Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Sú tu namičky, ktoré trávia iba víkendy s dieťaťom?

aliss27
12. apr 2016

Kvoli praci som od nej 😢 O dcerku sa mi stara mamina.

babymaminka
12. apr 2016

Ano kedze som v cudzom meste bez rodiny a manzel je stale 3 tyzdne prec a 3 doma takze nelen vikendy ale v kuse 21 dni ☺

pupavka123
12. apr 2016

Ziadna praca by mi nestala za to aby som bola so svojim dietatom len cez vikend-ziadna!

mamulka211
12. apr 2016

pupavka123, keby si ostala s dietatom sama, alebo ako samozivitelka viacerych deti, tak by si bez nich bola nutena byt aj dva tyzdne, keby si ich chcela uzivit, to je najlahsie sa bit do prs, ze ja by som to nespravila...spravila, len si este nezazila takuto situaciu a modli sa, aby si ju ani nezazila nikdy.

maxiva
12. apr 2016

to musi byt velmi tazke aj pre dieta,aj pre teba ☹ muz chodi do prace do zahranicia a vidim ako tazko to zvlada,ja by som to asi nemohla,srdce by mi puklo ☹ ale niekedy tie mamicky nemaju na vyber,je tazka doba 😒 je mi luto,co prezivas

mima4
12. apr 2016

@pupavka123
keby si nemala co do ust..z coho zaplatit najomne, energie... tak by si inak hovorila.. Je lahke sudit, ale niekedy nie je ina moznost a ver, ze to tie matky nerobia kvôli kariere, ci neviem akym zárobkom.. castokrat je to kvôli samotnému prezitiu. Alebo by si radsej dala dieta do decaku?

guinevre
12. apr 2016

@pupavka123, a co maju povedat otcovia ktori svoje deti vidia kazdy druhy vikend, a stat alebo matky (teda bezne tie na MK) to nezaujima?? Co keby si nemala ziadny prijem, stalo by ti to zato aby si priniesla doma peniazky a dala dietatu nieco aj jest, obliect ho a dopriat mu strechu nad hlavou? Dokonca aj sebe, nie len dietatu? Suhlas s @mamulka211.

janickacrazy
12. apr 2016

ja som bola preč na 6 mes. v zahraničí, ked mal syn 10 rokov, bolo to ťažké, ale tak dalo sa to zvládnuť, určite si to nevyčítaj, možno neskor nájdeš inú prácu a budeš s malou častejšie

mawka
12. apr 2016

@pupavka123 nekric hop, kym nepreskocis. tvoj komentar je uplne od veci. poviem ti jedine, radsej budem odchadzat od deti a budu mat vsetko, co treba ako zobrat o davky alebo pisat vilkovi rozborilkovi alebo ziadat o pomoc a byt zavisla od niekoho ineho. ostala som s detmi sama, s obrovskymi dlhmi po exmanzelovi a vdaka tomu, ze odchadzam prec mame strechu nad hlavou aj co jest a aj si co obliect a deti mozu mat vsetky bezne veci, co treba. ake by to bolo detstvo, keby mali matku utrapenu, v depresiach a byvali v krizovom centre? nie, toto by som ja nikdy detom neurobila. a ze som prec, zvykli si, ba mame k sebe este blizsie a ano, sice mesiac s nimi nie som, ale potom sme mesiac spolu mozno viac ako ine matky, ktore su s deckami 24 h denne! tak vaz laskavo slova.
budem skor obdivovat zenu, ktora odisla robit a deti su so starymi rodicmi ako umrncanu neschopacku postavit sa na nohy a zacat riesit zivot a tazku situaciu.

stanqa123
14. apr 2016

Maly mal 1,5roka a nastupila som do prace, prichadzam o 17tej obcas pracujem aj soboty. S manzelom pracujeme obaja, maly je zabezpeceny, spokojny a ked sme spolu tak si to vychutnavame... kazda korunka je dobra v tejto dobe samych hypotek a poziciek.. manzel sice zarobi no velmi pomaha aj moj prijem, maly je zabezpeceny, nic mu nechyba a je viditelne spokojny.... ;) deticky su prisposobive, a pokial maju vsetko co potrebuju nic si vycitat netreba... ved to robime pre ne

sense
14. apr 2016

Zijem v krajine kde je materska 14tyzdnov potom nic...a nie kazdy muz zarobi tolko aby uzivil rodinu....takze ked mala dcera polroka sla som do prace na 70%...tento mesiac ma dcera 3roky a od hanuara robim 80% vzhladom na to ze chlab mal proboemy s pracou (nie vlastnou vinou) a muz 40%...nic si z tohi nerob dcerka tym nijak netrpi....nie som s nou nonstop ale cas kt sme spolu vyuzivsme ako najviac sa da,nejde o kvantitu ale kvalitu ..a poviem ti este jednu vec ze keby sa nieci stane nemam problem kna a dceru uzivit ..... A reci mamicky typu @pupavka123 si nevsimaj bud sama deti nema a len po nich tuzi al.nebola v situacii ako si ty...a radsej byt s dietatom len cez vikend ako vypisovat na mk aki sa stat nestara lebo s 200e sa vyzit neda atd....

bubinko1506
14. apr 2016

nam sa dvojicky este len narodia, ale uz teraz viem, ze nebudem moct byt s nimi cele 3 roky doma. financie nepustia a po roku sa vratim naspät do prace. ucty treba z niecoho platit.sice by sme vyzili aj z muzovho platu, ale ak sa chceme mat trosku lepsie a ist aj na nejaku dovolenku, tak budem musiet pracovat aj ja.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli