Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

evica01
24. jan 2012

@geegee Toto som počula, že sa dlho čaká. Ja som so Samčom chodila ku dr. Juricovej do polikliniky. Bola som tam veľmi spokojná. Teraz mi treba chodiť s Adelkou a neviem kam keď táto "naša" už nerobí ☹ A kde je súkromná poradňa? Vygooľam niečo o tom? Idem skúsiť 😝 Zatiaľ ďakujem 😉

amika03
28. jan 2012

Ahojte 🙂 Čítam, že rozoberáte logopéda. Tak ma napadlo či mi neporadíte od akeho veku treba ist už k logopédke? Lebo tvrdili mi že až ked bude v predskolaku ale bojím sa že to bude neskoro.

geegee
28. jan 2012

@amika03 ja viem tak, ze vsetky pismenka by malo dieta do 3-4 rokov vyslovovat cisto. Do 5 rokov sa toleruje este rotacizmus, cize problemy s "r".

amika03
29. jan 2012

@geegee No ved to iste som aj ja čítala, ale bola v školke logopedička a povedala, že este nepotrebuje tam chodit, lenže moja malá bola aj na štikaní tej uzdicky pod jazykom ked mala rok a preto som si myslela či tam nema chodiť skor. Ona sice ma už 5 r., ale neni este v predskolaku lebo je decembrova.
A teda tu v RK ich je viac tých logopedičiek? Kedže niesom z RK len som sa tu pristahovala tak netusím kde a kolko ich tu je a na nete mi naslo iba jednu a to tu co bola v skolke ☹

mirka285
29. jan 2012

ahojte...kocky trosku vam sem vtrhnem,chcem sa spytat,ci neviete ako to momentalne vyzera na Malino brde,ci sa da hore posankovat s malou...chystame sa na tyzden do apartmanov Fatrapark 2 a chcem si urobit nejaku predstavu...dakujem za pomoc

alami
29. jan 2012

@mirka285 áno, dá sa aj sánkovať - bokom popri väčšom detskom vleku. A snehu je momentálne naozaj dosť, lyžuje sa super, budete spokojní 😉 Inak, menší detský vlek je tam veľmi nenáročný, inštruktorov naraty - to odchytíš rovno na svahu, mohli by ste aj drobca zveriť inštruktorovi a ísť lyžovať aspoň na hodinku spolu 🙂

mirka285
29. jan 2012

@alami dakujem za fajn spravy,nasa mala ma len rok a pol,takze lyzovat este nebude,ale som rada,ze teda neni problem sa tam aj posankovat 🙂

alami
30. jan 2012

@mirka285 Ešte sa môžete ísť prejsť smerom na Vlkolínec, aj keď v zime tam pešo nepôjdeš, ale aspoň kúsok tým smerom - to ide asfaltová cesta, tá by mala byť odhrnutá, chodia tadiaľ zásobovacie autá. teda od kabínkovej lanovky sa môžeš prejsť smerom doľava - popod Hotel Malina. tam uvidíš cestu. Príjemnú lyžovačku 😉 🙂

aamonka
5. feb 2012

ahojte maminy, mozem sa k vam pridat? 🙂

geegee
5. feb 2012

@aamonka samozrejme 🙂

bzuco
autor
5. feb 2012

@aamonka
ahoj....pozerám, že si z kalamien....ja pracujem na lúčkach 🙂

aamonka
6. feb 2012

@bzuco ahoj, ano, ano...a sorry o tej sukromnej som nevedela 😉
@geegee dakujem 😀

mimajesa
9. feb 2012

Aha Ruzombercanky ahojte... ak sem este chodite mohli by ste mi poradit nejakeho detskeho zubara..nemam ani sajnu...maleho boli zub uz sme raz boli neviem ako sa vola ta zubarka je v tom domceku na rovni ale ta nas zobrala nahodou ked som ju ukecala 🙂 ale chcela by som uz nastalo ku ktoremu by maly patril...dik

sympa1
9. feb 2012

@mimajesa no v tomto to nebudes mat moc jednoduche..ja som sa takto pred rokom dovolava k 7 zubarom!!!! to bola katastrofa..kazdy jeden sa vyhovaral, nechcel zobrat deti. ze podla bydliska..ani to neslo..ze ked pojde do skoly bude tam zubar...ale ani to neslo, v nasej skole nieje zubar..ani moja zubarka nechcela/ vo vojenskej/..no hroza 😠 na veeela veeela som sa dostala len po znamosti k jednemu zubarovy, zobral mi obe deti. drzim ti place. skus najrpv svojho zubara

