Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

bzuco
autor
25. dec 2009

ahojteeeeeeeeeeeee
maji...dakujem 😉

bzuco
autor
26. dec 2009

ahojte

myslíte, že môžem dať kapustnicu do mraziaka??? nejako veľa som jej na šterdý večer uvarila a zjedli sme minimálne, kedže stále sme niekde preč...takýmto tempom ju budemem jesť do silvestra 😅 ...je ju škoda vyhodiť, tak ak sa s ňou nič nestane, šupla by som ju do mraziaka

natalschen
26. dec 2009

ahojte, aj ja vsetkym pekne sviatky..... este pkracuju az do 6.1.2009, tak este pekne slavme a papkajme 😀 😀 😀

natalschen
26. dec 2009

bzuco..... kapustnica v mraziaku uplne bezpecne, len ju po rozmrazeni nechaj na 1 min. prejst varom, nech sa vsetky vone a konzistencie dobre premiesaju 😉 , ja to tak robim uz 3 roky a aztial v pohodke 😀 😀 ,

mam uz novy avon katalog, je v nom ten color trend plump out za akciovu cenu 2,90 eur, idem si objednat aj ja- ak sa ti tak osvedcila, zajtra posielame objednavku a ja ti nestihnem doniest ten katalog, tak si ho kuk na nete, ak si tam este daco najdes a zajtra sa ozvi, co a ako, spirala je na str.40

natalschen
26. dec 2009

alami...... nechcela som ti predat medik, chcela som tvoj najlepsi recept na plnku do medovych rezov, mam asi 5 druhov a neviem, ktory je najlepsi, tak som cjcela tvoju osvedcenu, mas dobry kucharsky a pekarsky nos 😉 😀 😀

natalschen
26. dec 2009

baby..... nemate nahodou receptik na dobru karamelovu plnku/krem?

bzuco
autor
26. dec 2009

natali...díky moc...už som si ju objednala u svokrinej kamošky - tiež s tou zľavou 😉

ivca82
27. dec 2009

Ahojte, Natali ešte potrebuješ ten recep na karamelovú plnku? 😕
Bzučka sa smej, tu v Likavke bola minulý rok polnočná o 23tej normálne 😀 😉

bzuco
autor
27. dec 2009

no a kde ste všetky???
človek nemá s kým ani pokecať 😝

alami
27. dec 2009

že kde sme? no ja napr som práve upiekla na raňajky takéto mňam buchtičky https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
-že pre zmenu...po šaláte zemiakovom 😅 😀

bzuco
autor
27. dec 2009

ahoooooj

prídem na raňajky 😀 😀 😀

alami
27. dec 2009

nech sa ti páči 😉

alami
27. dec 2009

hľadám si ešte recept na opekance,som tentorok nejak pozabudla kúpiť ami chýbajú normálne, tak si urobím domáce
a našla som popri hľadaní toto http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=21299 to môže byť supéééér

bzuco
autor
27. dec 2009

vyskúšaj a podaj hlásenie, ako to chutilo 😉

bzuco
autor
27. dec 2009

a čo fotky z vianoc??? stále čakám, kto pridá nejaké - ja som už - a stále nič 😠

alami
28. dec 2009

no...ja pridám...keď sa k tomu dostanem 😅

natalschen
28. dec 2009

ivca..... ak mas ten recept na karamel.plnku, tak sem s nim, chcem upiect na silvestra, raz som ho u kamosky jedla a strasne mi chutil, tak chcem vyskusat - recpetov najdes na nete vzdy plno, ale radsej spravim rovno nejaky odskusany 😉

ivca82
28. dec 2009

Natali recept máš v ip 😉
Ja fotky asi nepridám, lebo sme vôbec nič nefotili, zabudli sme 😅
Alami my robievame domáce opekance, ale vieš ako to je s tým receptom od starkej- všetko od oka 😅

geegee
28. dec 2009

my odchadzame do BB dnes a vratime sa az v novom roku 🙂

Dnes sme sa boli s Matuskom lyzovat 🙂 Prvykrat stal na lyziach, podstatne je, ze nezostal znechuteny a planuje aj dalsiu lyzovacku 🙂

Tak Ruzicky, vsetko dobre si zelajme v roku 2010 🙂

alami
28. dec 2009

GG lyžovačku závidííííííííííííííííím, tento rok chceme Oliho postaviť na lyže, aleonje tvrdý oriešok, rozmýšľam, že ho dám do nejakej lyžiarskej školy - ak by ste o niečom vedeli....

