Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

natalschen
29. aug 2009

ahojte...

bzuco..... najlepsi pohlcovat pachu je urcite ocot a kyselina citronova v akejkolvek forme, ja tym vzdy umyvam aj totalne zasmradnutu chladnicu a vzdy to zaberie, skus teda ako kasis radi, bud ocot alebo kyselinu citronovu zriedit a naliat a prat

ivca... a ty co zass vysedavas za compom? 😕 vsak ty si uz mala trsat okolo obyvackoveho stola so nahatym stripterom a popijat z jeho pupku sampus 😀 😀 😀 , vsak 18- mas len raz za zivot 😀 😀 😀

kasis
29. aug 2009

Ivca, tak zajtra pekny vecer 😉
Mne MM pozera SNP a Mato uz 3x vyliezol z postele, ze ide kakat, no uz zacina vymyslanie pred spanim, ale taraz je uz 10 min ticho, tak hadam mam volno 😀
Pod hradom volacosi bolo, lebo som videla ludi s mecmi po hlavnej ceste pobehovat 😀

bzuco
autor
29. aug 2009

ivi...akú guličku?

ma poráža...krpec nechce spať...teda asi aj chce, lebo reve ako besný, no stále zdrhne z postieľky...a to na obed spal len hodku 🙄 🙄 🙄 🙄

kasis
29. aug 2009

tusim dnes mali vsetky deti dost nervozny den, to co budeme robit v jeseni?? MM uz je s nimv spalni, bo zas tu bol, ze uz sa naspinkal
a nejde mi mys, asi takna 5klik ide, asi je uz stara 😠
gulicka je odtok z pracky

palculienka19
29. aug 2009

bzučo, podobný problém mám, ale trochu som to stiahla octom, nesmrdí to teraz, ja som to riadne pod tou gumou okolo bubna, tam sa mi zdalo, že sa to drží, a to pravidelne práčku umývam, tiež pocikance periem častejšie, aj teraz som dovešala jedny 😀

palculienka19
29. aug 2009

aj my sme spali na obed hodku, malá nie a nie spať tiež teraz večer, ale mm ju uhajdal na rukách, ja ju už nevládzem, ani to nechcem robiť ešte si zaspievala, že miki, miki, miki mouse, už pridá aj mouse, doteraz bol len miki 😀 🙂

palculienka19
29. aug 2009

pinocchio, ako mirko??už to máte za sebou??už je kľudnejší??
ali, a teba som sa chcela, ako sa vydarila torta??na výročie??

bzuco
autor
29. aug 2009

mne ho...ako vždy 😠 😠 😠 ...zobudila krpatá..... 😠 😠 😠

bzuco
autor
29. aug 2009

spíte? 😕

natalschen
29. aug 2009

nie, som citala vo volnej diskusii o tom, ze male deti vidia duchov a skuste si to precitat aj vy, je to zaujimave, aj pinoci si to cita, ma tam 1 prispevok, takze asi je v obraze

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

natalschen
29. aug 2009

baby.... aj vas vzdy boli hlava, ked je takyto uprsany den? ja mam hlavu ako meteostanicu 😠

bzuco
autor
29. aug 2009

ja som to niekedy čítala, ale šli mi z toho zimomriavkz po chrbte, tak som prestala 😔

natalschen
29. aug 2009

asi uz vsetci spite, tak dobru noc vsetkym a peknu nedelu zajtra 😉 🙂

alami
30. aug 2009

Pekné ránko.
LEYUSKA - všetko najlepšie k meninááááááááááááááááááááááááááááááááám 😵 😵 😵 😵 😵

ja neviem čo na smrad v práčke, a guličku myslí ivca tú čo by sa nemal usádzať kameň? a ako by jej to pomohlo???? ak budeš chcieť vyskúšať, požičiam ti, mám 😉

ak nájdete aj nám bundičku 92 asi aj niečo prechodné aj zimné - na behačku 😉

sisark
30. aug 2009

ahojte maminy, my sme sa dlho neozvali, akosi sme mali stále niečo na práci...situácia sa zmenila, idem sa unudiť na smrť. S malým sme v nemocnici - infekt močových ciest - chúďa moje. Asi tu strávime posledné pekné dni. 😢

bzuco
autor
30. aug 2009

sisa...to mi je ľúto - taký maličký a toto 😢
nech ste čím skôr v poriadku

ali....kuknem ti a hodím link 😉

bzuco
autor
30. aug 2009

leyuška....všetko najlepšie 😉

natalschen
30. aug 2009

dobre ranko.....

