Sú tu maminy z Ružomberka?

Šup-šup sem všetky 😉
alami
30. júl 2009
palci - to isté, viem že papúchová neberie,ale ak by som si mala vybrať okrem nej - rozhodne Puskajlerovú
alami
30. júl 2009
ja tu mám veľkovýrobňu zaváranej fazuľky - milujem keď sa mi svokra postará o voľný čas ]-( najprv si to nasadí, potom sa o to nestíha starať a nakoniec mi to napchá že nevie čo s tým :-S :-S :-S
už vidím ako budem staré nepoužité flašky potom vyhadzovať, že to nemá kto jesť 8-(
alami
30. júl 2009
andy - a je žlté????????????? lebo to je sakra dôležité 😉 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
ivca82
30. júl 2009
Palci nemám ju, tiež ju poznám len s nemocnice ale príde mi fakt rozumná 😉
Andy presne na tú farbu sa ta chcem opýtať 😃 😃 😃 😃
palculienka19
30. júl 2009
nemáte babule na nu t. č???
tak štvrtky sú naše so stretkami???
alami
30. júl 2009
=-)
natalschen
30. júl 2009
ahojte vsetci.... 🙂

palculienka.... ja chodim k puskeilerorvej uz od zaciatku (este kym uradovala len jej mamina), dnes sme boli u nej ockovat obe baby, tu je cislo do ambluancie 044 432 1657 - mam aj na mob. ale bolo by lepsie, keby si isla osobne, este nikoho neodmietla 😉 aspon pokial viem, ale chod sa spytat ccim skor, lebo o chvilu odchadza na matersku 😉
natalschen
30. júl 2009
ivka.... nieco by sme s tym zubo-strachom mali robit 😞
natalschen
30. júl 2009
alami....... milujem zelene fazulky 😃 😃 😃 😃 , to mi kazdy vecer budes robit taketo chute- najprv strudle, teraz fazulky - a to sa snazim po 18.00 hod nejest :-N
alami
30. júl 2009
prečo neješ od 18...však si len vrav, že ty z ničoho nepriberieš
alami
30. júl 2009
deti mi nespia, poraziť ma ide 😞
baileysa
30. júl 2009
ani u nas sa este nespi :-| sa neskoro vratila z vyletu, potom sa prebrala, lebo jej bolo treba kakat a teraz nie a nie sa ulozit :-p
alami
30. júl 2009
Lukáš si už o 19tej oči šúchal, o 20som ho dala spať, pobudol tam pol hod a kriky vresky. No a teraz čo robí....ak na mňa sociálku pošlú, ani sa čudovať nebudem - tak jačí :-|
alami
30. júl 2009
niekomu na MK som videla bohové motto, že: výchova je hlučný proces, preto prosím, nevolajte na nás sociálku 😃 😃 😃 😃 😃
pinocio
30. júl 2009
to motto 😃 😃 páči,páči
baileysa
30. júl 2009
u nas uz je ticho =-) :-x klop klop klop
bzucoautor
30. júl 2009
ali...super...to si musím zapamätať 😃 😃
natalschen
30. júl 2009
to motto je fakt super 😃 😃 😃

pred par tyzdnami sme sa chvilu vliekli na aute za trabantom, sme chceli naho zatrubit, nech ppohne s tou lenivou strarou ritou a potom som zbadal ze na kufri mal napisane - netrub, ved robim co mozem 😃 😃 😃 , tak som nemala to srdce to urobit 😃 😃 😃
natalschen
30. júl 2009
vy na tom mmb vzdy najdete take dobre veci 🙂 🙂 🙂

a dobry svokry na mmb nemaju? 😃 😃 😃 - sme s tym linkom 😃 😃 😃
kasis
30. júl 2009
pekny vecer,
no mame po slivkovom kolaci, Ivca slivky su super,mas sa na co tesit 🙂
Natali,myslis,ze by si niekto dobru predal 😃 , ale daj do googlu, mozno sa daka najde 😃 😃
natalschen
30. júl 2009
kasis..... to mas pravdu, ale ludia dokazu predat neuveritelne veci, len aby zarobili par korun na nejaku tu zavislost 😎 , ale ja by som tu moju pustila kamaratke - je to super baba a svokra - to ani nie je clovek a ta babenka by si fakt zasluzila nieco lepsie :-|
pinocio
30. júl 2009
máte témičku ja som sa zapozerala do jedných šiat, len nemám takú slávu ich využiť

natalschen - ja sa k tebe ani dostať musím ťa vizualizovať 😃
bzucoautor
30. júl 2009
ja sa nesťažujem 😉

idem vyvesiť prádlo a prídem
som rýchlo prala, lebo máme nejakú poruchu a zajtra od 7,00 nepôjde vôbec voda....ešte nám treba plnú vaňu napustiť, nech máme zásoby na celý deň
a od pondelka - zasa odstávky teplej vody...no poteší v týchto horúčavách 8-(
natalschen
30. júl 2009
pinocio.....vizualizuj radsej tu slavu 😉 , len aby si potom na mna spomenula, ked sa budes vozit v limuzine po likavke 😃 😃 😃
natalschen
30. júl 2009
bzuco....tak toto je naozaj to jedine, co mi z banicna nechyba....odstavky vody prave v obdobi najvacsich horucav, zavarania a upratovania a malovania...a pod., este uz nebyvaju takt 2-3 tyzdnove ]-( , ako to bolo za komunizmu, pamatate si to? :-N

vsak revucu mas na skok, ak sa chcete vykupat vsetci, skocte na maru alebo sutovo, viacerym sa benzin uz bude rentovat 😃 😃 😃
pinocio
30. júl 2009
ja ,že sestra by sa mohla už aj vydať 😃 to skôr prídem po ten chodúľ
bzucoautor
30. júl 2009
natali...no našťastie odstávky sú len 4 dni...3 týždne...asi by som sa odsťahovala :-N
pinocio
30. júl 2009
poteší - ja ráno naložím drobca a smer naši - som bez vody, z chodníka mínové pole len utekať 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli