• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Susedia a fajčenie

12. júna 2017 
Baby, pridavam vlastnu skušenost a ak máte niekdo napad ako vyriešit - budem vďačná. Suseda fajčí na balkone tak, že popol odklepava rovno k nam na balkon a špaky hadže na prostor pred domom. Upozornila som ju na to, že mam popol z jej cigarety po celom balkone (da ich aj 12 za deň) a vysledkom bolo, že kričala čo si to dovolujem, a že jej nedokažem, že je to jej popol a na svojom balkone si može robit čo chce. Mam to všade, parapet, pradlo, kvetiny, naozaj celý balkon. Neviem, čo sa s tým dá robit... :(
23. dec 2015 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anlika ja mam cosi podobne. Uz uvazujeme dat taku zastenu medzi balkony. Nemyslim zasklenie balkonu ale medzi ze to bude trcat vonku.
23. dec 2015 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diablikovci Tiež som uvažovala, ale mam strach, aby to neprepalili... predsa len, keď odhodia špaky, ktore su este zapalene..... :(
27. dec 2015 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anlika tak kwd to urobia máš dôkaz. Je to poškodzovanie cudzej veci!!. A myslím si ešte že úmyselne!
27. dec 2015 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Žienky ahojte už aj ja riesim tento problém :( náš sused fajčí predpokladáme v záchode čiže cez stupačky sa nám to všetko ťahá do bytu síce žijeme dve poschodia pod ním sme byty bez balkónov chápem nemá kde ale výťah funguje tak nech si zbehne dole ja som bola tak isto fajčiar a chodila som von a nie toto :( čo môžem robiť :( dohovor mu nepomohol znova sa to opakuje a vecne v hodine kedy mi mala spí :(
12. jún o 13:21  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v januári 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok