Tablet od Československej obchodnej banky

cicamica1980
31. máj 2013
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

ahojte, plis mate niekto tablet z csob?
https://www.csob.sk/documents/11005/416466/ucet_s_tabletom_podmienky.pdf

vraj ta podmienka min. 300 eur priemerny zostatok funguje tak, ze na 24 mesiacov sa na ucte musi zablokovat 300 eur - je to naozaj tak? /ja som si myslela, ze priemerny zostatok musi byt 300 t.j. napr.2 tyzdne 600 a 2 tyzdne 0/

napiste mi niekto, kto mate ten tablet.

mawka
1. jún 2013

ked uz tych 300 mas a mozes si dovolit ich nechat visiet dva roky v banke, tak si rovno mozes kupit tablet cash. pretoze banke ide zrejme o to, aby si tych tvojich 300 eur zatocila. a ked sa takto prihlasi xxxxx klientov, sa banke tie tablety oplati nakupi 😀
ach jaj..... zase sa niekomu upisat, raz operatori, raz banke kvoli tabletu a inym veciam. sa cudujem ludom, ze este stale na tom ficia....

lkj987
6. jún 2013

Blokacia urcitej sumy a minimalny zostatok su dve rozne podmienky
- blokacia je vo vyske 150,- € pre Smartphone alebo 300,- € pre tablet
a minimalny zostatok je jedna z dalsich podmienok pre vyuzivanie uctu

abstinent
13. jún 2013

Napriek blokacii a podmienkam sa to oplati, ale len v pripade ak planujes kupit tablet. Ak ho neplanujes kupit a reagujes na to len preto ze je to zaujimave, tak pravdepodobne na tom prerobis a ziskas zbytocny kram...