Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

alami
26. aug 2009

a čo to aspoň nevyskúšate na nejaké kuřátko, či to stojí za to 😅

kasis
26. aug 2009

Natali veru, ani mne sa s nim nechce natahovat, ale ked ho tak zhanaju, aj ja ho predam asi,ano bola somv meste, si ma videla?, co si po mne daco nehadzala 😀

kasis
26. aug 2009

Alami,mama ho ma, ale mensi, kurca robila a hrniec nesla ocistit. Moj sa mi do mojej rury nevprace, iba ked do krbu 😀

alami
26. aug 2009

😀 😀 😀 😀 ja som mala tiež takú oštaru od svokry,že pizza gril - bujačina riadna, som to prekladala, obrovský kruh s priemerom 50cm 🙄 až som to potom tresla na MMB a ešte ako si baba pochvaľovala 😀
idem ja kosti ku kostiam presunúť, čaume zajtra 😀 😀 😀 😀 😀

bzuči drž sa!

alami
26. aug 2009

máte doma nejaký TV program? prečo je na joj nejaká blbosť keď tu je že o 22 sú kosti? 😒 http://tv-program.sk/

kasis
26. aug 2009

Ali Kosti az o hodinu idu,pozri na zozname
http://www.topky.sk/se/21/TV_program/

natalschen
26. aug 2009

kasis... som sa nechcela strapnovat a mala si so sebou len jedno dieta, tak som mala chaos 😀 😀 😀 , ale nabuduce si so sebou zoberiem dake paradajky, aby bolo co hadzat po tebe 😀 😀 😀

aj ja sa lucim, ahojte a dobru noc 😉

alami... ak chces, dam ti ho vyskusat, ak ho po 1 pouziti uz nevycistis, tak si ho nechaj ako kvetinac 😉

alami
26. aug 2009

natali - nechcem
kasis dík, to čo za program tam majú, do kelu, aj včera som potom túta haluz pozerala kým som sa kostí dočkala...až som zaspala 😀 😀 😀 😀 potom som sa prebrala pri mafstory - asi tak na minútu, dobre to vyzeralo 😀 😀 😀 😀 a potom pri nejakom grupensexe - to išiel nejaký film potom 😀 😀 😀 😀 😀 a potom až o druhej...a to som sa do postele pobrala 😀 😀 😀 😀 😀

alami
26. aug 2009

natali - ale dík 😉 ...za ponuku, zlatá si 😵

natalschen
26. aug 2009

alami... ale aspon ako kvetinac...? ked budes v nudzi 😉 😀 😀 😀 a nebudes kde mat kvietky pichnut, potom kric 😀 😀

majussa21
26. aug 2009

Ahojky.Tak moje dieta konecne spi po narocnom dni nespania a to bola hore od 7mej.
Babky nejako mame spolu vyrocia my mame dnes 3 roky vyrocia svadby a mm je v nemocnici tak mozem oslavovat akurat tak sama alebo zeby som si aj sama otvorila nejaku flasu?
Ali nejak moc sa budis v noci to co mas za spanok 😒

alami
26. aug 2009

majus - to preto, že to spím v obyvke a nedá mi kým sa k malému nepresunieme

natalschen
26. aug 2009

alami... kto ti co neda? 😉 , ved chalpi daju vzdy- aj ked nemaju chut 😉 😀 😀 😀

natalschen
27. aug 2009

dobre ranko damy..... 😉

sup sup sem, treba bzucovi poslat ultra mega turbo silne pozitivne vibracie, nech to zmrvi na jednotku s hviezdickou 😵 😵

ivca82
27. aug 2009

Ránko tetušky 🙂
Bzučka držíme palce, všetko super dopadne 😵 😉 🙂 a možno ti aj dve hviezdičky k tej jednotke dajú 😉
Aké kvetináče si to tu posúvať 😀 😀 😀
Ali MM videl tie Kosti do konca ale mi nechcel povedať, sa ma nepýtaj prečo, lebo neviem 😅 😀 😀
Bai a sme nemali náhodou v utorok chodiť? Či si to pletiem? 😅 Ale neva, štvrtok je tiež fajn 🙂
A výročným párom blahoželáme 😉

