Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

geegee
4. dec 2009

No tak teda:
- Barborkam zelame krasny sviatok 🙂
- Ivca, tricko objednane az teraz, zaplatim vecer, aj DVD, tak potom poslem aj c.u a sumu - nepodarilo sa zadara postovne...este cca jedno tricko chybalo a mna by uz MM zahlusil keby som este objednala daco 😀 😠

Kupila som dnes Lego Matuskovi za svokrovcov na Vianoce - v Tescu mali celkom dobru cenu - aspon myslim - taku krabicu plastovu velku a k tomu este jednu papierovu velku 🙂 A za nas dostane boby a sme hotovi 🙂 Tominovi za svokrovcov odrazadlo a za nas este neviem 😠

alami
4. dec 2009

a čo si dala za to lego? Oli ešte nemal lego...ale nemienim dať za to 2000Sk 😝

geegee
4. dec 2009

Alami, bolo tam v jednom vyse 1000 kociek tusim - v peknej krabici pevnej a k tomu este nejakych 400 daco kociek a stalo 1000 aj dake drobne. Ja som predtym na nete nasla lego za 600 korun 500 kockove a toto vychadza lacnejsie na kocku 🙂
Ale uz tam mali len dake 3 baliky rano ked som bola, tak utekaj 🙂 A este mali Duplo vo vedierku akciove, ale cenu neviem 😒
Idem poplatit co treba...dam to naraz tie dvd hadam...ci co? Co to bolo za babu? Seriozna?

bzuco
autor
4. dec 2009

dávam do pléna

my sa chystáme 😉

VIANOČNÝ KAMIÓN V RUŽOMBERKU

Do Ružomberka príde Vianočný kamión Coca Cola. Deťom i rodičom privezie Santa Clausa, škriatkov a spústu zábavy. Kamión zaparkuje na námestí Š.N.Hýroša vo štvrtok 10.12. o 16:30. V deň konania akcie vyrastie na námestí Š.N.Hýroša vianočná dedinka s malými domčekmi a už od 15:00 tu nájdete obchodíky s vianočnými darčekmi i občerstvením a domčeky so zábavnými atrakciami. Návštevníci môžu poslať svoj vianočný pozdrav priamo od kamióna, alebo si vyrobiť vlastnú vianočnú kométu, ktorou potom ozdobia svoj vlastný vianočný stromček. Záujemcov škriatkovia odfotia so Santa Clausom. Fotografie budú potom umiestnené na internetovej stránke www.vanocnikamion.sk , odkiaľ si ich bude možné stiahnuť. Celý výťažok z akcie venuje firma Coca Cola mestu Ružomberok.

geegee
4. dec 2009

bzuco, dik 🙂 Este pripomen, ja urcite zabudnem, ako sa poznam 😀

andy271
5. dec 2009

Ahojte..
Prajeme dobre ranko..
My urcite pojdeme kuknut na Vianočný kamión Coca Cola..
Este ked som bola ja na zakladke tak prisiel k nam a bol krasny..
Tak sa tesim...
Inak vy budete davat Mikulasa dnes vecer?...
Alebo ako?...
Tu v RK nebude Mikulas na namesti?...

Ivi..
Nestihla som ist to zaplatit, tak nic z toho..

bzuco
autor
5. dec 2009

ahojte

andy- my budeme dávať balíčky len dnes, ešte musím niečo dokúpiť, nemám to komplet 🤐

a mikuláša v meste som aj ja hľadala, že key bude, ale nejako som nenašla

alami
5. dec 2009

aj my dnes - aj keď som v tom mala vždy chaos - že kedy dať. Dnes sme ale pozvaný k segre a začneme tam, majú prvý rok dokončený dom a krásne vyzdobený a majú to tam strašne pakné - tak sa teším na večerne posedenie pri krbe....tam bude náš Mikuláš začínať...a končí v mtčk vystúpením zajtra podvečer 😉
v RK som pozerala aj ja, tiež som nenašla, pohrab sa na www.ruzomberok.eu - predstav si, že aj rk má stránku 😅 😀 😀 😀 😀 - nezainteresované nechápu, ale andy vie o čom 😀 😀 😀 😀 😀

bzuči - dík za ten kamión, baby potom ešte pripomente, ja teraz držím nejak veľa dátumov v hlave, a toto fakt nechcem zabudnúť - sa tešíííííííííím

alami
5. dec 2009

andy super, dík 😉

ivca82
5. dec 2009

Ahojte, Andy škoda, že si to nestihla, ale pozrieť môžeš ísť aj tak 😉
Ktoré nám. je Hýroša? Máme v ten deň s MM výročie, tak by sme si spravili takú vychádzku aj s malou 🙂

alami
5. dec 2009

tá jama pri MC - pri Cube 😉

geegee
5. dec 2009

My ideme dnes do BB, tak Mikulasujeme tam...a balicky su take ...striedme...MM mama sa vzdy vyburi a ja potom sladkosti rozdavam inym detom...keby mal Matus vsetko pojest co dostane, tak amen tma 😔

andy271
5. dec 2009

Alami..
Pocuvam uz druhy rok, ale len tie vianocne..