bzuco
autor
9. feb 2012

@mimajesa
tá dr. už nerobí - šla do dôchodku, je tam mladý cca 30-ročný zubár - dnes bola u neho dcéra, čo sa bojí zubára ako čert kríža, ale veľmi milý bol, takže skús tam

mimajesa
9. feb 2012

@sympa1 no tu som prvu volala najprv my naslubovala ze kedykolvek a ked som ju potrebovala tak mi povedala ze ma toho vela 😒
nevies kde by som nasla pridelenie lekarov podla bydliska som bola cely den na nete a nic
ak by si nahodou vedela ktory ma banicne

mimajesa
9. feb 2012

@bzuco myslis ze by nas zobral bez objednavky?

mimajesa
9. feb 2012

@bzuco namas na neho cislo?

bzuco
autor
9. feb 2012

@mimajesa

je to dr. Straka
044/432 55 33

najlepšie ked si zavoláš a dohodneš sa s ním

mimajesa
9. feb 2012

Diki moc 🙂

ivca82
9. feb 2012

@bzuco dr.Straka? Ten ide nastúpiť namiesto mojej zubárky, počula som, že je dobrý, tak som rada, že naozaj je, lebo Borka chodí tiež k mojej zubárke,tá tiež neberie a malú mi zobrala lebo tam chodím ja.

alami
9. feb 2012

@ivca82 je dobrý, to je "náš Sajfa" 😀 😀 😀 😀 😀

bzuco
autor
9. feb 2012

@ivca82
to ja už neviem, ako to je a kde ide byť...teraz bol na rovni

a ty máš ktorú zubárku???

ivca82
10. feb 2012

@alami to vááááážne? Tak potom pohodááá 🙂 😵 🙂
@bzuco Zlatinskú mám, tam pri Lidli, najprv ma nastrašili, že už je na dôchodku, ale včera som tam bola a robila, ale že ide tento rok a má nastúpiť za ňu dr.Straka.

mimajesa
10. feb 2012

Ahojte dopadli sme tak ze som sa Strakovi nedovolala a aj dalsim 3 medzi ktorymi bola aj nasa ku ktorej by sme mali patrit- Pfeferova...nakoniec nas zobral Zahora bol mily..... malemu len prepichol do diery ktoru mu vyvrtala dr minule - dufam ze pomoze lebo chudak mal take stresy ze mal az horucku zvysenu dnes a ja tiez nervy ☹

katkaag
20. feb 2012

ahojte maminky z Ružomberka..pridavam sa k vám 🙂 zaujímlo by ma či sa aj s detičkami stretávate niekde vonku, v parku alebo nieco podobne? 🙂 ....este mozte mi poradit nejakeho dobreho detského lekára v Rk, bolo by fajn keby to bol lekár ktorý má aj crp prístroj....zatial mame v TR ale chcem maleho uz prehlasit...dakujem 😉

bzuco
autor
21. feb 2012

@katkaag
vitaj
a v ktorej časti mesta bývaš???

katkaag
22. feb 2012

ahoj, no nie v meste, ale v jednej dedinke blizko rk, síce momentalne sme v at, ale rada by som vedela, či organizujete s detmi mamičky nejake spoločne prechadzky, park...ked prídeme domov rada by som chodila s malym medzi deti a tiez aj ja by som rada niekoho spoznala, s kým sa mozem porozpravat 🙂

katkaag
22. feb 2012

@bzuco ahoj, no nie v meste, ale v jednej dedinke blizko rk, síce momentalne sme v at, ale rada by som vedela, či organizujete s detmi mamičky nejake spoločne prechadzky, park...ked prídeme domov rada by som chodila s malym medzi deti a tiez aj ja by som rada niekoho spoznala, s kým sa mozem porozpravat 🙂

bzuco
autor
22. feb 2012

@katkaag
čo sme partia - aj v súkromnej téme - tak ked sme mali detičky menšie, stretávali sme sa dosť často, mali sme rovnako veľké deti, maminy boli na MD

teraz to už je horšie, lebo deti sú väčšie - 4-5r a my už chodíme do práce, takže stretko už nebolo ani nepamätám
zvykli sme s dať aj bezdetné stretká niekde v bare....aj tie boli super

a v ktorej dedinke bývaš???? - sú tu maminy aj z dedín - a dosť hodne ich je 😉