Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

ivca82
11. dec 2009

Dobré ránko tetušky 🙂 aj nám sa tam včera veľmi páčilo včera, stretli sme menej ludí ako Ali ale zase malá mala krásny zážitok, no aj ja 🙂 ale brali sme aj krstných rodičov, tak mi mal kto strážiť kabelku kým sme boli v tlačenici a čakali na kamión 😀

domcek
11. dec 2009

Ahojte.. 😉

domcek
11. dec 2009

booooze strasne..... 🙄

alami
11. dec 2009

domček čaves 😉 ako sa máš, sa ti to nejak kráti 😉

domcek
11. dec 2009

Ali tak vselialo coraz viac tuzim aby uz bol koniec.
tych svetlich dni kedy somm ok je zalostne malo a malej sa uz pri mne mocm nechce byt. 😒

alami
11. dec 2009

tak sa držkaj 🙂 kedy to máš termín?

andy271
11. dec 2009

Ahojte...
Tak teda aj my sme vcera stihli...
Prvy krat som videla v meste tak vela ludi..
Cakala som len par matiek s kocikmi..
Ale aspon sme sa odfotili so santom aj ked sme museli cakat az do 18:30..

http://www.vianocnykamion.sk/detail-foto2009.ph...

Ale dali nas aj na net.. 😀

andy271
11. dec 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

A toto som fotila ja.. 😀
Moj lapaj...

alami
11. dec 2009

ANDY SUPEEEEEEEEEEEER 😉 😵

bzuco
autor
11. dec 2009

andy super...my sme nečakali...malý bol ako čert, tak sme šli domov

ale na webe je aj hubkin kristiánko 😉

andy271
11. dec 2009

http://www.vianocnykamion.sk/detail-foto2009.ph...

Toto je hubkin...

Alami..
😀 😀 😀 😀

geegee
11. dec 2009

Jeeej, domcek....akurat predvcerom sa MM na teba pytal, ze ako sa drzis 🙂 Nech sa mala este povala v brusku aspon 2 tyzdne 😉 Mne mesiac pred terminom povedala doktorka ked ma prepustala z nemocky, ze na druhy den som tam - v takom stave som mala porodne cesty - pootvarane, Tomko nizko.. - a potiahli sme to este mesiac 😉

ivca82
11. dec 2009

Fotky máte krásne, aj my sme pridali 🙂 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

ivca82
11. dec 2009

Domcek, mne sa dnes s tebou snívalo, sme išli autom cez Paračku a sme ti kývaliiiiii 😀

andy271
11. dec 2009

Inak vcera som kupila strieborny sprej s trblietkami..
Idem si dnes nastriekat hviezdicky na okna, ak by niekito chcel poziciam... 😀

Ivi..
Aj vy mate pekne fotky.. 😉
Svokra mi hovorila, ze vas vcera stretla..
Ked ste tam prisli uz bolo vela ludi?...

Inak som mala ist dnes na stretavku no moji exspoluziaci sa nato vykaslali a zruisilo sa to...
Som sa celkom tesila.. 😒 ☹

kasis
11. dec 2009

Ahojte,mne vcera nesiel MK,tak dodatocne vsetko naj naj Martinkovi k 2.rockom, nech mu praje hlavne zdravicko a je stale stastny 😉 🙂
My sme na kamion nesli, sme si nejak chorobu podelili v stredu vecer zacal Matko soplit, mna hrdlo boliet a Janke vyskocila teplota 39. Zaujimave, ze detom uz nic nie je, len mna hrdlo furt boli 😒 ,Janke asi zo zubkov a Matkovi nejak zazracne skoncila nadcha, co som rada.
Fotky kuknem 🙂

bzuco
autor
11. dec 2009

silvi čauko

idem sa ťa opýtať, či nebudeš mať po maťkovi na jar na predaj nejakú prechodnú bundičku č.98 😉 ....nie úplne tenkú, nepodšitú...niečo také stredne teplé...tá modrá sa mi páčila, čo mal, ked sme sa minule stretli v meste 😎

kasis
11. dec 2009

Super foto s Mikulasom mate, zlate deturence, my toho roku bez fotky Mikulasskej, v Likavke sa nam akurat vybil,hlavne, ze somv rade stala 😝 .
Ale ludi tam fakt bolo dost, sa ani nedivim, jedna akcia za 100 rokov, tak jasne, ze sa tam vsetci nahrnu

kasis
11. dec 2009

Zuzi, ak by mu bola na jar uz mala,tak v pohode,uvidim ako podrastie, lebo je to taka vacsia 98.

bzuco
autor
11. dec 2009

baby...neviete o niekom kto by mal na predaj gitaru-španielku????...naša Bobina chce na vianoce, ale nechcem kupovať novú, lebo sa bojím, že ju to prestane baviť a budem mať doma gitaru len ako lapač prachu

silvi...tak ho dobre vykrmuj, nech narastie 😀 😀 😀 😀

alami
11. dec 2009

pozri na MMB pozeraj detskú veľkosť, my sme vlani Olimu, hrá na nej Lukáš 😅 😀

alami
11. dec 2009

ale to je asi len taká nejaká...nie pravá španielka
zuzi, ale v kauflande som včera videla....nejaké dieťa s ňou pobehovalo,...cenu neviem, ale isto mali

kasis
11. dec 2009

Spytam sa sesty na tu gitaru, presne aj ona chcela, dostala ju na Vianoce, hrala na nej pol roka a od vtedy visi na klinci,ale to uz hadam aj 10 rokov 😕

bzuco
autor
11. dec 2009

ali...no za tie ceny aj novú kúpim 😒
som chcela tak do 35 eur

silvi...opýtaj sa...to nevadí, že je 10-ročná 😉 , hlavne že nebude rozbitá 😉

bzuco
autor
11. dec 2009

silvi...hlavne cena ma zaujíma 🙂

bzuco
autor
11. dec 2009

a ak by som ťa mohla poprosiť, prezistila by si mi to v priebehu dneška? 😎 dííííííííííííííííííík

ivca82
11. dec 2009

Barborke dnes prišiel list od Ježiška, tak sa ide zblázniť od radosti 😵 🙂 😵