Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

baileysa
14. jan 2010

ivca, ok, tak nohy prekrizim, nech ešte jednu pizzu dáme, nech naše baby netrpia, keď len spolu môžu ísť)))
gretka si dnes na pizzu ani nespomenul na šťastie

fotografa tu neviem, segra mala zo ziaru nad hronom, a majú krásne fotky tiež a fotografi tam boli do desiatej večer, ale zase oni nemali kameramana...

a ja píšem divne, lebo iba cez mobil, počítač ani nezapinam, kým nemusím ...

palculienka19
14. jan 2010

ivca, dík za privítanie, som konečne sa k tomu dostala, myslím facebook, tiež píšem ako z hungarie, len mi tam rýchly smajlíci chýbajú 😉
ja som videla u priateľov svadobné fotky od golejovcov, majú stránku, fotia aj on, aj jeho manželka, a poviem, že úžasne nádherné, keby som si môhla ešte raz vybrať zruším kameru a volám goleja...skúste pozrieť...sú drahí, isto, asi by som si aj požičala 😉
kasis, my fungujeme zo zvlhčovačom ako kúrime, u nás suchý vzduch nie je, dnes sme boli vonku, malá mi zaspala v kočíku, nekašľala, prešlo to, tak som happky
maťko s jankou museli byť zlatučkí, sa teším na takéto niečo 🙂 😉
moja buchtička sa dnes narehotala na krtkovi, až ma ťahalo v boku, konečne sme prešli na chuť slovenskej rozprávke
gg, som rada, že všetko je ok

geegee
14. jan 2010

ivca, my sme mali sikovnu fotografku v BB, zobrala vtedy 2 000 - fotenie obrad a po obrade exterier. Toto je ona http://www.axisfoto.sk/ Chodila aj na Oravu a kade-tade fotit.

alami
14. jan 2010

GG dík za link 😀 😀 😀 pozerám prvý pár - že RK - tak že či nepoznám - a nepoznám a až po 5 fotkách zistím, že je to chalan/clap s ktorým som chodila 5 rokov a rodičia nám už chystali svadbu pomaly,...až na to, že som v tom spoznala MM 😅 ty koky a ja som ho nespoznala, som ho nevidela 7rokov 😕 🙄 😅 😔 sa stráááášne zmenil...no to je sranda 😀 😀 😀 😀

bzuco
autor
14. jan 2010

prišla mi krásna správička 😵 😵 😵

dnes 16,55 sa Danke - domcek - narodila dcérka Stellka, 3050g a 50 cm...blahoželám 😵 😵 😵

alami
14. jan 2010

DOMCEK gratkooooooooooooooooooo, nech je malá zdravučká, dobre papá, spí celú noc od prvého dňa 😅 nech nemá žltačku, prípadne len miernu, nech dobre priberá a mamičke veľa mliečka a rýchly návrat domov 😉 😵

baileysa
14. jan 2010

domcek, gratulujem k princeznej 😵

bzuco
autor
14. jan 2010

sranda, že nakoniec dali úplne iné meno ako chceli - tie 4 😀 😀 😀

kasis
14. jan 2010

Domek velike gratko k dcerke, krasne meno ste nakoniec dali 🙂 Rychle zotavenie a vela radosti z malej 🙂

alami
14. jan 2010

ivi - fotografka jemierne indisponovaná, detaily v IP 😅

palculienka19
14. jan 2010

domcek, aj ja gratulujem, nech ste zdravučké

geegee
14. jan 2010

Domcekovi a Stelke gratulujeme, ze to spolu tak krasne zvladali a zelame nech im tato symbioza dlho vydrzi 😵

Alami, ved ty si aj Dr. Kaja okupovala chvilu nie? Som mu minule spominala, ze ako som informovana 😀

alami
14. jan 2010

toho len pol roka 😀 😀 😀

geegee
14. jan 2010

alami, v sobotu na 9 sme, ci v nedelu?

