Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

kasis
13. okt 2009

Jaaaj a kartu som nenasla, nevieto kolko trva,kym mi novu daju, bo potrebujem poplatit do konca tyzdna, aby nas nevypli 😒

alami
13. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 andy - vidím, že som našla to čo ty, som si ťa nevšimla 😀 😀 😀 😀

andy271
13. okt 2009

kasis..
No to teda...
Teraz uz lezi v postielke...

Asi si vyberiem Mickey´s Clubhouse, lebo toho je najviac a aj alex to pozera..
Neviete ci aj tu v RK nieco najdem, ci len objednat..

lenkalienka
13. okt 2009

Andy ja som min.rok kupila sviecky s farebnym plamenom v bambinote v hrackach na mostovej. Bude tam mat aj ine veci, myslim

andy271
13. okt 2009

alami...
Dakujem velmo pekne..
keby si mi to neposlala asi by som si objednala toho mickyho no na tej stranke babyparty je to dost drahe..
No teraz rozmyslam nad mackom po..
A cela suprava stoji 466 sk..

kasis
13. okt 2009

Andy,skus este v Hypernove a mozno aj v Draciku.
JA zas neviem niekolko mesiacov zohnat papierove kosicky na muffiny,mavali to v Kauflande,uz dlho nemali a do papiernictva pridem vzdy, ked sa im akurat vypredaju 😠

andy271
13. okt 2009

lenkalienka..
Dakujem pojdem kuknut..
Hadam dnes stihnem..
Mozno aj v draciku budu nieco mat..

andy271
13. okt 2009

Este ma napadlo nejaky kostim pozicat a navliect do toho MM, 😀 😀

andy271
13. okt 2009

http://www.babyparty.sk/index.php?main_page=pop...

Toto neviem pochopit, ze lepenkova postava to je aka.. 😕

alami
13. okt 2009

kartónová, nie? len tak postaviť ako dekoráciu...myslím si

u nás sneží!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 no ty koky, ale aj v r.2002 snežilo o tomto čase, keď sme išli s Olim z pôrodnice tak snežilo total husto 😵

kasis
13. okt 2009

Andy, to myslis,ze sa ti podari navliect TM do kostymu? Ked hej, nech pride aj ku nam, aj my vtedy budeme oslavovat 😀 😀
Alami, vy idete aj tento vikend mat oslavovaci, ci ste to spojili?
Aj v Likavke sneziiiii, sice take z dazdom, ale je.
Mojej mame na svadbe snezilo, sa 11.jula vydavala v RK

alami
13. okt 2009

kasis - nespojili. no...ale už asi nejdeme oslavovať...to už by bolo moc 😅 ešte uvidím...asi len my 4 doma si tak komorne nejak 😀 😀 😀

andy271
13. okt 2009

alami...
Aha... nenapadlo ma... 😀
a kde sneyzi?
ja nic nevidim... 😒
kasis..
hej skusim prehovorit.... 😀

andy271
13. okt 2009

tak teda takyto mam zoznam...
Tabulka na privitanie,
vela farebnych balonov a stuhy,
pozvanka na narodeniny,
lampion,
bublifuky,
tanieriky, pohate, servitky, obrus, slamky...

Este nieco som zabudla?

alami
13. okt 2009

andy - však ty nebývaš v mtčk...TU sneží 😉 😀 😀 😀 😀 😀

balóny majú aj vo farby-laky 😉 a na každom je obrázok zvieratka a na modrom je nápis happy birstday

andy271
13. okt 2009

alami...
Vsak ved to je yza rohom...
A kde vo farby/laky?

bzuco
autor
13. okt 2009

ahojte

dakujeme za pochvalu fotky 😉

a malému natieram herpes zoviraxom - zavackej som volala a povedala, že to je najlepšie, že pokiaľ si to nebude oblizovať, je to ok - a neoblizuje, tak super 🙂
kúpili sme imunoglukán, tak ho idem dopovať

tu tiež trošinku zasnežilo okolo obeda - také malé biele krúpky...no len chvíľočku 😅

geegee
13. okt 2009

my sme dnes boli na topanky v lekarnach, ale pre Matuska nemali jeho cislo - mali len do 26ky a potom od 30 vyssie ☹ Tomkovi som kupila Protetiku, tak hadam budu dobre.

geegee
13. okt 2009

nemate niektora nahodou skusenosti so saunovanim deti? Rozmyslam, ze by som skusila...hlavne kvoli chorobam...Matusko este stale sopli, uz to aj jemu musi liezt na nervy ☹ V skolke maju saunu, ale nechcem ho este do nej pustit, kym neviem ako na saunu reaguje 😅 Potom by som bola rada ak by chodil... Teraz som nasla, ze od 3 mesiacov sa mozu deti saunovat, takze by to zvladol aj Tomko - takych 60 stupnov by stacilo.

