Suché päty

emamaj
2. mar 2018
Používateľ emamaj je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od emamaj.

Už pár rokov ma trápia suché päty, neviete čo na nich účinne pomáha? Počula som o náplastiach, v zahraničí sa bežne predávajú. 🙂

ducina
2. mar 2018

Najlepši krém aký som kedy vyskúšala je krém na nohy z justu, takú jemnu kozu som mala naposledy ako dieťa 😁

prinzesz
2. mar 2018

@emamaj ake naplaste? vies povedat presne co za naplaste mas na mysli? dakujem

lenkaerika
2. mar 2018

@emamaj po kúpeli si päty a suché miesta na nohách, napr.okolo prstov, treba vyšúchať froté uterákom, kým je koža mäkká od kúpeľa. Po krátkom čase uvidíš rozdiel a žiadna suchá koža sa viac tvoriť nebude. Kedysi som skúšala rôzne krémy, rašple, pilníky, potom som ich krémovala, ale to len podporovalo tvorbu suchej a drsnej pokožky.

puskaruka
2. mar 2018

A čo tak skúsiť obyčajnú lekárenskú bielu vazelinu?

maca283
2. mar 2018

@emamaj tiez odporucam.krem na nohy z justu super husty krasne vonia www.just.sk

majmik
9. mar 2018

moje nohy sú jedna katastrofa.. veľmi pomohlo, že som začala chodiť na pedikúru a dodržiavať rady pedikérky: pemzy, škrabky, ... volovina. Najlepšia vec, čo zatiaľ nič neprekonalo je kalciová masť. V lekárni nestojí vôbec veľa. Stále po kúpeli, sprche, .. poriadne namastiť, a do ponožiek. Ideál na noc.. 🙂

emamaj
autor
22. mar 2018
Používateľ emamaj je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od emamaj.

Tieto som mala na mysli: https://www.naplastiplus.eu/

21maminka21
10. júl 2018

Zo stránky apipraktik.sk odporúčam Apicole alebo Ramintu krém napríklad 🙂

nikaroxy
21. aug 2018

Mne nic nepomaha..ani kremy z justu,kremy na suche paty,ani pilovanie..proste este aj som bola 2x na pedikure..to som si aj sama mohla urobit.Potom som sa do toho pustila sama.skalpelom pekne vsetku staru kozu dolu,prebrusila,vymocila...a zase su suche..uz mi je z toho strasne!Ako dosiahnem jemne nozky???

21maminka21
12. sep 2018

@nikaroxy Vyskúšala by som naozaj krém Apicole ... apipraktik.sk

kvetinka75
12. sep 2018

@lenkaerika toto fakt stačí?

kvetinka75
12. sep 2018

ja používam pemzu, krém school a potom Mixa ten oranžový krém, natrieť na nohy , dať na noc ponožky. Alebo aspoň na hodku. Keď to robím pravidelne, mám hladné päty.

lejllamt
12. sep 2018

Ja som si oblubila levandulovy krem na nohy od yves rocher, just je tiez vyborny ale toto je lacnejsie. Kedysi som si kupovala aj salicilovu mast v lekarni ale teraz je to uz len na predpis a nechapem preco. Skus tu vazelinu alebo univerzalny balzam od soapforia. Vzdy vecer natret a dat ponozky nech to neutieras do perin.

lenkaerika
12. sep 2018

@kvetinka75 mne to funguje 100%-ne, koža sa nemá zodierať rašplami, ale len jemne vyšúchať uterákom a príp. nakremovať ak je suchá

kellypiu
12. sep 2018

@kvetinka75 toto sa aj mne osvedcilo, len hlavne aby ponozky boli bavlnene, nie nejake umele 🙂

nikaroxy
12. sep 2018

@21maminka21 ano?Ako idem akurat z pedikury a su v pohode tak mozem zacat mastit na noc

dkethe
12. sep 2018

Zial vekom nam tie paty schnu :( To je ako so vsetkym s kozou - denna starostlivost je jedine riesenie. Skrabat nohy pemzou raz za dva tyzdne je horsie nez nic. Naj je pravidelne mazanie, krem uz si kazda najde ten svoj...

jana19877
18. apr 2019

Ahojte babuľky, idem si k Vám po radu.
Začnem asi tým, že tiež mám obrovský problém so suchými pätami a celkovo chodidlami :/ Už som vyskúšala viacero mastičiek na nohy a žiadna mi akosi nezaberá. Aké je ešte riešenie? Dá sa takýto problém riešiť aj nejako odbornejšie alebo fakt len neustálym krémovaním? Za odpovede, rady a tipy vopred ďakujem 🙂

sandokanka36
23. apr 2019

@jana19877 mozes mi niektore nazvy masticiek napisat, ktore si pouzivala? (kludne aj do IP) Chcela by som zistit, ci si pouzivala aj tu, ktora mne velmi pomaha.

jana19877
24. apr 2019

A nebolo by jednoduchšie sandokanka, keby si mi napísala názov tej tvojej mastičky? Lebo ja si už všetky tie názvy ani nepamätám😒 Potom by som ti napísala, či som ju už používala alebo nie. Môžme sa tak dohodnúť?

sandokanka36
20. máj 2019

@jana19877 jasne, mozme to poriesit aj tak. Mne je to viac menej jedno. Ta moja ma nazov Ureagamma. A prepac, ze ti odpisujem az takto neskoro ale mala som kopu prace a na modreho konika mi vobec neostal cas:-/ Uz si si za ten cas asi aj nejaku dalsiu zakupila, co?? Ked mi to tak dlho trvalo:-/

tiimka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jana19877
21. máj 2019

Nič sa nedeje sandokanka, taktiež som nemala moc času to riešiť a ešte som si vôbec žiadny krém nekúpila. Mala som toho poslednú dobu veľmi veľa a do toho mi ešte aj zle bývalo, no katastrofa😒 Ďakujem ti za názov, idem ho kuknúť, lebo takýto žiadny som nemala😕

Ďakujem aj tebe tiimka za odpoveď🙂

sandokanka36
24. máj 2019

@jana19877 sme na tom teda podobne, obidve velmi zaneprazdnene😀 Nemas zaco, rada som ti poradila😉 Ved daj potom vediet, ci si sa rozhodla ho vyskusat, okik?

jana19877
18. jún 2019

Rozhodla som sa ho vyskúšať, mastím si už podctivo nožúre🙂😅

annamaria4
21. jún 2019

@jana19877 dobru fotku si zrobila😀👍😉 no jednu vec som tu nenasla nikde napisanu. mozu tento krem pouzivat aj tehotne zeny? v nobembri mam termin a doteraz som si chodidla nekremovala ale vyzeraju dost spatne😕 mam pockat alebo by som si ju mohla zakupit? aky je tvoj nazor?

jana19877
24. jún 2019

Ďakujem😀 Môžu ho aj tehotné, veď aj ja som tehotná, asi si si nevšimla v profile🙂 Veď to je krém na nohy, takže bábätku nemá ako ublížiť. Nemusíš sa báť a môžeš si ho zakúpiť.

annamaria4
25. jún 2019

@jana19877 vobec som si nevsimla, po pravde som si tvoj profil nepozerala🙈 spravicka ma ale velmi potesila🙂😉

lukaslubek
12. mar 2021

Ja som skúsil solvínu. Nohy som si vymočil v teplej vode, potom som si ich potrel solvínou nechal chvíľu pôsobiť a potom som si nohy opäť ponoril do teplej vody. Použil penzu vysušil a bol spokojný. Skúste.