Kasis, Palci a Pinocio všetko najlepšie k meninám, nech vás malý aj veľký poslúchajú 😉 🙂 😵

alami
27. aug 2009

našim Silvinkám všetko najlepšie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bzučke sa pridávam k pozitívnym megavibráciám
a VČERA kto videl kosti do konca? 😅 zase som zaspala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ivi - však to z neho nejak vypáč 😉 a aj včerajší koniec môžeš rovno 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirka
27. aug 2009

ahojky

Silvinkám aj my prajeme všetko najlepšie!!! 🙂

Sestričke aj ja držím palce, nech to už úspešne ukončí 🙂

alami, ja som videla dokonca, zabila ju tá jej kamarátka, lebo spávala s jej frajerom, aj sa sama dala do kufra auta

ivca82
27. aug 2009

Ali no neviem, včera sme už spali ako zabití 😀 😀 😀 ty si to začni asi nahrávať 😝 😀

ivca82
27. aug 2009

Baby zajtra mám premiéru, od malej pol dňa preč, bude s mojou mamou, asi si aj môj ocino zoberie voľno 😅 normálne som v strese od včera, že čo mám nachystať a čo bude malá keď sa ráno zobudí, DVD musím už večer nachystať, aby ráno vypila mliečko a neviem čo všetko 😖 😅

ivca82
27. aug 2009

Ali a vypáčiť sa pokúsim, ale teraz som voláka nevládna už druhý deň 😅 😀

mirka
27. aug 2009

Kosti máte aj dnes doobedu na Jojke, to zo včera

alami
27. aug 2009

miri - dík
ivi 😀 😀 😀 😀 😀 ja rovnako už 2.deň 😀 😀 😀 ...a kam ideš zajtra? 😕

mirka
27. aug 2009
ivca82
27. aug 2009

Ali kaderníčka a potom nepríjemné vybavovačky 🙄 aj keď večer ak my to vyjde, tak máme zase stretko zo strednej, ale to ešte uvidím či pôjdem 😅

ivca82
27. aug 2009

Som sa zasmiala teraz na malej, ráno vždy pozerá rozprávočku k raňajkám, a teraz má Shrecka pusteného, tam je taká postavička perníček, a plakal, sa má pýta, že prečo plače, jej hovorím, lebo sa bojí toho uja, a ona že "bojí sa kekes" (keks) 😀 😀 😀 😀

alami
27. aug 2009

Oli včera - ja by som chcel byť pes...potom odmlka a zrazu - nie, to by som musel poslúchať na poveli, ja by som chcel byť mačka - len tak by som sa vyvaľoval, všetci by ma hladkali a škrabkali, mohol by som si behať po celom mtčk kde by som len chcel.....
to sú úvahy, čo? 😀 😀 😀 😀 😀

lenkalienka
27. aug 2009

Ahojte maminky!
Pripajam sa ku gratulaiciam a vsektym Silvinkám prajem len to najlepsie!

Bzucovi drzim palce a posielam vela pozitivnej energie!

mirka
27. aug 2009

😀 😀 😀

majussa21
27. aug 2009

Ahojky.
Tiez sa pripajam k blahozelaniam pre Silvi a prajem i len to najsamnajlepsie.
A Bzuckovi moooc silno drzime paluchy a posielam tiez vsetku pozitivnu energiu a extra silne vibracie a nech to ma uz uspesne za sebou.
Ali ty brdo to ma riadne zmyslanie:D

ivca82
27. aug 2009

Bzučkaaaaa čakáme na tvoje pocity so skúšok 😉 🙂 teraz tu chýba ten smajlík s palcom hore 😀