Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

bzuco
autor
1. feb 2010

ivi..práčka - to budú ložiská...mne vtedy tiež neskutočne hučala 😝

my sme od uja dotrepali papučkové lyže, tak skúsime malého na nich dačo podučiť
a pre B. musíme niečo pohľadať - lyže by mali byť, ale nevieme ich nájsť 😅

ivca82
1. feb 2010

No ste ma potešili, tak ložiská asi MM neopraví ☹ 😀 no nič, nech ešte dnes vydrží a zavolám opravára asi, dá sa to opraviť dúfam 😕
Bzučka, to dochádzanie, ani mi nehovor, keď chodil MM do MT, tak ma išlo tresnúť, ráno ešte v pohode, ale poobede keď sa vracal - hrôza, teraz pre zmenu chodí do Žilini, ale to našťastie nie na dlho 🙂 a tiež nie každý deň

ivca82
1. feb 2010

To už je pol desiatej? Idem ja niečo robiť a von s malou.

bzuco
autor
1. feb 2010

ivi...mne to opravil MM - kúpili sme ložiská za nejakých pár korún a opravil ich
teraz pred vianocami mi menil uhlíky v práčke, lebo sa zodrali a nechcela mi žmýkať 😝

a dochádzanie - no on bude denne - ale po pol roku by sa mal vypracovať na technického riaditeľa Tesly, tak to nejako prekusne - to už dostane aj auto 😉 ...momentálne je vedúcim technickej kancelárie

andy271
1. feb 2010

Ahojte...
lieky pomaly zaberaju, tak stale lezim..
Ivi...
Dakujem...
Marek je doma zatial..
Keby nieco prezvonim.. 😉

palculienka19
1. feb 2010

čauko,
dnes to aj mne letí ten čas,
ivka, dík za opýtanie, dnes bol s malou mm na kontrole, lebo som ja trochu zanátkavená a s herpesom, a dala jej ešte do stredy doužívať atb, lebo vykašliava, ale aspon to prebiehalo bez výsypu a nádchy a bolestí ušiek a pod., akurát kašeľ má od včera, zobrala jej stery, dúfam, že budú v poriadku, moč má ok, no a po angíne na kardiokontrolu, tak sa to zbiera 😔
chcem zajtra aspon na hudobku s nou ísť, sa nevie dočkať, dúfam,že bude menej kašľať v noci
teraz trénuje kroky pri zebre, mandarinke darinke od petra nagya, sa nám chytila na tie pesničky, na záchode spievame potlač boby lebo 🙂 , mi povie pusti mama, čo ujo peťo spieva 😀 ...môj brat je peťo, ona si asi myslí, že to on, tak ju to bavká 😀 😀

mirka
1. feb 2010

ahojte 🙂

Bai, držím palce, nech všetko dobre dopadne!!! 🙂

kasis
1. feb 2010

Andy, tak sa riadne vyliec 😉
Palci, fajn, ze bez vacsich komplikacii to bolo 🙂 , zlata musi byt, pri tom Nagyovi, este veru, ze mate Peta v rodine 😀 😉 , tebe tiez skore vyliecenie´
Mne deti iba pred pol hodinou zaspali, som co to popratala a konecne sa najedla. Sme sa doobedu trosku posankovali s Barborkou a Ivcou.

baileysa
1. feb 2010

ahojte, ruzicky,

podavam hlásenie stále v 1 kuse, dnes som bola u dr., tak som taká ubolena, že som si musela lahnut... No uz sa teším na pôrod... ale už som na 2 cm, tak aspoň daky pokrok...

alami
1. feb 2010

ty koky, bailey, ono sa fakt do teba vstrebe asi 😅 😀 😀 😀
inak, ja som Oliho 5 dní prenášala - a to si dr mysleli že porodím v7.mes - ledva nás udržiavali

baileysa
1. feb 2010

baby, ak by ste chceli v mc bude bývať anglistina, take konverzacne hodiny, bezplatne, získali sme lektorku zo zahraničia, prvé stretko 8.2 o 16tej v mc, bude to asi len mesiac alebo tak, tak ak máte chuť, dojdite...
ja už hádam dovtedy porodim...)))))