sisa.... ahoj, moja mala mala infekt ked mala presne 4 mesiace, tiez sme tyzden boli v nemocnici ☹ ☹ , tak vam prajem skore uzdravenie 😉 , inak nam sa to stale vracalo, takze teraz berie uz pol roka biseptol ako udrziavaciu preventivnu davku, odvtedy mame zatial pokoj 😅

natalschen
30. aug 2009

ley....... vsetko najlepsie

ak pri hladani najdete teplakovu supravku pre baby velk. 110-116 za dobru cenu - okolo 5 eur, hodte link, dakujem

natalschen
30. aug 2009

kuk zahradkari a skalnicky - dnes bez postovneho

http://jana3121966.babybazar.sk/

natalschen
30. aug 2009

bzuco... s takou rychlostou vyhladavnia by si sa s tym mohla zivit, ak najdes aj teplakovu supravku,daj vediet, dik

ozaj... aku liter. otazku si si vytiahla -by ma to zaujimalo, ci by mi to daco hovorilo 😅

bzuco
autor
30. aug 2009

natali...už som hľadala, ale nič...len také chlapčenské

ja zasa zháňam rukavičkz - ale také lyžiarske, nepremokavé - pra maťka

bzuco
autor
30. aug 2009

do 2 eur....drahšie sa mi neoplatia, to v alfe alebo v maxime kúpim do 3 eur nové

natalschen
30. aug 2009

idem hadam varit, este neviem co, hadam mi cestou do kuchyne nieco napadne 😅

alebo ma poinspirujete?

bzuco
autor
30. aug 2009

natali...my máme zo včera 😉

alami
30. aug 2009

bzuči - dík 4.tá a posledná 92 sa mi páčia, 4tú asi vezmem 😵
napadlo mi na tú práčku - jednak - do chladničky sa dáva otvorená zrnková káva, vraj to veľmi pomáha, skús do niečoho nasypať a zavrieť bubon a nechať postáť, tak isto by som dala aj ten ocot - bez prania postaviť do bubna v nejakej flaštičke. potom ma napadlo dať tam vyprať nejakú jednu bavlnenú plienku s množstvom sava na pranie. a posledné, čo mi príde najlepší nápad - exisuje na čistenie umývačky riadu taký prípravok, postaví sa do umývačky a zapne sa prigram na vysokú teplotu. pozor neotváraj, len daj uzavretú flašku do práčky, len sa tam odlepí nálepka - viď návod. cena od 100 - 200Sk, pomáha to na myčko fest, nech je akokoľvek zaserinkaná a smradlavá, po použití je ako nová, tak prečo by to aj na práčku nefungovalo???skúsila by som to rozhodne 😉

sisa - si nás zanedbávala 😠 😉 😅 držím palčeky nech ste čím skôr doma, my sme boli presne ako 4 mes. so zápalom obličiek 😢 pustili nás po týždni, lebo sa sťahovala nemocnica, nás tam podržali ako posledných pacientov a keď už bol aj všetok nábytok okrem našej izby preč, tak nás prepustili. Hlavne nech je drobček v poriadku, nejak to tam vydrž. S takýmto malým sa to ešte dá, horšie je s vačším, čo tam nevie vydržať 😖

alami
30. aug 2009
alami
30. aug 2009

bzuči, ak by si si objednávala to čo tam píše, tak mi od tej baby vezmi toto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3652090, poštovné rozdelíme, alebo to môžem objednať ja - ako chceš 😉

bzuco
autor
30. aug 2009

ali...ale čo som sa pýtala ńa MMB v diskusiách, tam povedali, že to ten puch neodstráni, len tie nečistotz...a ja po hydroxide, nejakom čističi a octe tam už zrejme nemám ani špinku 😅 😅