sa darí nadalej krásne tortičky vypekať 😉
a predpokladám, že ste chceli moje fotky pochváliť 😀 😉 😀
natali, tiež skoré uzdravenie tvojim babulám
kasis, chvalabohu, snád si už tm nejako uvedomí, že treba aj oddych a pauzu, lebo väčšinou nahánačky končia úrazmi, nech sa mu to dobre hojí...mojho mm ráno seklo pre zmenu v krížoch, nejako to ale pomaly urovnal, a zatiaľ chodí, tak išiel do práce, dúfam, že mu bude lepšie ☹

kasis
21. sep 2009

Palci jasne 😀 , citam Alami,potom hned pisem a to iste 😀 , no mozme si pisat aj s Natalkou,nie 😉

alami
21. sep 2009

ďakujeme.
nejde mi fotky pridať, už som ich zmenšovala asi 5x a stále píše že sú veľké, že max veľkosť môže byť 700kB, hlavne že tie moje už majú len 20kB a stále ich neberie 😖
tak skúsim neskôr 🙄

alami
21. sep 2009

😀 😀 😀 😀 a ja ťa čítam kasis - vravím si - palci, nie natali, ale to že som ja zle napísala, to som si nevšimla 😀 😀 😀 😀 😀

palculienka19
21. sep 2009

jasne, že môžeš, 😀 nati by ti popísala, až by počítač zmrzol na pol dna 😀 😀
tak a idem zase volať výsledky, či nám už vedia povedať, čo bolo malej, držte palce tuho, nech to nie je rubeola, lebo naposledy nám toto povedali 😠

kasis
21. sep 2009

Alami, mozo daco robia uz aj s fotoalbumami,ked je uz aj bazar pomeneny, tak preto asi nejde.
Natali( uz naozaj) a Andy, ako deticky, uz lepsie?

palculienka19
21. sep 2009

tak ešte nemáme kompletku, je to na podrobnejšom rozbore, tak uvidíme za pár dní
aspon už máme termín na alergo, rovno na natkine narodeniny ☹ ☹ ☹ , jej vezmú krv, dúfam, že nás preobjedná, ak sa im uvoľní

palculienka19
21. sep 2009

kým som volala, tak si nati dala sama gaťule dole, pančušky a posadila sa na nočník, aj vycikala 🙂 zlatinko

alami, peknunké si to všetko porobila, akí ste zlatí 😉

tie farbivá na marcipán sa kde dajú kúpiť??som to ešte nekupovala, ak by som sa rozhodla, porad 😉

alami
21. sep 2009

v drogérke, ja som v 101 hneď pri pokladni. v potravinách ani nehľadaj 😝

natka zlatá 😵

andy271
21. sep 2009

AHojte..
Tak teda dnes sme si perzili hroznu noc..
Alex mal 40 teplotu..
Dve hodiny som mu davala zabali..
Teraz nema teplotu...
Neviem ci mam ist s nim ku dokt.
Hm...
Co myslite?

alami
21. sep 2009

andy - tak so 40tkou asi hej. či ? kedy by si už išla ak nie po noci so 40°C? 😕

andy271
21. sep 2009

Tak teda zatial je vsetko o.k., nesli sme ku dokt.
Ked pride MM z prace pojdeme na pohotovost ak bude zle..
😒

ivca82
21. sep 2009

Andy no pri 40 by som určite išla k dr. Teraz má teplotu či nie? Vieš, keby mal len zvýšenú teplotu tak fajn, počkala by som, ale s týto by som už ráno stepovala v čakárni. Určite choď!

ivca82
21. sep 2009

Alami krásne fotky,a torta tiež prekrásna 🙂
Stretla som Natali v obchode, že už im je lepšie, zajtra ide do roboty už. A detičky, že tiež už lepšie 🙂
Palci no ten termín vám fakt nešťastne dali 😖 nechcela si to radšej vymeniť?

andy271
21. sep 2009

ivi..
Myslim si, ze to ma preto, lebu mu ide vzadu stolicka..
Nic ine to nemoze byt..
Tak nechcem aby mal znova atb..
Ak mu stupne teplota tak hned pojdem..

kasis
21. sep 2009

Alami, krasna torta, si sa vyhrala, sikulka 😉
And a Alex ti takto teplotoval aj pri ostatnych zuboch? Lebo ak nie,tak to zuby asi nebudu. A uz chodite k Papuchovej, nie, vsak by mu crp spravila a podla toho dala, nedala atb. Nech mu to cim skor prejde.
My sme vcera piekli babovku a Matko sa opytal, ci to BArborku neboli 😀 😉

natalschen
21. sep 2009

ahojte baby... len na skok, nejak ani nestiham sadat za pc, len 2 x denne kuknem postu a v nohy 🙄 , my sa mame lepsie, emka zajtra ide uz do skolky a ja do roboty, som zvedava, kolko vydrzi byt zdrava 😅

ak nieco bude potrebovat od nas, najlepsie ak mi napisete IP, tu si urcite stihnem precitat 😅

inak v robote zatial OK, chodim tam velmo rada, som rad, ze som sa na to dala

rodicovsky prispevok nam teda zvysovat nebudu 🙄 , ma potesili, to vraj len do 2 rokov dietata a len tym , kt. mali nejake dochodkove pripoistenie - ani neviemj, co to je 😕

natalschen
21. sep 2009

pinoci... rimsky hrniec si uz vyskusala? ako sa ti paci?

