Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

palculienka19
3. aug 2009

už vieme kto ju vyhojdal 😀 😀 😀 .natálka pozdravuje lauru 🙂

palculienka19
3. aug 2009

miri, boli sme v chalupe na motyčkách, cez inet,zlatí domáci, tierž natka spinkala vyše troch hodín, aj v sobotu, aj v nedeľu, vonku na vankúši, pri potoku, bolo dobre, vôbec sa mi nechcelo ísť domov, do tohto hnusného paneláku ☹

pinocio
3. aug 2009

palci - odolávam ved ma zuby bolia, ale zhreším ak sa pôjdeme pogúľať v ten smer 😀 ešte môže byť štvrtok stretko tam

palculienka19
3. aug 2009

pinoci, IP

pinocio
3. aug 2009

IP nedošla

palculienka19
3. aug 2009

Už DOšLA 🙂

alami
3. aug 2009

palci - hneď na začiatku tak po 3minútach som našla 2 nádherné hríby, tak radosť ako hrom že už idú....ale starú belu, tie boli jediné čo sme našli. a to som ich večer predtým vizualizovala a vesmír som progranmovala nech nám do rána narastú 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ale segra bola v sobotu kdesi na podbanskom a že našli okolo 30 hríbov a celkovo strašne veľa húb....tak to nechápem, lebo aj čo som úpozerala na hubárskych stránkach, písali posledne, že hríby niesú....ja čakám na spln, za chvíľu bude,som stráááášne zvedavá, či potom pojdu

ja som včera bola total vyšťavená a na záver som pozerala nejaký divný sci-fi film s MM do 2 v noci 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nepozerali ste niekto? s Tomom Cruisom...no fest divný 😅 som dnes ako po hlave plesnutá, idem druhú kávu spraviť...aj keď mi sme bežne takto dlho hore, ale vačšinou si aj zdriemnem do vtedy ale včera som sledovala poctivo 😀

alami
3. aug 2009

palci, kuk sem: http://www.nahuby.sk/vyskyt_hub_spravy.php

ako mohol v LM nájsť 200 hríbov, - do kelu tam 🙄

pinocio
3. aug 2009

takých hubárov provokatérov milujem 😀
mne mm doniesol z tankodromu osikáč tie ja rada pod mäsko 😀

andy271
3. aug 2009

Ahojte nemate niekto cislo na dokt. Papuchovu
Chceli by sme sa tam prehlasit..
Alebo nejaka ina doktorka okrem tej v likavke a Zavackej..

natalschen
3. aug 2009

andy ahoj........dr.papuchova uz neberie novych pacientov, atakze treba vybrat nejaku novu-ja chodim ku puskeilerovej - z likavky na roven je to dost daleko, ale mam tam obe deti a som spokojna, len ona akurat o mesiac odchadza na matersku a bude ju zastupovat jej mam-dr.franova, z materskej by sa mala vreatit asi po novom roku (aku bude vsetko OK)

natalschen
3. aug 2009

ak chces cislo na puskeilerovu - do ambulancie 044 4321657, je tiez super ako papuchova-sikovna a velmi ohotna, radi aj cez telefon a ked nevie poradit, potom musis prist

natalschen
3. aug 2009

alami..... my sme tiez s mm kuk-ale lem na pol oka, lebo sme prepinali naten horor texasky masaker....fuj, dobre to bolo 😝 😝 😝

natalschen
3. aug 2009

vsetky babenky.....PROSIM PORADTE 😉 😉 😉 😉 😉 , chcem ist do roboty, ale len na par hodin, nie na cely uvazok(lebo cely mi nevynde), lebo MM je bez prace a z tych pos.atych 4780 korun rodicovskeho pripservku nejdeme vyjst s 2 malym i detmi, neviete ci sa to da nejako spravit tak, aby mi nezobrali rodisc.prispevok (vraj ho uz pracujucim maminam beru) - ak by som zarobila 4000 SK a zoberu mi 4780 - tak sa mi to nevyplati, prosim, poradte ak viete, dakujem

alami
3. aug 2009

natali - choď sa opýtať na ÚPSVaR konkrétne na svoj prípad, ono inak posudzujú matky pred zmenou zákona a inak po....teda ak si už bola na materskej, keď sa menil zákon si posudzovaná po starom, teda ja viem pre seba, že mne by materská zostávala, preto si myslím, že aj tebe.

ak predsa len nie, ešte si zváž či sa neoplatí aby tvoj muž poberal rodičovský - to je jedno že by sa ti starala mama, ale na papieri...neviem koľko je podpora - čo sa viac oplatí....a nemusel by sa chodiť hlásiť 😉

alami
3. aug 2009

natali - MM zas cez reklamy prepínal na masaker 😀 😀 😀 😀

pinocio
3. aug 2009

natalschen- ohľadom práce mam to isté info ako alami ale 😉 info sa

ivca82
3. aug 2009

Andy a čo je, si bola s malým u dr. keď sa ideš prehlasovať? 😕

alami
3. aug 2009

som sa tak prež.ala 😝 😀 a neviem čo skôr, toľko mám roboty a teraz sa mi ani zdvihnúť nechce 🙄

ivca82
3. aug 2009

A čým si sa napchávala? Háááá? 😉 😀

pinocio
3. aug 2009

alami - už to nepreháňaj stou aktivitou vieme ,že si šikulka 😀 ak sa nudíš tak príd ku mne okná umyť ked kopopú chodník 😀

alami
3. aug 2009

hubovou polievkou a soté s hranolkami.... 😝 a mám dosť 😝

alami
3. aug 2009

dík, mám dosť svojho, musím variť sviečkovú, mám ju rozrobenú, treba mi doončiť na zajtra + zaváraniny poukladať+ záhrada - nie že kričí, tá reve po mne....doma pririadiť, požehliť 😝 nechceš prísť pomôcť?????? 😅

ivca82
3. aug 2009

No to sa ti nečudujem, by som už praskla 😀 ale zase by som si nedala ruku odtrhnúť keby som musela jesť 😀 😀
Pinocio, nechaj okná tak, ak nemáte doma tmu, tak by to nemalo byť také hrozné 😀 ja si len tak postupne, sem tam jedno okno, žiadne také, že húfne sa umývajú okná napr. pred vianocami, veľkou nocou a pod 😝

alami
3. aug 2009

inak, ja neviem čím to je, to aj vy tak máte? cez týždeň keď som sama, mám vyriadené a víkend, keď sme spolu sa narobí taký mrdník...lebop to je samé - jój, nerob, poď toto si tu ideme a kávičku si ideme a tam poďme a robota stojí a v pondelok grc 😅 😀

ivca82
3. aug 2009

Ja idem zajtra k zubárke a neviem kto mi navarí, ale sa nejako netrápim, vesmír to hádam dáko zariadi 😉 😀

alami
3. aug 2009

príď na sviečkovú, aj tak neviem kto ju poje...a už vesmír zariadil 😉

ivca82
3. aug 2009

U nás detto, keď je MM doma, tak nič nerobím, ani sa mi nechce, a radšej niekam ideme 😀 😀 ale zase tak často doma nebýva 😀

ivca82
3. aug 2009

Tak mi obedára nachystaj, knedlu si už kúpim sama 😀 😀

alami
3. aug 2009

ešteže tak, čo by si robila s tým bordelom potom.... 😀 😀 😀 😀 😀 u mňa podobne 😀 😀 😀 😀