Superstar. Sledujete ju?

vilki
30. sep 2007

caute, sledujete superstar?
🙂

petruska77
2. okt 2007

aj mne sa z chalanov pacil ten ruzovy co spieval posledny, ale mam z neho pocit, ze nebude vediet zaspievat ine styly, presne ako Koncek v prvej serii... a z bab okrem Ivky sa mi este pacila ta pocahontas 😉

bubaczik
2. okt 2007

...to je ktora ta pocahontas? 😅

petruska77
2. okt 2007

ta predposledna co spievala Whitny Houston, tusim sa vola barbora sulikova... take velke oci ma... v zelenej mily ju volali pocahontas...

bubaczik
2. okt 2007

jaaj,uz mi zaplo 😉

petruska77
2. okt 2007

a z chalanov sa mi este pacil ten Filip Neviemaky, lebo vyzera ze je taky srandista (ten co skakal do fontany) a mohol by to tam ozivit... no a v neposlednom rade je martincan ako ja 🙂 teda ako ja povodne 😉
ale ze by som tam bola z niekoho uplne nadsena, tak to teda vobec...

cat
2. okt 2007

verulka 😀 tusim to nabralo liniu "flandry von!" takze este jaguar lady nabuduce.. 😀 z chalanov mi je sympaticky ten Tomas co spieval Klaru, mi pripada taky "zo starej skoly" a takych ja moozem 😎

ukana
2. okt 2007

baby, nejak som to nepostrehla, to idu teraz vsetci do finale, alebo este niekto vypadne? Lebo je to inak ako po minule roky a nestiham to cele sledovat ☹
Inak s vypadnutymi som spokojna, nas ocko sice nebol nadseny, ze Mamba vypadla, ale ja ano, aspon nebude slintat 😀 😀 😀 😀

bubaczik
2. okt 2007

ukana aj moj muz bol nestastny ze mamba vypadla 😠
ale sak som ho hned usmernila 😀

tatiana25
2. okt 2007

😀

jenis
2. okt 2007

Mamba by mala chodit do takych relacii ako bola naposledy a nie do superstar. 😉 Nepasovala mi tam. A tie reci o "postavenych chlpoch" ohladom Pica sa tam vobec nehodili. 😝

andrea.m
2. okt 2007

podľa mňa si mamba bola priveľmi istá že sa dostane do finále.absolútne nerátala žeby mohla vypadnúť.

bubaczik
2. okt 2007

..a taaak sme rady ze sa predsa preratala 😀 😀 😀

andrea.m
2. okt 2007

máte už nejaké tipy.ja ešte nie.neviem si vybrať 😀

bubaczik
2. okt 2007

tak na tipy je asi este skoro.. 😅 ale len nech tam ta jaguar lady nestraší 😠

sue
2. okt 2007

Joooj baby ale sme k tej Mambe zléééééé 😀 😀 😀

jenis
2. okt 2007

jaguar lady to je ktora?

ikke
2. okt 2007

no mnne to tentokrat celkove pripada ako zbierka pubertaciek a lahkych diev (co sa babskej casti tyka) 😔 😝
/az asi tak na dve-tri vynimky/

sue
2. okt 2007

Ikke, však najstaršia z nich má 20 rokov... ako inak to môže pôsobiť?

bubaczik
2. okt 2007

..ako vystupenie ku dnu matiek 😀

ikke
2. okt 2007

no ved prave...vid tie hystericke vzlyky vcera vecer... 😝 fakt si nepamatam, ze by v minulych seriach niekoho tak vykolajilo vypadnutie. akoby islo o zivot 😲

jenis
2. okt 2007

Ale spievaju dobre, to sa musi nechat. 😉

sharlotta
2. okt 2007

No ktora to je ta jaguar lady? Ta blondina, co spievala najhorsie?

ikke
2. okt 2007

predsa lucinka olesova, udajna honzikova bokovka 😀 (alebo je marianka honzikova bokovka pri lucinke?)

ikke
2. okt 2007

ci olesnikova...?

sharlotta
2. okt 2007

Jaaaj, tak to nie je ta, co sa nam nepaci. Nam sa nepaci Saska, ta je hrozna, mysleli sme, ze ona vypadne. Ta Lucia mi nevadi, ale ani Mamba, dost ma prekvapilo, ze vypadla, som myslela, ze chlapi jej budu posielat sms. 😕

jevel
2. okt 2007

nemusel vypadnúť Adam - skôr ten čo spieval druhý.

A mamba mohla ešte chvíľku zostať - bola by sranda a nezdalo sa mi , že by si bola istá postupom. Skôr tá nemožná jaguarlady - afektovaná. mohla vypadnúť ona radšej.

cat
2. okt 2007

jaguar lady napriek tomu ze ma iba 19 vyzera oproti tym ostatnym babam ako stara vyzita zenska, vsimli ste si to?
a ta Vierka ako sa triasla..fakt akoby slo o zivot..
sue, nie sme zlee, len Mamba..viem si ju predstavit napr. vo Vyvolenych alebo v podobne "tazko inteligentnom" programe, tam by sa hodila 🤐

jenis
2. okt 2007

cat 😀

megg
2. okt 2007

mno mne sa lubilo, vyznanie lasky "picinkovi" tak to si mohli nechat niekam inam 😲 😅 😅

sharlotta
2. okt 2007

Picinko je teply....takze divadielko...