alami
13. okt 2009

GG- ja som myslela, že také malé deti nemôžu do sauny, však do vitálneho svety myslím že deti nesmú, či?

u nás husto sneží, sme boli s Lukáškom teraz hodinu v záhrade - pratali sme ešte čo zostalo von - tatrovka, lopty, bicykle.... 😝 a ešte máme aj jablká na strome 😅
no...ale teraz sa rozsnežilo ako o vánocíííích 😅 😀

andy - pri OD jednota - v meste. mama tam bola Olimu kupovať, mňa by to nenapadlo, že vo farby laky

bzuco
autor
13. okt 2009

ali...no ked poviem barborke, aj závidieť bude 😅

zajtra jej už aj čiapku ráno dám, fakt je kosa a ešte k tomu ten severák, čo fúka
😒

geegee
13. okt 2009

alami, oni maju saunu v skolke a decka tam chodia. Co som nasla na nate, tak naozaj sa odporuca chodit aj s detmi malymi, ale len do takej nizsej teploty.

Toto som si nasla
http://www.klafs.sk/vas_zdravotny_stav/wellness...
http://zdravedieta.rodinka.sk/index.php?id=382

Do vitalka v Besenovej deti nepustia, co je skoda, tam by sa mi pacila pre Matuska ta solna sauna a bylinkova ☹

alami
13. okt 2009

GG - čitnem si,... 😉
bzuči - a Barborke už dávaš pančuchy do školy? ja Olimu ešte nie, neviem či mu už mám dať...čo poviete?

bzuco
autor
13. okt 2009

ali...už asi zajtra dám, v noci bude pod nulou 😒
dnes ešte nemala čapicu a som sa pýtala, či dievčatá už nosia čiapky - vraj nie 😝 a teraz tu boli 2 jej spolužiačky a čiapky na hlave...takže zajtra na 100% dám aj ja...už aj bundu som jej dala hrubšiu

kasis
13. okt 2009

GG my sme s Matkom chodili do sauny, ked mal 6 mesiacov 2x do tyzdna cely september 😉 . Bolo to sucast plavania v Acku, boli sme tam vsak 15 min a teplota bola okolo 50, ale tu jesen a zimu nebol vobec chory, ani len soplik. Ja by som urcite isla,keby som mala blizko 😉 A ked maju v skolke, tak im tam urcite nedaju tych 90 stupnov,preto nemozu deticky do Vital svetu asi.

kasis
13. okt 2009

zajtra mozme snehuliakov stavat, snezenie od 400m a cez den minus 1.
GG, to sa mi teda neplati ist do mesta topanky pozriet,ked nemaju akurat to cislo, co by Matko potreboval 😒

alami
13. okt 2009

u nás už je všetko biele 😵 😵 😵

Oli tiež nemal čiapku - a to som si vravela, že už mu dám, ale som zabudla 😅 , zajtra mu už dám, ale pančuchy som sa ho teraz opýtala a on mi na to hromové - nie! 🙄

alami
13. okt 2009

Oli dnes mal nejakú písomku z matiky, na + aj - do 5 😅 - bez chyby 😵 ani som netušila, že to už preberali, z matiky nemám tucha čo robia, úlohy nedostávajú a v zošite ništ. všetko majú len v pracovnom v škole

palculienka19
13. okt 2009

ahojte kočky,
tak asi fakt už definito zima, kedže sneží, moje muškáty ešte trpia na balkóne, ale už im idem dať raty, len mi musí mm pomôcť
bzučko, mne naposledy poradila v lekárni oproti kultúre na herpesy pre natáliu mundisal gél, vraj jej to zákazníci chvália, je to aj na afty, ale nestihla som jej to vyskúšať, lebo som jej potierala fialovou tinkt. a pomohlo
inak aj my sme prešli imonoglukánovou liečbou, a klop, klop, dúfam, že zabrala, a tiež cebion kvapky spolu s tým.
tiež sa doma nudíme, dnes nám den spestrila aspn kamoška, prifrčala na aute, a už som od nudy podotýkam navarila dnes druhú polievku, a skoro zjedená, upiekla šesť štrudiel, dve sme už zmastili, hruza, zima je na priberanie ☹
alami, super, že máte nové fáro, nech sa vám osvedčí a dlho dobre slúži 😉
a aby sme sa nenudili, praskol nám radiátor, ešteže teraz, vlani to isté v inej izbe 😖

palculienka19
13. okt 2009

ozaj vdaka za tip na rodžerky, zajtra si tam dáme asi stretko, nechám sa prekvapiť, s kým sa tam stretneme 🙂 😉