Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

natalschen
18. okt 2009

baby.... nemate inzeraty na babybazare? mne sa to tam neda dobre nahodit, zmeni mi velkost a pise tam somariny 😕

palculienka19
18. okt 2009

ahojte,
bzučo, nám kúria už od asi 3.10., ked bola taká prvá, druhá chladnejšia noc, začali tak mierne, nešli radiátory naplno, ale hriali, a tiež patríme pod baničné, teraz kúria už naplno
hlavne, že už nemrznete
ja by som chcela ešte dodatočne popriať VŠETKO NAJLEPŚIE NAŠEJ EMMKE K JEJ DRUHÝM NARODENINKÁM, NECH RASTIE DO KRÁSY, NECH JE ZDRAVUČKÁ A NECH MÁ ŠŤASTNÝ ŽIVOT, POSIELAME BOŽTEK A TUHÉ STISNUTIE, NECH MÁ DNES ŃAJSUPER OSLAVU 🙂

alami
18. okt 2009

ivca - ďakujeme 😵

bzuco
autor
18. okt 2009

ahojte

natali...nie...kúria už dlhšie, ale mali asi nejakú poruchu...včera poobede som si všimla, že radiatory chladnú, no potom večer to opravili

aj my emmke blahoželáme

sme mali dnes typickú blavácku nedeľu - po nákupných centrách 😅 ...ale aspoň som malému kúpila fajné snehulky v deichmane

bzuco
autor
18. okt 2009

a aj lukáškovi blahoželáme 😉

kasis
18. okt 2009

Ahojte.
Emmke vsetucko naj k narodeninkam 🙂
Lukaskovi krasne meniny 🙂
Mna od vcera boli hlava ako kona, nic sa mi nechcelo 😒

bzuco
autor
18. okt 2009

a kto máte šijací stroj, opravíte si, za tú cenu sa oplatí aspoň na behačku
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6942843

bzuco
autor
18. okt 2009

tak toto tričko som kúpila B. v tom Fanky, kde bol dakedy Bevos - pri jednote
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6832866

akurát, že som zaň dala 4,10 eura 😲 a nie raz toľko 😠

kasis
19. okt 2009

PEkne ranko,
Bzuci aj ja som tam bola v sobotu a veru mali aj Disney tricka, som bola prekapena a aj Loana pancuchy s aloe vera, co Alami zhanala. Som tam Matkovi lyziarske rukavice kupila.
Hlava ma furt boli, uz neviem co s nou 😒

domcek
19. okt 2009

Bryyyyy den,
bzucko pomoc som chcela nieco zavesit na babyibazar a akosi si sme sa neskamosili. 😅

geegee
19. okt 2009

baby, nechcete nieco objednat z www.moirashop.cz ? Maju tam aj detske termopradlo...ja chcem Matuskovi spodky, aby si vedel v skolke sam obliect ked idu von, namiesto pancusiek...postovne je vyssie ako na SK tak sa mi to kvoli jednej veci neoplati 😉

alami
19. okt 2009

čaume čaume 😉
nejde mi nič len kôň, to ste už zažili? 😕
ďakujeme za meninové priania 😵
popíjam si kaškovo - šípkovo - jabĺčkový(sušené jablká) čajík... mňam, viete aký je dobrý? to je niečo celkom iné, ako čaj z nálevevých sáčkov

Lukáško si večer pospevoval: kom kom komináu, kedy si si vlášky umývau 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a ráno
keď vstal, zaprial nám dobé ánko 😵
no a kecá už statočne - pelikán, dinosaurus, dikobraz, vrtulník.... 😀 😀 😀

ivca82
19. okt 2009

Ahojte, GG ja som termoprádlo kúpila malej v tescu a stálo menej. Tuším do 10€ som sa zmestila ak nie menej a vrch bol s dlhým rukávom. Dalo sa to samostatne kúpiť, skús tam pozrieť 😉
Ali no to ti verím, naša dnes na kontrole vysvetlovala dr. že má zapálené uško, ale papá liečiky, tak už nebude zapálené 😀 Aj keď von ešte nemôžeme, že ešte nejaké 2-3 dni počkať a do kolektívu až o týždeň najskôr, takže ani len na náhradnú hudobnú nemôžeme ísť zajtra 😒

andy271
19. okt 2009

Ahojte babky...
My sme doma...
Kedze ja som chora asi po 3 rokoch to doslo aj na mna..
Tak teda stale lezim v posteli..pijem cajiky a tak... ☹ 😒

