Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

bzuco
autor
5. jan 2010

babulky
ak by ste túto bundu videli u nás v nejakom sekáči, dajte mi vedieeeeeeeeeť, prípadne mi ju kúpte 😎 ..určite nebude za 2 eur 😝
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7490203

tinus
6. jan 2010

Ahojte mamičky chcela by som sa vás niečo spýtať aj ked nie som Z Ružomberka ale s okolia, kde ste boli na 3D , lebo sa chystám do Dolného Kubína len by som chcela vedieť aké máte tam skúsenosti s vyšetrením a doktorom za každú radu vopred ďakujem

alami
6. jan 2010

ahojte, bolo supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer
ivi - ty si koza - to k tej IP 😉 😀

geegee
6. jan 2010

ano, bolo supeeer 😵 Alami, my tento vikend teda nie, ale ten dalsi ideme. Je jedno, ci sobota alebo nedela, hlavne aby to bolo o tej 9 😅

kasis
6. jan 2010

Ahojte
a ako to zvladli Matusko s Olim, islo im tO?
Nam odisla dnes este aj mys na PC, no dari sa
Bzcuo, taku asi v sekaci nenajdes, to rozoberu este pred danim tovaru do predajne, HM veci v sekacoch moc nie su, skoda, ale budem kukat, peknu si MAtkovi vybrala

bzuco
autor
6. jan 2010

kasis - pekné foto 😉

a myš na PC odchádza aj nám...nejako veľa s ňou klikáme...pred polrokom sme kupovali novú 😅

a tú bundu si vytlačím a donesiem do toho nového sekáča, tam mi povedala, že mi aj zoženie ak niečo hľadám 😉

geegee
6. jan 2010

kasis, parada to bola, Olimu to islo fajn, aj Matuskovi...Alami asi bude suhlasit...mame sikovne deti 😀 🙂 Aj instruktora 🙂 Ivca DIIIIIK 😉 🙂

Alami, ja som teraz objednala, regionalnu kartu a s nou je na celodenny listok na vlek zlava 20% - tebe by to aj pre Oliho bodlo, ked uz ma 7 a bude chodit lyzovat. Ja som kupila on line pre seba a MM a tak je to lacnejsie - 3,50 za jednu.

ivca82
6. jan 2010

No GG, Ali, som rada, že sa vám páčilo, a aj deťom samozrejme 🙂 som normálne mala dnes malú dušičku, čo poviete 😅
Pri tej reg. karte sú aj nejaké vstupy kade tade lacnejšie či?

geegee
6. jan 2010

tu su nejake zlavy, ale je toho viac a ze stale pribudaju - povedala nam teta ked sme volali na hot line http://www.liptovcard.sk/zima/vasa_karta/zlavy_...

alami
6. jan 2010

GG ok, tak pojdem sama,... karta sa oplatí, dík
Oli je veľmi spokojný, myslím si, že im to išlo super, aspoň to čo teda mali zvládnuť,to zvládli obaja. Matuško zlatý -taký krpček a ako mu to išlo
GG pošli mi tvoju adresu mailovú,pošlem ti fotky - ak/keď sa k tomu dostanem 😅

alami
6. jan 2010
bzuco
autor
7. jan 2010

ahojte

no akých máte šikovných lyžiarov 😉

kasis
7. jan 2010

Ali, GG mate sikovnych chlapcov, asi sa tesia na dalsiu hodinu

kasis
7. jan 2010

Ja mam dnes Vianoce, Janka nam prespala celu noc, potom sa doobedu sama postavila v ohradke a Matko dnes 1x sam zjedol cely obed. Poobede ideme dat Janke nastrelit nausnicky, no uz teraz sa ja bojim, dufam, ze to dobre dopadne

alami
7. jan 2010

kasis- držím palce
Oli sa teší,má teraz program na každý deň, včera lyžovať, dnes ide k Sebastiánovi - kamarát zo školky bez ktorého nevedel žiť - ani do školy pre nad. nechcel, lebo tam nejde sebastián,...zajtra ide Sebastián ku nám, v sobotu ideme na lyže a v nedeľu na korčulko

babky, však ste tu niektorá spomínala, že máte knihu Tajomstvo príťažlivosti sŕdc...by som si prečítala

andy a ty si kde, že sa neozveš?

bzuco
autor
7. jan 2010

kasis...tomu sa fakt hovorí - že vianoce 😅 😀 😀 😀

alami
7. jan 2010

kasis - to som zabudla, že gratko k úspechom 😉 😵
ivi - odsúdené začnú o pár týždňov, už nahrávajú druhú sériu - sa teším, mi chýbajú 😵

geegee
7. jan 2010

Matusko, ked sa poobede vcera, po lyzovacke zobudil, tak hned v posteli krical, ze potrebuje cislo na uja instruktora, lebo mu musi zavolat, aby k nam prisiel na navstevu 😀 To je jeho mania, vsetkych jemu sympatickych, chce volat k nam na navstevu 😀

