Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

palculienka19
28. júl 2009

ali, ty si tak okolo mna prešla, už viem, som sa na teba kuk, ale ja som si to vôbec neuvedomila, že to môžeš byť ty?? 😀 😀

palculienka19
28. júl 2009

to ma mrzí

ivca82
28. júl 2009

Prosím vás, to vám deti ešte spia? Lebo ja túto moju Zuzu nemôžem zobudiť 😅

palculienka19
28. júl 2009

buc rada, my sme už dva krát cikali, kakali, fúkali bublifuk, sme po ranajkách, práve rozobrala celý domček pre bábiky, a aj zúbky už máme umyté, idem postlať 😎

palculienka19
28. júl 2009

som pozerala pred týždnom program kina, no ništ na čo by sme sa vybrali, na čom ste boli ivca??videli ste film pokánie???

alami
28. júl 2009

inak k tej slintačke: ja nechápem čo všetci magoria že nie je a že sú to afty a že to majú len zvieratá, je to raz zaradené medzi detské choroby v každom jednom zozname chorôb napr aj tu http://detskechoroby.rodinka.sk/ tak nechápem....
a nazvať to aftami mi príde ako nazvať chrípku zvýšenou teplotou - lebo pri chrípke je aj zvýšená teplota....tak ako pri slintačke sú afty - AJ afty! nie len afty. Mám afty každú chvíľu, ale nemávam to čo mal Maťko -s teplotou a opuchom ďasien, tak ako niekto môže tvrdiť, že je to to isté?

alami
28. júl 2009

idem niečo robiť, majte sa

kasis
28. júl 2009

Caute,
Palci krasne foto, muselo byt super, cuciek sa ani Mato nejde dojest 😉

Som dnes u Dr bola, zastupovala Patkova,ak si ju niekto z detstva pamatate, som myslela, ze uz nezije. Kiahne potvrdene, ale celkom fajn zatial, teploty nie su, teda ano, ale 37,4 max, vyraziek ma zatial okolo 50. Neskriabe sa a aj spal fajne, sice len do 4:30. Davam mu len Tantum a Fenistil, ten tekuty puder mi nechcel, hned,ze umyt.

alami
28. júl 2009

andy - http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5368697
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6174635

bzuči - dobre že vravíš o haluškách, aj ja chcem ísť 😵

kasis - super, že má taký priebeh 😵

natalschen
28. júl 2009

ahojte, na skok........ nestiham vas citat ☹

palci....... este som mojito nepila, ale znie to suprovo, ked chutilo aj pinciovi 🙂 - a my mame podla vsetkeho rovvnake chute (na pivko ) 😀 😀 😀

palculienka19
28. júl 2009

ja som malej bazénik nafúkala, a ono slnko zašlo
baby z banična,dnes sme išli okolo novej cukrárne pri revúcej, tam pri mäsiarni, som sa v rámci línie dala do parády, perfektné super mokré punčové, neobanujete, a otvorené cez víkend do siedmej a cez týždeň do šiestej

natalschen
28. júl 2009

bzuco....... ta motorka je super, ak sa vam osvedci, budeme riesit na vianoce aj my

natalschen
28. júl 2009

palci..... to faaaaakt 😀 😀 , puncove su moje najoblubenejsie - a presne take, ze ked stalcis, vvteka z nich punc 😀 😀 😀 😀 , musim ist kuknut, ked pojdeme okolo

palculienka19
28. júl 2009

vy dve ste sa tuším dlho hľadali 😉 😉
ale mojito je super, na pivčo asi nemá, lebo nezaženie tak smäd, ale daj si ho z citrónom, ak máš tak veľa podrvenej mäty a ľad, a bude ti fajn 😉
inak ako natali??nina je už naspäť??opálená??maťa bohmka má dcérku, paulínku, všetko ok.odkáž jej 😉

pinocio
28. júl 2009

ahojky, natalschen som rada že si tu ,chýbala si večer
palci - mojito alko či nealko 😀 stretko by bodlo
počula som aj ja chváli na tú cukráreň

palculienka19
28. júl 2009

tak a čo nám bráni , dajme stretko pri punčákoch, a potom uvidíme, či alko, alebo nealko 😀 😀 😀 😀
alko mojito je supiš, nealko, také ako hocičo iné, nič moc

palculienka19
28. júl 2009

kto sa pridá??a kedy??

bzuco
autor
28. júl 2009

no ja do tej cukrárrne chcem ísť, ako ju otvorili a stále som sa tam nedostala 😝

palculienka19
28. júl 2009

bzučko, a ty sa ešte učíš, už nie, či hej??

bzuco
autor
28. júl 2009

akurát sa idem...prišli mi po malého...no ale tak sa mi chce spať, že ma určite po 10 minútach odvalí 😅

palculienka19
28. júl 2009

a čo ťa ešte dusí??z čoho máš?

alami
28. júl 2009

a ja mám rada punčový koláčik 😅 inak stretko by bodlo, sme sa tu nejak namnožili, treba sa aj vidieť konečne 😀

bzuco
autor
28. júl 2009

palci...no tie štátnice z angliny 🙄 🙄

alami
28. júl 2009

dnes som bola u ivci, prišla aj andy a bolo super 😵 sme sa nasmiali dačo 😀

palculienka19
28. júl 2009

alami, prídeš??

alami
28. júl 2009

prišla by som, len date vedieť kde a kedy, mne e edno kde...kurnik, mi j nejak nepíše 😅

palculienka19
28. júl 2009

no tak a čo robíte vo štvrtok všetky??kto môže??

natalschen
28. júl 2009

aj ja by som prisla, ale sa mi nechce peso az tak daleko ☹ ☹ ☹ - aj ked by tom moje speky na bruchu a nohach urcite ocenili 😀 😀 😀 , uz mi tecu sliny na ten puncaaaaak 😀 😀 😀

natalschen
28. júl 2009

palci..... nine odkazem, akurat zajtra pride po vakciny na kiahne, v ziline ich nikdy nejde zohnat a tu - v likavke bez problemov, tak si pridu po ne

alami
28. júl 2009

ja môžem

ježiš baby, pochopíte? objednala som Olimu kombinézu a oteplovačky a prišli len oteplovačky, tak jej píšem a ona mi odpísala toto:Alenka kombinézu som posielala ako balík to nešlo poslať ako zásielku Zuzana

logika moja neopúšťaj ma....to ju nenapadlo poslať to spolu v jednom balíku 😨 😨 ja odpadnem - IQ hojdacieho koňa 😅