geegee
1. feb 2010

bai...ved kazdym dnom je to blizsie 🙂

bzuco
autor
1. feb 2010

zajtra je pekný dátum 😎 😎 😎

mirka
2. feb 2010

ahojte, prosím o radu, čo dnes varíte? som úplne vygumovaná, nič ma nenapadá, ani recepty nepomáhajú 😅

ivca82
2. feb 2010

Ránko tetušky 🙂 Bzučka pekné fotky, malý stojí na lyžiach ako profík 😉
Bai? 😉 😀 🙂 Len skúšam či si ešte doma 😀 😀
Palci a kam chodíte na kardio s malou? Lebo som počula, že dr. Kopčíková už vraj nebude mať ambulanciu v nemocnici ak k nej chodíte.
Kasis mne malá ešte na dvore postavila 2och snehuliačikov, samozrejme, že nie sama 😀 a potom zjedla plný tanier polievky, druhé nechcela, dala si mliečko a zaspala ako zabitá 🙂 😵 a že nemá lopatku, vraj jej Maťko zobral 😀

ivca82
2. feb 2010

Mirka, ešte máme od nedele 😅 a zajtra guláš 😉

alami
2. feb 2010

ja mám bryndzové pirohy zo včera, k tomu idem zemiakovú polievku s párkom - to tam nakrájam a je to zas trochu iné

nechceš si takúto kôprovú http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=14704 som to robila, bolo to fajné a jednoduché. ja robievam celkom inú kôprovku, toto bola u nás príjemná zmena 😉

alami
2. feb 2010

ivi čau 😉
keď vravíš o snehuliakoch - nám stojí snehuliak veľký na záhrade už asi mesiac - fakt, nechápem, či ho MM zabalzamoval, ale aj keď snehu nikde nebolo, tak on tam stál 😀 😀 😀 teraz ako ho zasnežilo, tak má na hlave "nadstavbu" nasneženú 😀 😀 😀 😀

kasis
2. feb 2010

Pekne ranko 🙂
My tiez este z nedele, tak iba Janke, ale vecer budem na zajta granadir a zemiakovu kyslu, tiez take rychlovky 🙂
Bzuco, maly lyžiar super, uz viem co su papuckove lyze, som najprv nevedela, ze co 😀
Ivi, ja som Mata iba nasilim dnu doniesla, lebo este o pol druhej nam dvor odhadzoval 😎
MM sefa vcera zatkli pri proteste kamionistov, tak som zvedava, co z toho bude 😨 , akurat isiel po ten kamion, co tam nechal, no hadam aj jeho nezavru

ivca82
2. feb 2010

Kasis, že brali vodičáky som počula, ale aj zatýkali? To ako prečo? Ty kokso, aj tý policajti by mali trošku polaviť, veď to štrajkujúcim iba nahráva do kariet 😔
Ali aj my máme takú mega základnú gulu na dvore, nám sa na nej ale pes realizuje 😀 😀

bzuco
autor
2. feb 2010

ahojte

mirka, ja nevarím, máme ešte od nedele a aj svokra nás nabalila....MM sa už stravuje v robote a deti tomu moc neublížia, takže pre nás to stačí tak akurát

baileysa
2. feb 2010

ahojky,

hlasim, že som ešte doma... ale hlavu už mám umytu, keby náhodou...

a už týždeň varim preventívne jedla rychlovky, aby nám ani neostalo a aby som to stihla dovarit, keby náhodou... a tiež už nemám inšpiráciu ...

domcek
2. feb 2010

bai pocuj tomu tvojmu drobcovi sa fakt do tejto zimy nechce. 🙂
A info a zatykani davam na pravu mieru. Nikoho nezatykali iba predvadzali a nasledne pokutovali za priestupok.
Ohrozovanie premavky. Bol to neohlaseny strajk v RK cize nemali co blokovat cestu.
Aj tak nerozumiem co chcu dosiahnut. Vsade v zahranici kamiony a velke auta myto platia vsak najviac nica cesty.

bzuco
autor
2. feb 2010

ahojte

domi..no kedy budú nejaké fotky? som zvedavá na maličkú 😉

alami
2. feb 2010

aj ja 😉

domcek
2. feb 2010

Zuzi polepsim sa a napravim to co najskor. 😉

bzuco
autor
2. feb 2010

ved sa už neviem dočkať 😎

baileysa
3. feb 2010

dobre ranko, vstavajte...
nefunguje nám tu Orange, takze žiadne SMS ani hovory, ešteze je tu mm, tak mame net a okrem toho mame aj ZINU 3630 a 54 a je krásna a zdravá,

kasis
3. feb 2010

Jeeej, Bai, super mega gratko ku dcerenke 🙂 , tede riadna baba 😉 , vela zdravicka a skore zotavenie z porodu. Asi ste v BS, ked vam siet nejde. Kedy sa narodila, dnes, ci este vcera?