alami
14. jan 2010

v sobotuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, tešíííííííííííííííím, o 9 aby sme už boli pri vleku vlyžiach,....takže dolu niekedy 8.45musíme byť

geegee
14. jan 2010

ok, my uz aj do skolky vstavame na budik...lebo som toho mojho kecalka musela stale nahanat, tak mi ho bolo vzdy luto. Takze budeme tam o 3/4 🙂 Skusim fotak vziat 😀 😠

alami
14. jan 2010

pošli mi adresu mailovú, pošlem ti fotky z minula, či nechceš? 😕

ivca82
15. jan 2010

Domčk pripájame sa ku gratuláciám, všetko dobré Stellke aj tebe, malinká nech pekne rastie a robí vám radosť a tebe vela mliečka a trpezlivosti 🙂 😵
Idem variť, lebo som do teraz nič, ale úplne nič neurobila, potom dočítam čo sa tu popísalo 😀

alami
15. jan 2010

sme boli na prechádzke v mtčk - vláčiky pozrieť zas, najprv sme videli srnku - tak na 100metrov , potom dlho nič, potom si to rovno ku nám behom mierila líška!, ona nás nevidela, takže bežala rovno k nám, tak na 15metrov bola keď nás zbadala a rozbehla sa inde - som len rozmýšľala že čo ak sa neotočí a pojde rovno k nám 😨 😖 a vlak nikde a Luky a nie a nie odísť....nakoniec sme sa dočkali, až na to že ani tak nechcel odísť a ja už som sa len otáčala kde sa čo ešte zjaví 😅 myslím že s vláčikmi sme skončili 😀 😀 😀

palculienka19
15. jan 2010

juj ali to musel byť pocit, dobre, že si to tá líška otočila

babenky, neviete čo robiť so záhou???, nejaký domáci liek mi poradte, ma drží celý den, ja to nemávam, už som mlieko vypila a nišť.. a večer pred nami...malá u maminy 🙂

alami
15. jan 2010

palci ja som nemala záhu nikdy v živote - len počas oboch tehu
mne vždy a rýchlo zaberala sóda bicarbona - lyžičku do trošky vody a vypiť, vyzerá to nechutne, ale nie je to nič hrozné a zaberá okamžite
vraj pomáha aj keď ješ mandle
a fatra...

no - ona si to tá líška otočila po takom mojom výraznom heš heš 😀

bzuco
autor
15. jan 2010

palci...ja som to mala pri oboch - mandle, banán, mlieko - nezaberali...ale minerálka fatra bola perfektná - to som mala stále po ruke

dadulka2000
15. jan 2010

ahojte kocky

ktore si ma este pamatate, tak sa vam idem "pochvalit", ze 11.1.2010 o 7:20 rano sa nam narodilo dievcatko. 😵 miery: 3370g a 49cm. na mene sme sa este uplne nedohodli, ale uz sa na tom pracuje 😀
porod bola uplna rychlovka, (skoro som porodila v aute) 😀 , cele to trvalo od kontrakcii po placentu 3.5hodky.

blahozelam domceku - a gratulujem k malickej. 🙂

krasny vecer vsetkym 😉

bzuco
autor
15. jan 2010

palci - a ešte v lekárni som si kúpila také cukríky, akurát si nespomeniem na názov 😝

bzuco
autor
15. jan 2010

dadi....baby sú už informované 😉
blahoželáme 😵 😵

dadulka2000
15. jan 2010

bzucko,... o tebe viem 😉 , ze vies,.... podla FB

alami
15. jan 2010

dadulka veľké gratko, držkajte sa, bzučka už nám písala 😵

dadulka2000
15. jan 2010

aha,... tak sorry - necitala som to pozadu,...
bzucko dakujem za poslanie informacii dalej 😉

palculienka19
16. jan 2010

čauky, čauky,
dadulka ja ťa nepoznám, ale tiež pripájam veľké gratko ku bambulke, nech ste zdravučké a máte krásnu symbiózu
ali, bzučo, dík, po niečom isto siahnem, bo dnes ma to zase prepadáva, včera prešlo asi po hodinke, dala som si caro s mliekom a prešlo, tak som to večer zazátkovala kapustnicou 😀 , no a až doteraz bolo dobre
prajem pekný slniečkový den, ja ho idem preupratovať, a hadam zajtra bude tiež pekne, tak niekam vonku sa možno vypravíme
ali,takže líšky na heš, heš??my s natkou plašíme kačky že šic, šic, a tiež bežia ta het, dobre vedieť na čo zaberajú líšky 😉

geegee
16. jan 2010

dadulka, gratulujem 🙂

My sme uz doma z lyzovacky, dnes to islo chalanom supersky 🙂 Oliverko dnes hviezdil 😉 Ale to nech sa pochvali Alami 😉 Mali sme krasne pocasie hned od rana a teplucko 🙂 Chalani spokojni, ani nechceli odist 😀