Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

alami
21. okt 2009

prišla mi tá dlhá bunda - je super 😵 aj Lukáškovi vetrovka - tiež super 😵 😀

bzuco
autor
22. okt 2009

ahojte

sonnya
22. okt 2009

Ahojte baby 😉
Tak za vcera mozete lutovat, ze ste neboli, bolo vyborne... dala lahsiu zostavu ako minule - takze sa dala zapamatat 😀
Pekny den prajem vsetkym...

sonnya
22. okt 2009

Inak ta ponuka pre ruzombercanky plati... ak by ste mali chut si ist zacvicit tak mozem priviest aj odviest 😉

alami
22. okt 2009

my sme zaspali 🙄 Oli len teraz išiel do školy 😝 a to všetko pre to trdlo malé. celú noc bol hore, nechápem, či si včera kávu nenápadne chlipol či čo? 😕

sonnya
22. okt 2009

teda ak zajtra prejde nase auto stkckou 😀 😝

sonnya
22. okt 2009

Alami to sa stava... a moze sa to stat kazdemu...

ivca82
22. okt 2009

Ránko tetušky, tak aj MM dnes zaspal, ale ja som ho budila a sa mu nechcelo 😝
Inak včera som bola s malou von asi tak 15 min, viac nie, a dnes, že do nošteka liečiky chce a kýcha 😖 ☹ 😢
Bzučka, mna najviac štve, že mám plnú skriňu pekných vecí, ale sa do toho jednoducho už nevtrepem 😅 😖
Sonnya no ani mi nehovor, MM by to aj stihol aby ma doviezol včas, ale jednému s chlapcov došiel benzín, tak a vracal a potom sme to už nestíhali 😠

ivca82
22. okt 2009

Ali inak dík za hračku, malá sa s tým vie pekne vyhrať, dokonca ju to upútalo na viac ako pol hodinu 😵 🙂

domcek
22. okt 2009

Ahojte

alami
22. okt 2009

ivi - mi hneď nešlo do hlavy že nemám okolo 19tej výhražné telefonáty 😀 😀 😀 😀 😀

domcek
22. okt 2009

Co dnes zakliate rano mi sme dnes tiez zaspali. 😀

alami
22. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀

domcek
22. okt 2009

Som zvedava kto dnes este zaspal hihi. 😀 😀 😀 😀

domcek
22. okt 2009

prave som do seba narvala tri lupacky s kakavkom beee budem obezna. 😝

alami
22. okt 2009

ja som o hlade, nemáme chlieb ani mlieko doma, sme mali na pláne že MM skočí ráno, no ale...nejak nestíhal 😅 😀 takže teraz nmusím obliecť aj Lukáša 🙄 to kým sa vymotáme odpadnem od hladu

bzuco
autor
22. okt 2009

domi..ahoj
už viete čo to bude? 😎

domcek
22. okt 2009

Ali tak to verim..rtak sup sup nech sa maly poponahla aby nemusel domov tahat odpadnutu maminu.
Bzucko caves ale nevieme to male je ako tajny agent a v utorok mi nerobil sono az o dva tt.

bzuco
autor
22. okt 2009

a si len domka, či aj niekam von vyjdeš?
dala by som si rande s tebou 😎

domcek
22. okt 2009

No doma som asi najcastejise ale mozeme sa kludne stretnut.
Mne by to vyhovovalo skor doobedu ked je Simonko v skole a ked mam doma auto. t.j. stredu a stvrtok.

bzuco
autor
22. okt 2009

tak niekedy po všetkých svätých - ten týždeň - budúci sú prázdniny a v stredu majú dokonca B. zo školy riaditeľké voľno, takže budem mať obe deti...

domcek
22. okt 2009

Ok tak na ten dalsi tyzden. To sa potom este dohodneme. Tesim sa 😉

bzuco
autor
22. okt 2009

jasné...hádam budeme zdraví...aj ja sa teším 😵

domcek
22. okt 2009

Dufajme. 😉

bzuco
autor
22. okt 2009

ídeme sa obliecť a trocha sa vyvetrať, nech lepšie spí 😅

andy271
22. okt 2009

Ahojte..
Rano nam prisli balicky co som objednala na nasu party..
Krasne to je v stile macko poo
Taketo rozne vecicky.
Bala som sa, ze budu tanieriky male ale su super..
http://www.party-shop.sk/category.php?id_catego...
Takze je toho dost, dve plne krabice..
MM len krutil hlavou, ze ake blbosti no ja si myslim, ze ked su narodeniny raz za rok tak ich treba oslavit poriadne kym je alex maly..

Na hudobnej bolo SUUUPER...
Alex spolupracoval.. 😀 😀
Take to bolo krasne strasne ma to potesilo ako muj malinkz=y milasik tam tapkal a tak.. 🤐 😵

No a ja som si kupila bundu v tom novom obchode vedla Afrodity..
Inak maju tam krasne bundy a za fakt dobre ceny..
Tu co mam ja by som v PP kupil za ovela viac..

No a potom sme isli do hypernovi a mali tam pekne balonikys roznymi vzormi.. ak by ste niekto chceli a este tam mali celkom dobre vecicky dekorativne na heloween..
No a este aj drogeria lacnejsia a pecivo..
My pojdeme asi poobede ked tata pride..
Strasne vela ludi tam bolo..

Inak vcera prisiel o 23.. hm.. 😖

Ale som toho napisala... 😀

ivca82
22. okt 2009

Ahojte, boli sme konečne na jesennej prechádzke, malá nadšená, zbierala listy o sto šesť 😵 🙂
Inak včera večer som našla osu, ako sa prechádza po koberci, niesú tie už niekde zazimované alebo také niečo? 😅
Andy, len sa moc neteš,aby si nebola sklamaná, lebo aspoň u nás to tak je, že malú zujíma niečo úplne obyčajné, a také veci ako dekorácie považuje za niečo, čo treba zničiť a pod. 😅

bzuco
autor
22. okt 2009

andy...kde je afrodita???zajtra zbehnem kuknúť

ivca82
22. okt 2009

Bzučka, to je tuším ako bol dakedy satur a ako je pizzeria. Alami pomôž ako sa to volá tá pizzerka ked chodíme na buchtičky? 😕 Možno sa tam stretneme, ak bude počasie ako dnes, aj ja pôjdem, tiež si hladám zimnú bundu 😉

alami
22. okt 2009

pizza Bella, nie?