Ivi..
Asi pojdeme niekde inde..

Inak vcera ste kukali v spravach aky bol mikulas v PP...
Krasne to bolo..
Ten biely vianocny stromcek je velmi krasny, ono to neni zive, ale je to kopec sviecok pospajanych do jedneho obrovskeho stromceka..
Skoda, ze tu v RK neni nikdy nic pre deti..
Aspon, ze ten kamion pride..

andy271
5. dec 2009

http://www.mikulas.sk/sk/podnikatel/mikulassky_...

Otvorte si..

Ivi..
Aka pekna fotka..
To bol v MC vsak..

andy271
5. dec 2009
andy271
5. dec 2009

Inak bol Ondrejsky jarmok?...
Nejak som pozabudla..

bzuco
autor
5. dec 2009

baby nám š. hýroša je detský park!!!!!...takže tam niekde by to malo byť...prípadne na tom parkovisku za čedokom

Cuba je na námestí slobody 😉

bzuco
autor
5. dec 2009

ja práve chystám občerstvenie - okolo 3tej prídu gratulanti, tak nás bude fullhouse 😝 a kedže tu bude aj laurinka, nenápadne im vyložím balíčky do okna 😎 , nech sa tešia všetci traja 😵

andy - ondrejský jarmok už nebýva...som akurát včera vyčítala, že len tie vianočné trhy budú - no ale to len asi medovníčky, medovina a také hlúposti 🙄

alami
5. dec 2009

bzuči - ahá...fakt...tak sorry
tak v detskom parku to bude pené 😵

alami
5. dec 2009

http://www.ruzomberok.eu/spravy/MIKULASSKA-DIVA...

dlhý link, asi to tu rozhasím - sorry

alami
5. dec 2009

nerozhasila 😀

alami
5. dec 2009

http://www.ruzomberok.eu/obcan/Kalendar-akcii/

je to možné žeby naozaj nebol Mikuláš tento rok v RK? 😒
inak v Bille je a každému dieťaťu pri nákupe dá niečo a pokecá s ním - sme boli vlani s olim a mohol si z koša vybrať čo chcel

Inak o nič neprichádzame že v RK nie je Mikuláš, lebo čo pamatám vždy to stálo za H - vačšinou sme na neho ani nedovideli, potom rozhodil do pléna nejaké cukríky a odišiel 😠

kasis
5. dec 2009

Ahojte,
super s tym kamionom,aj my urcite pojdeme 😉 🙂
Ja som na RK Mikulasovi ani nikdy nebola, iba viem, ze sa po meste prechadzal
Ivca pekne foto 😵 , kukam, ze kto novy
Ja davam MIkulasa dnes vecer a najdu a rozbaluju si zajtra rano, dnes maju od starkych, zajtra poobede zas tu v Likavke.
Som dnes bola este v meste dokupit Mikulasske a uz cosi aj vian.darceky, som aj Hubku s Kristiankom stretla 🙂

ivca82
5. dec 2009

Ďakujem za pochvalu foto, jediné sa mi podarilo zmenšiť, potom som všetky fotky prehodila inam a už sa mi to nedá 😒
Aj ja dávam Mikuláša večer, a asi si ho aj rozbalí vtedy, lebo keby ráno našla, tak neviem či by celý deň niečo jedla (normálne jedlo 😀 )

bzuco
autor
5. dec 2009

ali...o tej show viem, ale myslela som, niečo normálne 😝 ...aj ked s tým, že ked príde, aj tak je to na h...o....ešte vždy mešká minimálne pol hodinu...takže aj tak o ničom

ale u nás zajtra na detskej omši isto príde, takže aspoň tam deti uvidia...aj ked malý sa asi bude báť 😅 ...som mu pustila jedného na youtube a kričal - bojm, bojím 😅 😔

alami
5. dec 2009

jéj, vy idete mať 2 rôčky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 takže ste už mali oslavu....kedy prijímate gratulácie? 😅 počkáme do 10teho? 😉 😵 krásna tortička aj Martinko zlatučký

my sme mali u segry strašne príjemné posedenie - Mikulášske, deti nadšené, stiahnem fotky a pridám.

bzuco
autor
5. dec 2009

ali ahoj

ano....ale oficiálne prijímame gratulácie až 10. 😉