Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

natalschen
15. aug 2009

bzuco.... ale treba vam vystrojit rozlucku - taku detsku, vraj je to pre deti velmi dolezite, len aby ste ho fakt nenasli po niekolkych dnoch v zlom stave.... ☹

natalschen
15. aug 2009

viete co je kostra v kričkoch? .... minulorocny vitaz skryvacky 😕 😀 😀 😀

pinocio
15. aug 2009

no to náš škrečok skončil v kontajneri až potom sestra zistila že sa zazimoval ☹

natalschen
15. aug 2009

pinoci... uz ma nejake von?

pinocio
15. aug 2009

ale prd a dva orechy ,len čárky ale opuch mierny ,kuše a cítim pri kojení

pinocio
15. aug 2009

dnes bola snaha o spoločnú večeru no naše dieťa si povedalo ,že nie je to treba nám 😀

natalschen
15. aug 2009

ten prd krajas na drobno alebo struhas? 😀 😀 s tymi 2 orechami to moze byt vyborne 😀 😀 , ak mas este nejaky dobry recpet, sem s nim 😀 😀

natalschen
15. aug 2009

polocne vecere su pre kojace maminky velmi vycerpavajuce 😝 😝 , maly taha z jednej a muz z druhej 😀 😀 aoci len krizom gulaju sa 😀 😀

pinocio
15. aug 2009

ved sa skoro nevidíme iba ked vstáva z kresla od PC a ja sedám

natalschen
15. aug 2009

fuha, to neznie dobre... 😒 viem co dokazu frustrovane a nepovsimnute zeny 😀 😀 😀

pinocio
15. aug 2009

pohoda ,nemaj boja to je o.k

natalschen
15. aug 2009

o teba sa nebojim 😉 , ale ja byt na tvojom mieste.... asi by sa musel MM bat ze nieco povystrajam 😀 😀 😀

natalschen
15. aug 2009

som ja taky pošahany typek , vsak uz asi vies 😉 😀 😀

natalschen
15. aug 2009

sme si raz s kamoskou na VS vystrelili z chalanov - asi 5 uslintanych nadrrzanych konov nas balilo 😝 , tak sme zacali hrat lesby 😎 a oni nas potom prosikali, aby sme si to pred nimi rozdali 😀 😀 😀 , jeden nam dal na ruku 10.000 Sk ze nam ich necha ak to ny nich vybalime 😀 😀 😀

pinocio
15. aug 2009

tak to si dobrá, tak to boli kone

pinocio
15. aug 2009

ak to pôjde týmto tempo budeme mesieť otvoriť už 5 máme tých príspevkov

natalschen
15. aug 2009

hov.o som dobra, sme to nedotiahli a 10 000 Sk zostalo v prdeli 😠 😀 😀

pinocio
15. aug 2009

aspoň dali pokoj či to ešte skúšali

natalschen
15. aug 2009

kade behas, hladas dake konkretne oblecko pre maleho? ak hej, ake? aj ja beham, ak nieco najdem, poslem link

pinocio
15. aug 2009

kojila som tam meškám

natalschen
15. aug 2009

no jeden z nich mal svokra mafiana vo veducej pozicii, ved aj povedal ze ak by sme cekli , tak ho najprv posle zabit nas a potom nech zabije jeho, tak sme sa im potom vyhybali ako cert svatenej vode 😎

natalschen
15. aug 2009

ale este teram mam pred sebou ich slintajuce tvare 😀 😀 😀 , ma aj trosku mrzi, ze sme to nedotiahli do konca 😀 😀 , ale ako by som to vysvetlila MM ze som ho podviedla s babou 😕 😕 , este by to chcel vidiet aj on a co potom 😕 😀 😀 😀

pinocio
15. aug 2009

jáj to si už bola vydatá

natalschen
15. aug 2009

nieee, s MM sme vtedy spolu len chodili 😉 - sme celych 5 rokov VS brali tak sportovo ze vydrzi-nevydrzi a ono to vydrzalo a sme spolu uz 11 rokov

pinocio
15. aug 2009

pekne ja som papierovo od 2003 ináč od 2001

natalschen
15. aug 2009

a ty si teda z likavky a TM je odkial? ako ste sa spoznali? bol obzerat obrazy ci sprievodkyne po galerii? 😀 😀

pinocio
15. aug 2009

tak to si uhádla 😀 , mama pochádza z likavky aj do 1 roka som tam bývala pri kostole, a mm bol cez sobotu s vojakmi v galérii v tedy boli ešte základáci a tak sme sa spoznali , aj pred mm som chodila s vojakom a hádaj ako sa volal 😀

natalschen
15. aug 2009

ty pocuvaj, ved to je skoro ako incest 😀 😀 - ako keby si chodila s dvomi bratmi - obaja vojaci a obaja s rovnakym menom, dufam ze aspon tam dole sa v neicom lisili 😀 😀 😀

natalschen
15. aug 2009

a co boli v ten den vsetky krcmy zavrete abo co ? odkedy chodia vojaci ocumovat obrazy 😕

natalschen
15. aug 2009

a poznaju sa medzi sebou? 😎