ivi -kasis - a vy dve ste dnes boli spolu na prechádzke, či sme vás od seba kúsok stretli len náhodne?
my sme dnes obiehali meniť darčeky čo nesadli 😅 vymenili nám všetko - vrátane toho mercilonuv lekárni, takže som spokojná na raty a večer sme boli na prechádzke mestom + v pizzerke

natali -tá plnka od ivci je super, ja som si ju ešte vylepšila nakrájanými a na sucho opečenými orechami, tiež sa to chystám piecť - MM mám 1.1.narodky - tak mu to sparvím ako tortu.

ivca82
29. dec 2009

Ránko tetušky 🙂
GG pekné staro-novoročné sviatky v BB 🙂
Ali náhodu sme sa stretli a potom sme išli nakúpiť, ale mi to dobre padlo 😵 Maťko s Borkou boli zlatí, za ručičky išli do obchodu a tam si to rovno namierili k cukríkom 😵 😀 lebo chúďatká doma nemajú asi dosť 😀
Ali na Magurke sa lyžuje, je tam taký mini-detský vlek, ak sa budete nudiť, my sa chystáme keď napadne sneh na pár dní na horáreň, tak ak bude mať TM voľno kričte, môžete ísť s nami

natalschen
29. dec 2009

ivca, alami..... ja mam zase recept od byvalej potencionalnej svokry na fanatasticky "zamatovy krem" s bananmi - my tym plnime kazdu tortu a uz som ho rozdala asi 6 susedom, co im tak chutil, je to coko-krem, na to banany a v tortovych korpusoch je super, my ho davame aj na obycajny kolacovy plat a je z toho super kolac 😀 😀 😀 , ak budete mat zaujem, poslem vam ho, alebo donesieme na kostovku 😀 😀

natalschen
29. dec 2009

ozaj a dobre rano som zabudla popriat .. 😅 , aby ste si nemysleli, ze nemam vychovu 😕 😀 😀 😀

alami
29. dec 2009

natali -napíš,vyskúšame
ivi - 2x nehovor...MM má voľno až do 4.1. 😉

domcek
29. dec 2009

Caute baby,
dufam ze ste prezili pekne sviatky. Aproppo pecenie ja som napiekla 7 druhov. Mame to spolocne s maminou na polovicu.

bzuco
autor
30. dec 2009

dani ahoj..tak ako sa máš? 😉
ty si nejaká šikulka...

alami
30. dec 2009

čo idete večerať na Silvestra? rozmýšľam nad nejakými špecialitkami, tak dajte nejaké tipy.

bzuco
autor
30. dec 2009

ali...ja nejdem nič vzmýšľať
MM aj malá si nakázali kyslú polievku a rezne...no idem urobiť k nim pyré, lebo šalát nám už ide hore krkom 😝
a upečiem mäteník a nejaké očká porobím a hotovo...aj tak sme tak prežerkaný, že až 😝

kasis
30. dec 2009

Ahojte,ja az teraz po Vianociach
My tiez fotky nemame, tato kameroval a ja som deti drzala, nech nam stromcek nezvalia, tak preto. Janka mala ovela vacsiu radost zostromcekaaj z darcekov ako Matko, ale traktor zabodoval, hned ao sa rano zobudi, uz na nom sedi 😀 a Janka sa boji baby, co dostala, tak sa hra s autickami. Janka sa nam rozliezla, uz ju po obyvacke nahanam 🙂
Domi, to uz mas pekny tyzden,pekne ste vydzali a si sikulka s takym bruskom a tolko piect 🙂
Bzuco, super, foto Barborka sa isto velmi potesilagitare a Matko uz aj odskusal motorku 🙂

Na Silvestra nejdem nic z kapusty akurat robit, chuda Janka Stedru veceru nesla pretravit, mi celu noc a a aj cely 1.sviatok vian. prerevala, co ju brusko bolelo,co som si ja krepa myslela, ze je uz velka, ze jej to v mliecku uz nemoze ublizit 😔 . Asi brav.na prirodno tiez s kasou a daku polievku, vecer syrove chutovky a ocka a staci 😉

pinocio
31. dec 2009

Dobré ránko všetkým,
neverník sa hlási 😔 , mala som toho veľa /problémov/, tak aspoň do nového roku všetkým prajem naj naj, nech je super 2010 😵

k zvýšeniu rodičovského príspevku do 2 roku dieťaťa treba ísť na USVR po 20 .1.2010 vyplniť žiadosť ,bola som sa info
Mirko sa drží,je zlatučký, tak nech sa darí všetkým po každej stránke pápá