Svadba a 7 mesačné dieťa

roni2209
31. jan 2018

Ahojte baby chcela.by som sa spytat mame ist na svadbu ale moj maly bude mat vtedy 7 mesiaxou len dokedy je vhodne byt na svadbe s takym malym

gretocka
31. jan 2018

@roni2209 ak ti vie spat v pohode v kociku, tak hoc aj celu noc 🙂 skor pamataj na to, ze po prebdenej noci budes ty grogy a dieta bude vyspate 🙂

terezka1947
31. jan 2018

@roni2209 záleží na dieťati....a na Tom ako to zvládne,veľa detičiek v kociari prespí polku svadby,aj pri hudbe ...je to veľmi individuálne,čiže tomu nechajte voľný priebeh

lubako
31. jan 2018

@roni2209 ja som bola v lete s vtedy takmer 6 mesacnym dietatkom a boli sme asi do polnoci. Spal v kociku vo vedlajsej miestnoti, kde som ho aj dojcila...tiez si myslim, ze je to individuslne..ale nenechala by som ho dlho, ak by bola prilis hlasna hudba, posobi drazdivo na nervovu sustavu dietatka

hettinka
1. feb 2018

@roni2209 dokedy vydrží. My sme boli s babom do cca. 20:00

klaudscha11
1. feb 2018

@roni2209 musis ty vediet kolko ti vydrzi. Ak vie v pohode zaspat v kociku ked potrebujes a viete ho tam dat niekam kde nebude hluk a budes nanho vidiet tak kludne mozete byt aj dlhsie..

dassena
1. feb 2018

mozes ist kludne, no asi by som sa trocha poistila a dala ho uz na vecerny spanok na starosti asi tvojej mamine, ak by ste na svadbe chceli ostat. ale ak je zvyknuty na ludi a na spanie v kociku, isto nejaky ten cas vydrzi aj takto

tabakmirka
1. feb 2018

Každé dieťatko je iné, to treba mať na pamäti, ale poviem ti, že ja by som išla, ale nie do rána, predsa len aj ty sa potrebuješ vyspať aby si s drobcom mohla fungovať cez deň

ellieellie
1. feb 2018

My sme na svadbe mali dve takéto malé bábätka. 😍 A sme veľmi šťastní a veľmi vďační, že prišli aj s takýmito malými bábätkami, hoci viem, že je to komplikovanejšie. Sme radi, že napriek tomu tam boli s nami. Jedni boli ubytovaní v penzióne, kde sme mali hostinu, takže hocikedy mohli ísť na izbu. Druhí boli z mesta, večer išli malú okúpať a uspať, potom im ju strážili starí rodičia a oni sa vrátili a zostali skoro do konca. takže dá sa to 👍

roni2209
autor
1. feb 2018

@dassena no mi ideme bratovy na svadbu tak mama tam bude a mal ma teraz. Mesiac

terezka1947
1. feb 2018

@roni2209 tak asi mama bude mať iné starosti ako strážiť bábätko,keď sa jej zeni syn....