Alami, nabuduce vezmem aj ja fotak 😉 Ak nezabudnem 😀

Kasis, zeby ti svitalo na lepsie casy? Sikulky deti 🙂 Aj ked - odkedy Tomino beha, je nebezpecne Matuskove stiskanie. Odchyti Tomka hocikde, postiska a pusti. Necaka, ze by Tomino chytil daku stabilitu po uvolneni objatia 😀

Ja sa dnes idem strihat...som zvedava ako to dopadne 😀 😝 😅 Este neviem co mi prdne v bedni, mozno dam osekat po plecia 😀

baileysa
7. jan 2010

ahojky 🙂

jeeeej, lyziari vyzeraju super sikovni, urcite im to pojde na tom svahu 😉

kasis, gratulujem k "malym" velkym uspechom 😵 snad aj tie nausnicky dopadli ok 😉

bzuckovci, kedy vam to vyhovuje tento vikend? my sme free aj sobota aj nedela poobede 😉

inak ak by ste mali niekto zaujem, tak buducu stredu je zas to citanie pre najmensich s nevedkom o 10.15
a v piatok je beseda s dulou o 17.00, ak by ste niekto chceli, alebo o niekom vedeli 😉

bzuco
autor
7. jan 2010

bai...opýtam sa MM, ale teraz išiel na pifčo 😎 ...no pravdepodobne v sobotu

baileysa
7. jan 2010

oki 🙂

bzuco
autor
7. jan 2010

bai..takže v sobotu nás čakajte 😉
dokedy vám spinká grétka? okolo 4tej by sme dobehli...bude už hore?

baileysa
7. jan 2010

mala by byt, ale posledne dni pri nej neviem, vymysla dako so spankom, ako keby poobedny chcela zrusit 😨 ale o 4 by to malo byt v pohode 😉 🙂

bzuco
autor
7. jan 2010

ved ak by ti neskoro zaspala, tak mi prezvoň, že sa jej to posunulo...a posunieme sa aj my 😀

baileysa
7. jan 2010

to je v poho, ona sa nezobudi, kym nebudeme tu nabytok rubat, ani dnes sa nezobudila, ked dosla navsteva.... len bude potom chvilu taka trochen mimo, ked vstane 😀

palculienka19
8. jan 2010

ahojte,
krásne nám sneží, takže prajeme všetkým pekný biely den, hlavne deťom, idem vytiahnuť sane 🙂
tešíme sa s lyžiarmi, že im to pekne išlo, aj s maminami...a nech máte aj cez víkend dobrý sneh
kasis, ako ste dopadli s naušničkami??dúfam,že to nebolo najhoršie.
my sme po sone spokojnejší, kľudnejší, a dojatejší, som si len slzy utierala, ako sme drobčeka vykukávali, a veeeľa sme toho videli, dúfam, že aj nadalej bude pekne rásť, teraz má 742 g, aj to sme sa dozvedeli, nechcel sa nám otočiť tak aby sme ho videli, dr. sa rehotal, že takto to ešte nezažil, tak mu vravím, že atlétik je najpohyblivejší, ked papáme, vytiahol čokoládu a musela som ju celú zjesť, a otočil sa chrústik, sme sa posmiali na nom, že už teraz je na čoko

bzuco
autor
8. jan 2010

ahojte

aj my ideme na sane

palci...jeeej...teším sa s tebou 😵

kasis
8. jan 2010

Ahojte, sme prave z vonku dosli mokri 😀
Bai, ty nemozes spavat, ked tak neskoro pises? Matko tiez vymyslal so spankom tesne pred porodom, nastastie ho to preslo a pospi si poobede 😉
Palci, super je to pocit, sak, hlavne, ze je vsetko OK,male ma teda chutky takto za mladi 😀 😉 a ma peknu vahu 😉

Nausnicky super, pri prvej stihla Janka iba pusinku pokrivit a pri druhej zaplakala asi na 5 sek a hned sa smiala, ked sa v zrkadle zbadala 😎 , nemam to ani cervene ani opuchnute, chytim jej to v pohode aj dobre spinkala, tak som rada 🙂

Sme aj mikrovlnku novu kupili, aj mys a na pracku cakam do pondelka, az vtedy mi ju pozru, este, ze je sneh a Mato sa moc nesfula, iba zmokne 🙂

alami
8. jan 2010

všetci dnes sánkujeme? ja som dnes trojdetná, teraz som prišla s deckami so sánkovačky - od 9.30 ideme obedovať a potom asi zvalia dom 😀 😀 😀 😀 😀 už teraz vybrali všetky hračky čo len mohli - musia si predsa všetko ukázať 😵 😀

alami
8. jan 2010

babky likavčanky, v likavke sa ešte nekorčuluje???????????? lyžovanie sa nám presunulo na nedeľu, tak by sme išli v sobotu korčuľovať, len na klzisku neviem či je pre verejnosť v sobotu.