Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

natalschen
16. aug 2009

dobre ranko.... 🙂

bzuco.... supeeeer, ze sa nasiel, som na teba stale myslela 😉

treba vrchnych 5 cm na akvarku natriet lepom 😀 😀 😀 , pre pripad ze by zase chcel ujst 😕 😀 😀

palculienka19
16. aug 2009

ahojte a želám krásnu nedeľu,
tak škrečok bol na výbehu??
pinocchio, kamoška volala včera večer, má ale takú do 18 kg, ak by si chcela.

alami ďakujem za dopravenie knižky secret až do domu, si poklad, a si ma potešila. 😉

v aute včera som čítala celuú cestu do bojníc od evy urbaníkovej prežila som všetko, ak ste daktorá čítala, je to lepidlo, tak to rýchlo dorazím dnes a od pondelka lúštim tajomstvo, už sa na to teším.konečne v čítaní nadväzujem, bo som minule zo zúfalstva, že nemám nič čítať sa pustila do dostojevského, ale po polke som to skoro z hnusom zahodila do police 😝
preto som tak neznášala čiteteľské denníky, pamätáte sa, funguje to ešte teraz??

palculienka19
16. aug 2009

a čo varíte???

ja hovädziu polievku, ale druhé nejako mi dochádza fantázia.
poradte niečo z kuracinky,niečo šťavnaté.

bzuco
autor
16. aug 2009

palci...ja som tiež kuracinu --prsia na šťave, troška cesnaku, kečupu a hodila som tam steriliz. hrášok - a je to dobré 😉 a k tomu ryža

bzuco
autor
16. aug 2009

natali alebo ivca...nehodí sa?
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1244752

baileysa
16. aug 2009

ahojky,

dakujem za pochvaly torty 😵 gretka bola nadsena, tak som spokojna 😵

ja som dnes navarila iba karfiolovu polievku 😔

bzuco, aj nam tak raz zdrhol skrecok, sme ho potom v noci chytali, lebo cez den nic, ale v noci bolo pekne pocut kde je 😅

pinocio, autosedacku sa ti asi aj v polsku oplati kupit, ak by ste mali cestu, normalne v obchode 😉

baileysa
16. aug 2009

ivca, hubka mi nenosi pracu domov 😀 ved sa ani nevieme stretnut poriadne, ake sme vytazene 😔 ja som sa pustila do doktoratu, mi ho treba do konca oktobra odovzdat, tak ma to zamestnava 😔

pinocio
16. aug 2009

čauko,
chlapov som vyhodila von tak na skok
bzuco - som rada,že sa tulák našiel

moje dieťa včera o 18.00 zaspalo a ráno skoro vstalo tak som otvorila, no veru v noci som nespala
ja dnes plnené kura robila aby mal mm aj do práce

ku kuracine - robím so zázvorom a kukuricou, alebo horčica, kečup, sojová ,worchester, soľ, korenie ,vegeta ,červená paprika, cibuľa toto sa dá robiť aj ako pác,niečo na sladko med ,cesnak ,sojová,petržlenová vňať,kečup, worchester koriander môže nemusí toto je dobré aj na gril a vtedy 15 min.marinovať

tak bežím za chlapmi na pivko

pinocio
16. aug 2009

palci - dík to je malá autosedačka ja tak do 25kg ale asi objednám z netu mm nechce isť pozerať po obchodoch 😠

andy271
16. aug 2009

Ahojte...
Tak my sme boli v meste...
V detskom sade...
Alex sa vyblaznil...

