Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

kasis
4. mar 2010

Ali, isto bude, vsak je tam aj vela vacsich veci, do skolky ako stvorene 😉
Ivi, tak to si mozem ist do IT dat zapisat napr Gotta za otca, ked to podla tetusiek na urade hocikoho zapisu 😀 😀 😀 , to by sa mi aj ta cesta oplatila 😀 , vsak treba trosku ludi poprehanat.
Ono to asi kazda skolka ma svoj svet, kamoske zas dali vyplnit dotaznik, co vsetko vie jej dieta v 3 rokoch a bolo tam napr, ci si uz vie utriet ritku po velkej, obut topanky, obliect, najest, ci kresli a pod. Vsak to pomaly deti aj prijimacky do skolky budu robit 😒

pinocio
5. mar 2010

Dobré ránko 🙂

bzuco
autor
5. mar 2010

čau pinocio 😉
ako mirko? už je palček lepší?

kasis
5. mar 2010

Pekne ranko 🙂
hladam kocik sportovy pre Janku, s CHiccom sa mi neda dobre chodit, ked aj s Matkom idem,cez cestu s golfkami neprejdem, tak daco s celou ruckou, zatial so nasla len toto http://www.malvik.sk/Kociky/sportove-kociky/ABC..., co by mi vyhovomalo, ak mate dake dobre skusenosti s inymi sem sa 🙂

bzuco
autor
5. mar 2010

kasis - teraZ SOM PREDáVALA DEMU STEP LUX - JA SOM BOLA VEľMI SPOKOJNá 😉

bzuco
autor
5. mar 2010

TENTO JE PEKNý, NO NEVIEM AKO SA TI PôJDE S TýM PREDNýM KOLIESKOM...ja veľmi tomu neverím, príde mi to nestabilné 😒

kasis
5. mar 2010

hj to koleso mi trochu vadi, radsej by som klasiku v predu, ale ma celkom dobre odporucani tu na koni a fajn cenu za novy, este, ze sa ochladilo a beham s tankom 😀

pinocio
5. mar 2010

palec sa lepší no chlap pluha durdí sa ,nechce byť sám musí ma mať v zornom uhle

bzuco
autor
5. mar 2010

kokos...to čo je von????? 😒 😒

pinocio
5. mar 2010

ja som chcela isť Mirka vyvetrať no ostávam doma zima sa vrátila

kasis
5. mar 2010

My musime von na postu, ale MAto sa tesi, ten je uz v kombineze 😀
Pinocio, ten Baby design som a ja obzerala, oba maju aj v DK v predajni, tak asi bud tyzden pojdeme tam obzriet a vyskusat 😉
No pod ideme vonku, uz ma volaaa

alami
5. mar 2010

sme boli u dr. Oli sa zobudil so zvýšenou teplotou a bolesťou hlavy - super, vydržal zdravý 4 dni 😝
vonku je kosa 😖

pinocio
5. mar 2010

kasis - no v Dk maju lepšie ceny ako v LM ten babydesing je najlacnejší podobné má aj zopa a bertoni

ja už kolabujem z Mirka aspon 5 min. ticha, stále plače nič sa mu nepáči lenaby som ho kojila vkuse ma drme,že ham a pritom sa krásme najedol

mirka
5. mar 2010

Ahojte, aj my sme už boli von, ale s veľkým revom sme sa vrátili, raidne fúka a toho sa Laura strašne bojí, len na ruky a to ja zas nie som ochotná vláčiť takú tarchu 😒

geegee
5. mar 2010

Ahojte, u nas choroby zatial striedavo oblacno...Matusko vydrzal v skolke uz tyzden a este nesopli, ani nekasle, tak sa tesim...ale Tom zase v noci kaslal ako tuberak...tak som mu dala calciovy sirup a uvidim co to povie...ale teplota ziadna, ani nic, tak sa mi nechce bezat s nim.

natalschen
6. mar 2010

ahojte, pekny den vsetkym..... 🙂

geegee... neviem ci si dobre pamatam, ale to ty si si davala na okna vytahujuce sietky? alebo ste to len chceli? ak, ano, osveccilo sa vam to?

alami
6. mar 2010

ránko tety. Lukáš ráno 38°C, včera ho nejak preserkávalo - no super 😖

pekný víkend všetkým 😉

bzuco
autor
6. mar 2010

ahojte
ja som po žúrke - MM ma vytiahol večer von, deti si podelili starké,, tak sme boli žiť 😵 ...sme prišli domov o 1nej 😅 ...ale bolo super, sme sa stretli partia z mládí - tak sme pospomínali ako bolo - no nasmiali sme sa ako kone 😀 😀 😀

ali...na vás sa to nejako lepí 😒

natalschen
6. mar 2010

alami.... skore uzdravenie 😉 my sme tiez stale chori a tiez ma uz z toho poraza 😠

geegee
6. mar 2010

natal, chceli sme dat...ale ked nam povedali cenu, tak radsej si tam dam zaclony ako moja stara mama mala na chalupe...tie sietky stali skoro ako cele okno 😕 🙄

ali, nech sa vyliecite uz...ja uz cakam na jar ako na spasenie...idem Matovi dat zase imunoglukan...ktovie, ci to pomaha 😠

natalschen
6. mar 2010

geegee... tak dik, tiez neser...me eura, takze asi tiez zostaneme pri fixnych - su super, len si ich vzdy musim odzipsovat ked chcem umyt ram zvonka.. 😒 , ale za tu cenu sa radsej 3 x rocne potrapim

pinocio
6. mar 2010

hurá clapi išli von mám siestu

kasis
6. mar 2010

Ahojte,
Ali, no ked sa vali, oboch nech mas cim skor fit a hlavne bez komplikacii
Bzuco, ste si aspon oddychli, to veru dobre padne 🙂
Nas caka patracska nedela, mozno uz dnes vecer, Matko spapal gulku 😖 asi 1cm, no co ten vyvadzal, pol dna na serbliku presedel, ze ide vykakat, plul ako o zivot. Som robila poriadky pod obyv.stenou, tak este z Vianoc tam bola taka z retaze a po vzore Janka, sup do pusy 😨 .
Natali, vam tiez skore uzdravenie.
Pinocio ja tiez siestujem, vsetko spi 😀

bzuco
autor
6. mar 2010

kokso ako sa do mňa obuli
si človek ani svoj názor nemôže povedať, lebo hned je zlý 😠 😠 😠

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

geegee
6. mar 2010

bzuco 😀 ja sa snazim zasadne sa nezapajat do takychto tem prave preto, ze sa tam vzdy najdu baby, co vsetko beru osobne a potom sa to zvrhne...ale v podstate si nic neurobila...zapojila si sa do temy a jej nazov je o subjektivnom pocite - paceni a nepaceni...tak o com im ide? 😀

bzuco
autor
6. mar 2010

GG...ale ja som za sprostú 😠

geegee
6. mar 2010

a budes sa s nimi hadat? nazor si prejavila, nech ho teraz stravia 😀

bzuco
autor
6. mar 2010

😝 ....

geegee
6. mar 2010

ako sa uzavrelo to stretko? V piatok tusim a kde? Dajte mapku 😀