geegee
19. okt 2009

ivca, rovno v tescu, ci v niektorom obchodiku tam? V tej ponozkarni? POjdem zajtra cestou zo skolky pozriet.Dik 🙂

ivca82
19. okt 2009

GG priamo v tescu, tak ako majú ponožky, pyžamká, pančušky a pod., len to tam samozrejme bolo len tak hala-bala podávané, ale v pohode som našla. Aspoň dúfam, že to tam ešte bude, sme boli tuším min. víkend. 😉
Andy tak len poriadne lieč, nech ste čím skôr fit. A Alex ako, už celkom OK?
Hubka, Kristiánkovi všetko naj k meninkám prajeme 😉 🙂 😵

bzuco
autor
20. okt 2009

ahojte

tu to nejako viazne 😝

domi...a si prihlásená???na BB

domcek
20. okt 2009

Caves Zuzi ano som prihlasena.

bzuco
autor
20. okt 2009

tak potom neviem....a máš vyplnené všetky políčka označené modrou hviezdičkou? - tie sú povinné

geegee
20. okt 2009

ivca, som kupila tie spodare a boli zlacnene na 89 koruuuun, z povodnych 300 😵 😵 😵 Sice uz len na 2-3 roky, mali uz len jedny v tejto velkosti a potom uz len na 7-8 rokov. Aj tricko som mu k tomu kupila, tiez za 89, tak sa tesim 🙂

ivca82
20. okt 2009

Ahojte, GG no super, ja som ich tiež kúpila tuším v akcii, len som si nepamätala presne cenu 😀
Ozaj a kde ste všetky?

geegee
20. okt 2009

naviete niekto nieco o tomto kadernictve? http://www.kadernickysalon.sk/akcie/ Niekde som si zapatrosila cislo do Marali a mam silnu potrebu dat sa ostrihat 😀

sonnya
20. okt 2009

geegee - ja som u nej bola len raz - dala som si robit melir a povedala som nikdy viac... sedela som tam asi 2,5 az 3 hodiny a to ma ani nestrihala... co som u kadernicky co som chodila predtym bola hotova najviac do 2 hodin aj s kecanim a strihanim... tolko moja skusenost...

domcek
20. okt 2009

Caute tak som tu od lekara.
Zasa nie moc dobre spravy, uz by som sa divila keby povedal ze vsetko ok.
No co uz uz len vydrzat.
Zuzi nechce mi tam natiahnut fotky a su upravene no nechapem.

geegee
20. okt 2009

domcek a co ti prorokuju lekari? Ja som tiez z kazdej poradne isla s placom...nemam na tehotenstvo dobre spomienky ...a vraj najrajsie obdobie v zivote zeny...ani pohnut som sa nemohla ☹

Zajtra ide Matusko v skolke spat...dnes nechcel ist poobede domov 😀

sonnya, dik, uz som zohnala cislo na Marali, tak idem dnes o pol 6 🙂

alami
20. okt 2009

GG - preboha to čo si dala za link. je mi z toho normálne zle 😢 si predstav tie pocity matky keď už nestihla nič urobiť. Nechápem, ako sa mu nič nestalo - všetci svatí pri ňom stáli, to fakt

som práve prišla od školskej psychologičky, Oli bol na testoch, či mu nehrozí nejaká dys.... - 😅 -tak nehrozí 😵
je to vrámci školy zadara, tak som ho dala otestovať. tak som rada, aspoň viem.

geegee
20. okt 2009

Alami, ja som tiez nechapala 😖

Ja som akurat vcera nasla na nete spoluziaka z VS....aky je mudry, ake odborne termity pouziva 😅 ...ja sa citim akoby som nikdy ani nestudovala. A hlavne ked som ho videla aj v telke a tak, tak som mala taky pocit, ze som ale straaasne blba 😀 Resp., ze to, co som vedela a robila uz nerobim, nerozvijam ...tak som sa hned od buduceho roka prihlasila do skoly 😀 Decka uz zvladnu s tatom, byvat v Blave budem u brachu...hadam to pojde. Tak sa tesim ako mala 🙂

alami
20. okt 2009

GG, bzučo a spol....počuli ste o pomôcke pri zlom úchope ceruzky? Oli zle drží ceruzku, vraj je niečo čo sa nasunie na ceruzku, mám si to pozrieť na www.ciernypeter.sk ale nejak to tam nevidím...ešte popozerám...
tak čito nepoznáte. že ak nezoženiem, ona mi to kúpi na nejakom kongrese, ale to až koncom novembra