Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

bzuco
autor
13. nov 2009

gajana ahoj
malo by to byť hned pri hlavnej ceste smerom na žilinu, taká veľká budova po ľavej strane, hned za križovatkou pri železničnej stanici

gajana1
13. nov 2009

bzuco veľmi pekne ďakujem

ivca82
13. nov 2009

Bzučka 😕 Inak na tvojich fotkách v albume má Laurinka taký šál 😀 Mirka tu si?

bzuco
autor
13. nov 2009

ivi...to je taká staroružová farba, nie fialová

ved to ti stačí ísť niekde do metrového textilu - badas isto bude mať fialový flís - a pýtať si 20cm šírku, odstrihnúť, strapce si aj sama nastriháš 😉 ...ja som tak bežne kupovala, ked som nešla zohnať farbu...a ešte ma to vzšlo lacnejšie ako taký istý, len normálne kúpený šál, čo nastrihali šičky 😅

bzuco
autor
13. nov 2009

inak...tento laurinkin je tiež tak kúpený 😎

bzuco
autor
13. nov 2009
bzuco
autor
13. nov 2009

ak sa páči krič...malá má fialkovú bundu a 4 šále k nej, ale tento vôbec nenosí...nosí tie, čo má k nim čiapku a rukavice - teda súpravy

ivca82
14. nov 2009

Kričííííííííííííííím, malá má súpravky čiapky s rukavicami, ale šál nie, tak preto potrebujem, a tvoj chcem, bundu má fialovo-ružovo-bielu a tento k nej sadne ako uliaty 😵 😵 Napíš kedy a kde 😀
Dobré ránko 🙂 Andy IP, krič keď budeš potrebovať, podám ti, prípadne ak budeme von aj donesiem 😉

ivca82
14. nov 2009

A s tým metrovým textilom mi tiež už Alami poradila, len kým sa tam ja dostanem 😅 lebo na všetko iné máme čas, ale na to čo treba nám nejako neostáva.. 😅 😀

bzuco
autor
14. nov 2009

čaute

ivi...prídeš si poň? či ako?...ja som v meste nebola ani nepamätám, takže stretnúť sa tam mi moc nevyhovuje 😒 ...ale ak pôjdete na nejaké nákupy, cinkni mi, či sme doma a kľudne sa zastav 😉 ...odložím ti ho...nedám nikomu 😀 😀

bzuco
autor
14. nov 2009

no a kdeže ste???????

ivca82
15. nov 2009

Dobré ránko, tu sme 😉 Bzučka ozvem sa, keď budeme mať cestu 🙂 a veru nikomu nedaj 😀 😀

bzuco
autor
15. nov 2009

ok...extra rezerve pre teba 😉

bzuco
autor
15. nov 2009

teda....človek si asi musí začať zvykať, že cez víkend tu niet ani koňa 😝

ivca82
16. nov 2009

Dobré ránko tetušky 🙂 Bzučka no nič nespravíš, chlapi cez týždeň v robote a cez víkend si ich asi užívame 😀 😀 😀 Nejdeš dnes doobedu náhodou do mesta?

leyuska
16. nov 2009

Bzucko - svätá pravda, uhádla si 😀 .

bzuco
autor
16. nov 2009

ivi...eeee 😒

geegee
16. nov 2009

Ahojte...ja mam tak dvihnuty adrenalin, ze az...som od rana obvolavala spravu ciesta policiu dopravnu, kvoli semaforom pri tescu...uz 3 tyzdne boli vypnute a ja tadial chodim minimalne 4x za den /dom-skolka a naopak/ a vyhovarali sa jedna institucia na druhu...este pred hodinou mi tvrdili ze oni to nemozu zapnut a teraz su uz zapnute konecne. A zapli ich ti, ktori tvrdlili, ze oni s tym nic nemaju...ja nechapem, kde to zijeme...budu sa radsej hadat ako zabezpecit aby ta krizovatka bola bezpecna ☹

ivca82
16. nov 2009

GG no tak to teda poteší 😒 Však tu sa všetko robí až keď sa stane nešťastie a potom ukazujú jeden na druhého a posúvajú si vinu... 😖

bzuco
autor
16. nov 2009

gg...hej, a tá križovatka je riadne nebezpečná
kto bol teda na vine??

geegee
16. nov 2009

ma to na starosti dopravna policia 😠
Uz som porozdavala cislo na tu pani susedom 😀 Tak hadam si zvyknu, ze ked semafory vypnu a nezapnu, ze ich bude stale niekto otravovat...a casom sa hadam naucia pustat ich sami 😀 Ked som isla peso tadial s kocikom a druhym dietatom za ruku a chcela prejst od nas do Tesca, tak som mala vzdy bobky u prdele...bez sance prejst cez hlavnu a nepusti ta nikto, samozrejme 😠

alami
16. nov 2009

GG ja som minule išla od tesca na žilinu - som myslela že tam dieru vystojím 😠 ja nevie čo sa serkajú s tými sem. aj na stanici stále štrajkujú, ma ide poraziť keď tam čakám.

ivca82
16. nov 2009

Ahojte, kočky čo sa chystáte v stredu cvičiť, tak túto sa necvičí, je tam nejaká akcia 😉

alami
16. nov 2009

No to je strašné a teraz čo budeme robiť???????? Ja som tááák chcela ííísť ☹ 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bzuco
autor
16. nov 2009

čaaaaaaaaaau

si tu???...ja len či mám s kým pokecať alebo icem chrápen

alami
16. nov 2009

som aj nie som...mám robotu na pc

Barborka kočka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ivca82
17. nov 2009

Ránko tetušky 🙂 To čo tu tak neskoro v noci robíte? 😀
Ali no ty isto, stojíš prvá v rade pri dverách 😝 😀

bzuco
autor
17. nov 2009

ahojte

my máme dnes s MM 8. výročie svadby... 😵

alami
17. nov 2009

bzuči - gratko 😵
ivi 😀 😀 😀 😀 😀