• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sušička prádla. Skúsenosti?

14. októbra 2017 
@bubelko ja mam aeg a suším max 1 h.
@mcdog to neni len H&M co sa. Mi behlo tak akože co potom kupovať co je kvalitne. Synove trička lindex sa zbehli o 2 čísla. A neboli lacné. Všetko ma na štítku sušička 2 bodky.
30. jan 2016 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkagu no reklamuj.Co ti na to napisem?Alebo este lepsie:prestan susit v susicke a per na max 30 stupnov....a sus na susiaku v dome/byte pri max 30 stupnoch
30. jan 2016 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mcdog no diky za radu
30. jan 2016 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkagu naozaj neviem, v com moze byt problem. ale naozaj susim pradlo - aj svoje, aj muzove, aj detske. a takto sa mi nezbehlo nikdy... teda hej zbehlo - ponozky, o cislo. ale to bola moja vina, tie tam nemali ist vobec :grinning:
30. jan 2016 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubelko no ja so spodným prádlom a ni ponožkami nemám problém, to sa mi nezbehlo
30. jan 2016 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takze susicka trieda A+ nas stoji cca 2€ za elektrinu mesacne - intenzivne pouzivanie v zime a latkovky celorocne.
1. feb 2016 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja susim v susicke Beko uplne vsetko okrem vlny a fleecu a zbehli sa mi len teplaky z lidla,lebo boli len 60% bavlna,aj to len o kusok.
1. feb 2016 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkagu H&M body bezne susim v susicke a nikdy sa nezbehli,stale su o cislo vacsie ako je napisana velkost.Asi chyba susicky:frowning2:
1. feb 2016 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dijefcatko Nie,operies normalne a tensie veci len vytiahnes skor zo susicky.Ja to nerobim.Susim vsetko na bavlna extra sucha 2,5 hod 8kg a vsetko je akurat.
1. feb 2016 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lumpikl Nasa Beko stoji 399€ a susi rovnako dobre ako 900€ miele,kup si d-test.
1. feb 2016 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Susicka najlepsie susi,ked je plna,pri polovicnej naplni minie skoro tolko elektriny ako plna,rovnako pracka.
1. feb 2016 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duratlicka teší ma, že máš s Bekom dobrú skúsenosť. My máme objednanú tiež Beko, čakám stále na dodanie a fakt som zvedavá, či neoľutujem. Používaš programy tak ako sa odporúča? Či aj syntetiku sušíš na bavlne?
1. feb 2016 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dijefcatko Pouzivam len bavlnu extra suchu a plienky 12 vrstiev bavlny su niekedy este vlhke,tak dam este na 30 min dosusit casovacom.My nosime takmer vsetko bavlnene.
2. feb 2016 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dijefcatko Ktoru si kupila?Na 8kg alebo na 7kg?Ja mam dpu 8360 s 5 rocnou zarukou a vzdy si operiem 2 pracky 5kg,par veci dam susit na balkon a zvysok naraz do susicky.
2. feb 2016 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duratlicka na 8 kg, tú A+++
2. feb 2016 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duratlicka ahoj, tak už aj ja skúšam. Zatiaľ dávam všetko podľa visačky na oblečení. Ale mám otázku. Na manželových rifliach je označenie, že nesmú do sušičky. Sušička však má priamo program "rifle". Dať? Nedať? Ďalej ma prekvapila jedna vec. Na jednom tričku máme 100 % bavlna, pritom nevhodné do sušičky. Nie je tam žiadna nažehľovačka, vyšívanie, zdobenie. Tak nerozumiem. Dávaš všetko podľa visačky, či sem-tam aj "riskneš"?
8. feb 2016 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dijefcatko ja davam všetko, bez kontroly , či je či nie je vhodné do sušičky a ešte som neskončila s vecami o dve čísla menšími?!?!?, nuž my mame z 90% bavlnku, ale aj tak neriešim :wink:
8. feb 2016 o 11:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
a mam Beko aj LG
8. feb 2016 o 11:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zjenisova a zrážajú sa teda bavlnené veci, či zmesové syntetické? a dávaš vždy bavlna extra suché?
8. feb 2016 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa zrazili biele bavlnene nohavice z roboty
8. feb 2016 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dijefcatko ano, 2,5 hodinový program, prádlo netriedim, je možné, že sa občas nejaká vec zrazí, ale často sú to hlavne tričká ( kde sa píše 100% bavlna????, či tam je?).
Ja mám sušičku, lebo potrebujem šetriť čas trávený domácimi prácami :grinning:
10. feb 2016 o 11:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dijefcatko Nepozeram na stitky,co je bavlnene,ide do susicky.Vsetko okrem fleecu a vlny.
10. feb 2016 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duratlicka
@zjenisova
sorry za asi hlúpu otázku, ale učím sa. Môže sa do sušičky pomiešať farebné so svetlým?
11. feb 2016 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dijefcatko
Môže, na farbe nezáleží.
12. feb 2016 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duratlicka
Ja suším aj fleesové mikyny a tie sa mi napodiv nezrazili.
12. feb 2016 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flis sa nezrazi ale elektrizuje,nato su dobre tie papieriky do susicky
12. feb 2016 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dijefcatko ja periem zvlášť tmave a blede takže aj tak suším, ale krpcove veci su aj tmave aj svetle a susším spolu niš sa nestalo
12. feb 2016 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkagu samozrejme aj ja periem zvlášť tmavé a zvlášť svetlé, len keď potom vyložím veci, ktoré sa ešte neodvážim dať do sušičky, tak mi z jedného aj druhého ostane málo na sušenie, ale dokopy to je tak akurát. včera som vyskúšala a nič sa nestalo
13. feb 2016 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkagu zalezi od materialu. niekedy mozes prat biele aj tmave spolu a biele ti ostane biele. vtedy je jasne ze v susicke ti to uz nezafarbi.
13. feb 2016 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Do susicky mozes dat akekolvek farby spolu,ked ju hned zapnes.Ja to robim tak,ze operiem biele,supnem do susicky,operiem tmave,dam do susicky a pustim.
15. feb 2016 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok