Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

ivca82
27. nov 2009

Kasis a to si nechala Maťka nakresliť a ty si niečo napísala či ako? Ja rozmýšlam, že malej ničo nakreslím a ona to vyfarbí a pošleme tak. A sviečky nevadí, veď prinajhoršom sa pôjdeme prejsť , zase tak ďaleko to nemáme 😉

alami
27. nov 2009

naša dr neordinovala, tak sme boli u zavackej. má 3 atb. tie chlamýdie sa vraj liečia 15 dní 😕 to bude toľko doma? 😕 v lekárni som nechala dnes 32 Euro - a to ešte nemám všetko 🙄

alami
27. nov 2009

nie 3 atb, ale 3. - za posledné 3 týždne 🙄
a teraz má 39°C 😢

alami
27. nov 2009

ivi - lukáš celou Likavkou opakoval -Baboku pozieť, baboku pozieť, baboku pozieť... 😵

ivca82
27. nov 2009

Ali chudák malý, možno kým mu nejprejdú horúčky bude musieť byť doma a zvyšné atb. by teoreticky mohol brať aj keď bude v škole.. A som aj myslela, či Lukáška nedonesieš keď ideš k dr. s Olim 😉 nabudúce kľudne dones 😉

ivca82
27. nov 2009

Andy zohnala si sviečky? Na stanici už nemali, tak som pobehala hádam všetky obchody kde by mohli mať v RK a nakoniec som zohnala v drogérke na Podhore našťastie 🙂 A dík, že si na mňa myslela 🙂

alami
27. nov 2009

mama je ešte PN, tak bol Luky u nej , ale v utorok ideme na kontrolu, tak to ťa asi poprosím - ak by nemohol MM doma zostať s ním, lebo do čakárne ho brať teda nechcem 😖

andy271
27. nov 2009

Ivi..
Ja som kupila v kvetinarstve v jednote..
Take cervene pekne..
Mi ta luto bolo v takom pocasi..
A ako to dopadlo?..

ivca82
27. nov 2009

Andy, tak to si asi predo mnou kúpila a keď som prišla už nemali 😀 ale v pohode, keď som kúpila, tak MM akurát prišiel po nás.
Ali v pohode, len zakrič o koľkej a dones ho 😉

alami
28. nov 2009

posielala som vám tento link - http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5135180 sa mi to páčilo, ale mi to prišlo drahé, tak aha - tu to kupujem, pekný rozdiel 😵 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7105808

bzuco
autor
28. nov 2009

ali...je too síce už používané, ale ak tomu nič nie je..máš 30 eur vo vrecku 😉

alami
28. nov 2009

ježín,mne to už šibe v poslednej dobe, ja som si to nevšimla 😅 😀 ale zas - myslím, že ani Lukáško si to nevšimne 😅

bzuco
autor
28. nov 2009

myslím že nie 😀 😀

kasis
28. nov 2009

Ahojte,
Ivca, Jeziskovi som ja nakreslila velky vian.stromcek a Matko dokreslil gule a sviecky, no hadam to Jezisko pochopi 😀 a ja som dopisala mena deti, ich vek a co by si od neho priali 😉
Bzuco a Matkovi je ako? Uz bez teplot?
Uz nech prestane taketo pocasie, to iba na spanie ma berie,este ze deti dobre spia 🙂

bzuco
autor
28. nov 2009

kasis ahoj

dnes už konečne bez teploty...ale na mňa čosi lezie 😖 ...som zachrípnutá, bolí ma hrdlo a poobede som bola ako mucha slabá ☹ a teplota 37...takže uvidíme ako sa to ide vyvinúť 😒

bzuco
autor
28. nov 2009

inak baby...raďte!!!!!
malý si začal obhrýzať nechtíky 😒 ...ide ma poraziť 😠 ...ako náhle nemá nič na robote, už má prsty v ústach a obžúva 🙄 🙄

alami
28. nov 2009

odúčaj kým sa dá 😅 ale ťažko povedať ako, ...len rýchlo niečím zabaviť

bzuco
autor
29. nov 2009

ahojte

tak som maród 😒 - bolí ma celý človek a teplota 38,5 ☹

majussa21
29. nov 2009

Ahojte.
Len tak rychlo som vas prebehla a tiez sa chystam robit veniec vsetko mam kupene tak uvidim ci este dnes alebo az zajtra.. Ale sa mi zda ze minuly rok som si aj kupila len si nemozem spomenut..
Mne mm s malou odisli k testinej a ja som ostala doma ale lezim v posteli nic sa mi nechce ale budem musiet ist za nimi lebo musim pichnut testinej injekciu..
Bzuco moja si tiez obhryza vacsinou ked pozera tv presne ako pises ze z nudy a ani lak nepomaha sama si ho pyta a pomoze tak na hodinu kym smrdi a ruky si neumyje aj sama si ho pyta a este sa jej vyhrazam ze jej namocim do korenia tak odide do druhej izby si obhryzat.. Len sa liec nech si cim skor fit..

alami
29. nov 2009

bzuči - skoré uzdravenie prajem

andy271
30. nov 2009

Dobre ranko baby..
My sme mali pekny ulietany vikend..
Chcem sa opytat ci bude nejaky mikulas v meste alebo nie?..
Neviete?...

ivca82
30. nov 2009

Dobré ránko tetušky 🙂
Bzučka nech si čo najskôr zdravá a aj všetky detičky.

andy271
30. nov 2009

ivi..
Nechce sa vam ist dnes von?..

ivca82
30. nov 2009

Andy a kedy? Von pôjdeme isto 😉

ivca82
30. nov 2009

K obhrýzaniu nechtov, malá to síce nerobí, ale zato si pchá aj celú ručičku do úst až ju napína 😒 a tiež vždy keď nemá cumel a nudí sa 😒

andy271
30. nov 2009

Tak doobedu este..
Povec kedy a sa pripravime..
Isla by som niekde este pohladat sisky..

andy271
30. nov 2009

inak alex ked sa na nieco zapozera tak si zacne hryzt nechty..

ivca82
30. nov 2009

Andy za dáku hodinku najskôr musím ešte chytro ožehliť a trošku upratať 😉

andy271
30. nov 2009

Ideme aj ked tak hrozne fuci?..

andy271
30. nov 2009

Tak mozeme aj poobede..