Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

bzuco
autor
31. júl 2009

pinocio...ja som úchylná na čiapky....fakt 😅 😅 😅 ....malý ak ich nemá 20, tak ani jednu 😔

kasis
31. júl 2009

Cauteee,
Bzuco, super fotky, Matko je ostrihany vsak, fesak, aj nasho by sa uz zislo , ciapka super, velkost nebola pisana?, ale isto predas,ked nebude sediet
Ja rada zavaram, som si dnes flase umyla, milujem ked mam v spajzi vela krasnych novych zavaranin,pekne ulozenych, no skrecok 😀 😀 , ale vlani ma to nejak obislo, sa mi vobec nechcelo

pinocio
31. júl 2009

aj sestra má tuto úchylku aspoň ušetrím 😀 uvidím ako bude rásť hlava 😀
ja som bola úchylná na topánky a okuliare,ale prešlo to 😀

kasis
31. júl 2009

Ja som vydrazila dnes toto, som dlho zhanala Matkovi pyzamo s KR http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1199833

bzuco
autor
31. júl 2009

silvi...písala že na 1-2 roky, ale popísala výšku, šírku a mala by byť ok...ved za euro ma to nebude mrzieť 😝 ak nesadne
a je ostrihaný, ale už dlhšie, už mu to zasa dorástlo - som ho strojčekom šmikla 😅

bzuco
autor
31. júl 2009

pekné 😵

bzuco
autor
31. júl 2009

ivi...nechceš pre bouku 😉
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6331892

kasis
31. júl 2009

My tiez strojcekom smykame,len nech sa mu zahoja tie mega kiahne v hlave a vlasy pojdu dole
pinocio, ani v DK nemaju,tam je tiez dost velka predajna det.veci

pinocio
31. júl 2009

7. ideme do trenčína tam pozriem ak nie skúsim objednať cez net 😒

bzuco
autor
31. júl 2009

ja že už si odišla chrapken 😝

pinocio
31. júl 2009

som tu len hrabem sa na mmb ani neviem čo hladám ,hladám 😀

bzuco
autor
31. júl 2009

ja podobne

porad niečo rýchle na zajtra na obed...polievka nám ostala, takže tú dojeme
ale o 12tej padáme z domu na tie revúcke halušky a musím dovtedy stihnúť nielen navariť, ale sa aj najesť 😝

pinocio
31. júl 2009

ja som robila kôprovku bo ostala knedla
kolienka s vajcom ,francúzske zemáky, kúp parené buchty 😀

bzuco
autor
31. júl 2009

asi spravím špagety a bude 😀

pinocio
31. júl 2009

ja som vedela ,že cestovina všetko vyrieši 😀

bzuco
autor
31. júl 2009

😀

bzuco
autor
31. júl 2009
pinocio
31. júl 2009

zatvárame - sníčková víla nervózne podupkáva nejdem ju dráždiť 😀

andy271
1. aug 2009

Ahojte baby..ne prva.. 😀
Dobre ranko prajem..
Nemozem spat tak teda balim veci do jana..
Inac je tu niekto registrovany na facebooku..

Prajem vam pekny slnecny den..

andy271
1. aug 2009

chcela som napisat dnes prva..

pinocio
1. aug 2009

dobre ránko,
facebook - nepodporuje mm, ale skype
už kávičkujem 😀

alami
1. aug 2009

pinoci - som ešte nenapísala akú kopu prádla som včera medzi rečou požehlila 😀 😀 😀 😀 😀 my nejak išlo včera fakt - uhoriek som 10kg - aby ste si nemysleli že nejaké to kilečko len 😅 😀 😀 😀

palci - ja som sedačku cez net kupovala a pohodička, spokojná som bola aj som 😀 tu nemali na výber čo som ja chcela, v Rk si moc nevyberieš

bzuči - tie kompletíky - šál rukavice čiapka - ak nájdeš aj Lukáškovi na OH 50 niečo nenahnevám sa 😲 😵

ten link čo dala pinoci, tak poštovné tam už zadara nie je, zabudli vymazať 😉

andy - do Jána? jéj, hneď by som išla aj ja...žeby v nedeľu? lebo dnes MM chce len doma oddychovať, tento týždeň teda doma skoro ani nebol, akurát tak sa vyspať 🙄 robil každý deň do noci.takže nejdeme ani na halušky revúcke - bzuči - uži si Ploštín aj za mňa 😉

alami
1. aug 2009

mi nejak išlo....sorry 😝 mi nejak ušlo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bzuco
autor
1. aug 2009

ahojte

andy..ja som na FB a aj mirka 😉

ali...videla som jeden...dám link 😉

bzuco
autor
1. aug 2009

toto som našla...a ten čo som videla, ten už nie je, asi sa predal...inak rukavičky a čiapka - toho je viac, ale so šálom málo v tej veľkosti....ja som mu teraz kúpila ten nákrčník, uvidím, či to bude lepšie ako šálik

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6104906

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4952197

geegee
1. aug 2009

aj ja som na FB 🙂

geegee
1. aug 2009

ja blbec som oprala novu oranzovu plachtu s trickami a kadecim a pustila hnusoba farbu. Tak mam teraz namocene plne umyvadlo triciek, co maju oranzovy nadych 😠

alami
1. aug 2009

GG - no to poteší
bzuči .- ako bolo????? pozrela som tie tričká, ma picne, len 2 sú dobré, inak dlhý rukáv, to mu musím pozrieť 116, rukáv od krku 44-47cm nám treba 😅

bzuco
autor
1. aug 2009

ahojte

ali...fajne bolo 😉

natalschen
1. aug 2009

ahojte krasky, som sa tesila, ze pokecame 😀 ale tu ani zivej duse 😕 , tak dakujem za prijemnu spolocnost, mozno zajtra 😅

som sa chcela spytat...... poznate dobreho zub-dr. v RK? koho by ste mi odporucili?