Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

palculienka19
13. okt 2009

my sme tiež tento rok stavili na protetiku, tak potom povymiename názory,tiež dúfam, že sú dobré

ivca82
13. okt 2009

Ahojte, tak my sme boli chytať snehové vločky, pol hodinku asi, a potom pol hodinku plač v chodbe, že ešte ideme chytať sneh 😅
Pančuchy by som ja isto dala, predsa len je už pekná kosa, len ja mám dilemu, či nebudem vyzerať ako debil, keď si zajtra oblečiem zimnú budnu, mne je strašná zima von 😅 a bez čižiem sa asi tiež nepohnem 😅
Kde dostať snehulky? Neviem či ste to už niektorá spomínala, ale zajtra chcem kúpiť aj čizmy aj snehulky 🙂
Palci no tak to poteší taký radiator prasknutý, mám keď sme bývali na rovni, tak 13.decembra praskol v kuchyni,si pamätám presne, lebo mama má narodky a sestra meniny, to sme boli ešte deti a môj brat taký strach dostal, že bežal do detskej, dal si motýlika s prvého sv. prijímania a lahol si na postel, že ide umrieť 😅 😀

ivca82
13. okt 2009

Andy veď nestresuj už s oslavou, čo bude robiť o mesiac? 😅

ivca82
13. okt 2009

Andy a zabudla si bublifuk 😀

bzuco
autor
13. okt 2009

ivi...ja už tiež vytiahnem zimné veci...neboj, nebudeš vyzerať ako dilino...ked tak - budeme dve 😀 😀 😀

akurát malej vyberám zimné topky zo skrine, nech ich ráno nehľadám kade tade

a brat...super 😀 😀 😀 😀

ivca82
13. okt 2009

Bzučka ďakujem, hneď mi je lepšie 😀 😀 sa aj teším na šále, strašne rada ich nosím 😵 a začína rozmýšlať o vianočných darčekoch, keď sme už volčky chytali 🙂 😀

alami
13. okt 2009

nemáte niekto nahratý kdesi Nekonečný príbeh??????????????????????? mi napadlo, že by to bolo pre Oliho teraz

kasis
13. okt 2009

Ja tiez zajtra v zimnej bunde,dnes mi schla, som ju rano prala.
Ja mam toho zajtra nejak moc,hadam postiham do cvicenia
Ali my nemame, ale cez Vianoce urcite pojde 😉

alami
13. okt 2009
ivca82
14. okt 2009

Pekné usnežené ránko tetušky 🙂
Ali ani my nemáme.
MM išiel prezúvať auto, no to sa načaká dnes a to ho budeme zase my čakať, lebo nám tie zimné topánky treba ísť kúpiť 😖

domcek
14. okt 2009

Dobre ranko 😉

ivca82
14. okt 2009

Ahoj Domi, už vám funguje net doma? Nejako sa poponáhlali T-comáci 😀 😉

ivca82
14. okt 2009

Andy ty máš doma DVD Mickey Mouse Club House? Si spomínala, že pozeráte tuším. 😕

domcek
14. okt 2009

No jasne funguje. A vraj poponahlali trvalo im to presne mesiac.

alami
14. okt 2009

čaume čaume 😵
ivi - dík

domcek
14. okt 2009

Cau alami.

ivca82
14. okt 2009

Baby, skúsila som malej čižmičky z min. zimy, sú jej dobré, netlačia, ale ani tam nieje taká nejaká extra rezerva. Teraz čo? Kúpim jej len snehulky a uvidím, či kupovať aj čizmy, myslíte, že neskôr zoženiem tiež, či už budú mať hneď len jarné? 😕

alami
14. okt 2009

domi - čau 😉 ako sa držíš????

ivi - ja som takto jeden rok bola so sandálkami s Olim, nekúpila som, potom mu boli malé a už v Rk nemali nič, museli sme do PP či kde sme to išli do Baťu a kúpili sme sandále za 1100Sk 😝
asi by som si kúpila a tieto mala na výmenu

andy271
14. okt 2009

Ahojte,,,
To co je vonku? 😕
Ideme sa gulovat?... 😀
Inak ak by velmi nefukalo tak poobede by sme sa mohli vybrat von, co poviete kasis ci ivca?...
Inak MM vcera bol na poste a isiel si vybrat balik no bolo AZ 14:35 tak mu ho nedali no a cely den bol potom nasr../
ivi..
My to pozerame na minimaxe a aj teraz to ide..
Vies ked chcem aby to bolo dokonale... 😀

Bzuci...
Dakujem uz som si objednala...
Vsetko komplet za necelych 9 eur.. 🙂

andy271
14. okt 2009

sorry tak alami...
uz mam...

andy271
14. okt 2009

Inak baby dnes cvicime vsak?...
Dufam, ze MM stihne do vtedy prist z BA... 😖

geegee
14. okt 2009

ivca, aj Matusko ma tak, ze snehule su mu dobre - tak aspon mesiac nech ponosi, potom nakupim nove asi. Ja som ten Clubhouse chcela kupit na DVD ale potom bola uz dovca a zabudla som na to....na zimu by sa zislo veru...

kasis, nam treba c.28 na zimu, ideal 28,5 keby bolo - a to nemali nikde

andy271
14. okt 2009

http://meteo.azet.sk/predpovede/europa/slovensk...

Tak teda bude nam pekne snehovat... 😀 😀

andy271
14. okt 2009

My mame dnes rezne..

alami
14. okt 2009

nám od rána netečie voda 😝 akurát som zbadala, keď už išla len tak slabúčko a ledva som nabrala do pol hrnca - na fazuľu 😅 ani len nezahlásili - až ke´d už bola vypnutá - že vypnite si ohrievače vody 😠

len nech sa mi malý nedos. 😅

andy271
14. okt 2009

Ja som taka nasr..., tie cizmi co som si kupila teraz som si vsimla, ze su na nich obrovske sive flaky..
Tak som zvedava, ze ci mi uznaju reklamaciu...
Len kedy tam pojdeme kedze MM je stale v praci...

ivca82
14. okt 2009

Ahojte, tak nám sa dnes deň nejako blbo zvrtol, sme sa tešili na nákupy a poobede, že budeme chytať vločky a nakoniec sme boli u dr. a potom na krčnom. Malá z ničoho nič začala plakať, že ju bolí zauškom, normálne až kričala chvílami, tak sme utekali sem k dr. odtiaľ na krčné a má zápal str. ucha, našťastie v začiatkoch. Takže sme vyfasovali kvapky do uška, Atb a ešte Sinupret. ☹

ivca82
14. okt 2009

Teraz idem variť kým spí, lebo som ráno len polievku, potom už plakala a to ma zaujímalo už všetko iné, len nie nejaké varenie..
A večer cvičíme, uvidím ako príde MM z roboty a hlavne ako bude malej.
GG veď aj tak rozmýšlam, a dúfam, že ešte nejaké tie topánky zimné budú 😅 Prípadne pôjdem do BB alebo PP na nákupy vianočné, tak tam by sme hádam niečo zohnali 😒

alami
14. okt 2009

ivi - 24hod a je podstatne lepšie, mám odskúšané. Tie liečiky veľmi dobre zaberajú.

my sme boli s Lukáškom v záhrade, mal už zimnú kombinézu oblečenú - zlatý bol na tom snehu 😵
a ja som konečne oberala jablká 😀 😀 😀 😀 aj zo zeme napadané som pozbierala - však z pod snehu sa to robí oveľa lepšie, nééé? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