natalschen
21. sep 2009

alami......aj ja potrebujem posielat na dobierku - zda sa ti, ze to nejde? som si vsimla, ze si sa na to pytala 😕

geegee
21. sep 2009

ivca, si mala kricat, aj kamoskinej mame sme svetla niesli do RBK 😉 Ale skrin sme nakupili tolko, teda mama, ze sa nam nezmestili na strechu auta 😀 Tak ju skoro porazilo, lebo sme ich dali doviezt a za dopravu chcu 1 800 korun 😠 😠 😠

Gratulantom dakujeme, oslavenec nie je nejako vo svojej kozi - ale uz bol mozno aj unaveny - najnovsie vstavaju obaja o 6 rano 🙄 Ale v skolke mu vsetky deti gratulovali, tak sa mu to pacilo. A najnovsie skolkarske info je take, ze akonahle vidi deti, ucitelku Majku a triedu, tak ja som vzduch 😀 Skvele 😵

Lukaskovi aj my zelame vsetko najlepsie 🙂

Zatepluju nam dom...ak mi pobudia deti a pokazia moju poobednajsiu siestu tak beda 😠 😠 😠

ivca82
21. sep 2009

GG no tak nabudúce budem hlasnejšie kričať 😀 ale to dosť za dopravu, a isto budú toho rozvážať viac, takže pekne zarobia 😠 a Matúško sa pekne uchytil v škôlke, isto pomohlo aj to,že si sa ozvala, nech ho trošku zapájajú 🙂
K tej dobierke, zdá sa mi, že tu niektorá písala, že sa dobierka ruší 😕
Natali stále sa ťa chcem opýtať, že či predávate med, ak áno, tak za koľko? 😉
Kasis no Maťko zlatý, si ho mala poslať, nech sa ide Barborky opýtať 😀 však presne vie kde býva 😀

ivca82
21. sep 2009

Andy no zuby si nespomínala 😅
GG no čo, pár siest obetuješ, ale potom ako budeš chodiť hrdá do domu s novou fasádou 😉 😀

kasis
21. sep 2009

Jaj k tej dobierke som chcela, da sa,dnes som bola pre jednu,co si MM objednal cez net

andy271
21. sep 2009

Kasis..
Uz dva krat sa nam to stalo..
A dva krat nas poslali z pohotovosti domov, ze to nic nieje..

Inak uz je hore..
A o 15:30 Idem na tu pohotovost som sa rozhodla..
Starky nas zavezie kedze tata pride az okolo 9-tej..

Som zvedava co nam povedia..

kasis
21. sep 2009

Andy, tak to mozu byt zuby, ked uz mal take teploty predtym, lebo aj Matko si pri stolickach poslednych odteplotoval 39, i ked vsade pisu, ze pri zuboch take vysoke nie su 😒
Som chcela ist dnes do mesta, kym je este pekne, no Mato zalomil a o pol druhej a Janka sa teraz uklada, tak mi az teraz veget zacina, som zvedava na kolko 😀
GG, to ste riadne nakupili, skoro ako na Vianoce, ale to dovozne, je riadna palka, aspon to bude nejak expres?
Natali s tym rodicovskym este nie je nic iste, este to caka na schvalenie v parlamente, ale inak je to konina,po 6 mes si budu matky ziadt RP na terajsiu sumu,od 1r na dvojnasobok a od 2r zas na povodnu sumu, no papierov a papierov.

andy271
21. sep 2009

kasis..
No ja dufam..
Svokor niekde isiel, tak hadam nie na pivo..
😠 😒 ☹

bzuco
autor
21. sep 2009

AHOIJTE

lukimu všetko naj 😵

andy271
21. sep 2009

Ahojte..
Tak teda my sme uz doma z pohotovosti..
Dr. nam povedala, ze mu nic nieje.. 😒
Dychanie ciste, hrdlo nieje zapalene, akurat nemal teplotu, len 36.7..
Mam mu davat Nurofen sirup kazdych 8hod. aj ked nema teplotu..
Predpisala Vincentku nosni sprej a olynth tiez do nosa, kedze mu stale tiekli spoliky..
Ked sme prisli domov hned som mu odmerala tepoltu a mal 38.5 ☹
Dala som mu nurofen..
A hadam klesne..

palculienka19
21. sep 2009

andy, nám tiež raz naordinovali pravidelne nurofen, ale nedávala som ho po dvoch dnoch už tak, však dieťa nemusí brať viac liekov ako treba, vtedy natke tiež dokopy nič nebolo,len jej vychádzali 4 zubky naraz po sebe ☹ , len ich nebolo hned a zaraz vidieť-tiež mala 39-40 horúčku tak som nevedela, čo sa deje-myslím, že vám môhli vyšetriť aspon moč, či vyšetrili??nech máš istotu, a pozerkaj mu uzliny.inak môže to byť pri zúbkoch.ak sa mu zduria za uškom, je to najskôr zo zúbkov.toť vlastná skúsenosť pre porovnanie, možno ťa trošku ukľudní. 😉 ono sa to v najbližších dnoch ukáže.nech vám prejde 🙂

ivca, nejak som si to nemôhla dovoliť, som bola rada, že ma vzala, ale ona sama povedala, že ak sa im uvoľní skôr, tak mi zavolajú.budem dúfať.