julia225
16. aug 2009

baby kuk na bazarik, pokukajte prve vecicky su tam...potom IP 😉

pinocio
16. aug 2009

čakám kde ste, čo nového

natalschen
16. aug 2009

ahojte... uz som tu.. prosim vas - trosku mi zvihnite naladu - dne som maly cely den naprd 😝 😠 ☹

natalschen
16. aug 2009

uz ani pisat neviem.... 😉 alem MM prave doniesol 2 dc pivca, hadam sa to troska vstrebe 😠 😀

natalschen
16. aug 2009

pinoci.... uz mam pocit ze sme 2 alkoholicky, ked kazdy den pivkujeme 😀 😀 😀 , ale v lete to tak chuti 😉 , som sa prave napraskala vyprazaneho syru zo zemiakovou kasou 😵 no a nedaj si 😀 😀

geegee
16. aug 2009

Dnes sme oslavili narodky Tomkove len 4, ziadna megaoslava a fajn bolo 🙂

Palci, zajtra MM vyzeniem pre ten stan. Moze ist hocikedy?

bzuco
autor
16. aug 2009

GG....ty brďoooooooooooooooooooooooo....to už má rok??????????? 😲 😲 😲

tak všetko najlepšie želajú bzučovci 😉

leyuska
16. aug 2009

Natali, obdivujem Vás pri popíjaní pivečka. Ja mu neviem prísť na chuť. Možno keby som si doň vliala sirupu, pridala by som sa k Vám 😀 😀 😀 😀 . Ale, ževraj čierne je dobré na tvorbu materského mliečka 😉

pinocio
16. aug 2009

natali - mm spravil na večeru tousty a ja som kura nachystala jemu do práce , riad zapratala, no uzobla som si a tak ma smädilo no ešteže to pivko vymysleli, veru sme tu za alkáčky 😀
snád sa zasmejeme , ja sa chodím odviazať sem ked som v depke alebo na prd

natalschen
16. aug 2009

GG... pripajam sa ku gratulacii, nech ste cely dalsi rok zdravucki 😉 a takychto chorlavych tyzdnov ako bol tento nech mate co najmenej 🙂

bzuco
autor
16. aug 2009

mne tiež pivo nechutí....ja iba penu vždy MM schlipnem 😀 😀

natalschen
16. aug 2009

pinoci... ved prave... vy ste tiez moja naladova droga 😉 - majoranky setrim na horsie casy, ked uz na moje blbe dni nebudu stacit vase blbe hlody 😀 😀 😀

pinocio
16. aug 2009

prd pivo na mlieko, hociaká tekutina je dobrá na mlieko vraj vinea tiež
to pivo so sirupom to tak na šabľoví tanec u mňa

gg - všetko najnaj oslávonom

natalschen
16. aug 2009

leyus... ahoj, to cierne pivo plati 😉

ale skus aj obycajne zriedit so spritom - to je super bomba sladucke a vyzivne 😉

leyuska
16. aug 2009

No ani MM mužovi nechutí pivko, my sme také dve sladké rite 😀 😀 😀 , my iba likériky a tak.

baileysa
16. aug 2009

gg, gratulujeme tominkovi 😵 to leti neskutocne 😔

to za chvilu bude mat rok janka od kasis 😅

leyuska
16. aug 2009

Natali, skúsime 😉

leyuska
16. aug 2009

Alami, kde si? Tú dovolenku berieš nejak vážne 😀 😀 😀 . Kvietky sú podasené?

natalschen
16. aug 2009

to pivo + sprite - tot prave na sladke rite 😉

inak vinea... hovori sa ale neplati..... moje babo z nej sralo strasne cudne kysle a riedke veci... velmi ju z nej bolelo brusko 😝 tak vineu neskusajte, ak kojite...

na mlieko najlepsie jesienka a salko a podobne veci.... rusi ked tu este byvali, kazda kojaca ruska mala kazdy den jesienku v papuli a kojili do 3 rokov 😵 😵 - mam odskusane, sice sa z toho pribera ale ja som kojila aj ked som vlastne ani nemohla kojit, dr. len zirali, ze kde berem to mlieko 😀 😀

pinocio
16. aug 2009

no mne to so spritom nechutí to skor borovička so spritom či tonokom