Tabletky na chudnutie a vaše skúsenosti s nimi

karin1611
3. feb 2008

chcem sa opytat ci mate skusenosti s tabletkami na chudnutie........nemyslim tabletky z teleshopingovych reklam ale tie z lekarne tipy lipoxal atd. Dakujem 🙂

markettka
3. feb 2008

Moje učitelka, která se věnuje výživě mi říkala, že jsou dobré pro lidi, kteří nevydrží, pokud hned nevidí výsledky cvičení a diety. Prý je brát tak ty 3 měsíce, co začínáš hubnout cvičením a úpravou jídelníčku, dobré tak na to nastartování a pak vysadit a pokračovat v hubnutí bez nich. Jinak s tím zkušenosti nemám, mám pocit, že jsou to vyhozený peníze a pak kila zpět pokud nedodržuješ hubnoucí režim

zuzik03
3. feb 2008

karin, já je zkusila v době, kdy jsem se strašně přežírala (šla plná jsem z oběda a cestou snědla ještě půlku pecnu chleba) a jsou to vyhozené peníze. hubnutí je hlavně o psychice, pohybu a omezeném příjmu energie, k tomu ti tabletky nepomůžou. ale věřím třeba, že ti např. chrom může malinko snížit chuť na sladké, ale dost to zatěžuje organismus.

scai
3. feb 2008

jsem lékárnice amusím napsat, že já to lidem rozmlouvám.Rozhodně neodpovídí poměr cena-účinek. Je to předražené a stejně to chce přestat jíst, cvičit... pröstě jen tabletky nestačí a když Vám pomůžou třeba shodit 1-2 kila (víc si myslím,že nezvládnou) tak toi mi příjde za 550 na měsíc celkem dost

ingola25
3. feb 2008

karin ja som v minulosti skušala adipex retard,no už su vraj stiahnute z obehy,vraj boli nebezpečne..ale kamoška zhodila vdaka nim 20 kil... 🙂

markettka
3. feb 2008

Scai a myslíš že mají smysl doplňky jako viaderm na vlasy, nehty atd... brala jsem to nějakou dobu a teď zkouším křemík kvůli nehtům

ingola25
3. feb 2008

markettka-mne osobne viaderm velmi pomohol...prestali mi vypadavať vlasy a aj nechty mam pevnejšie

lenka0005
3. feb 2008

ahojte,ja užívam momentálne lipoxal,lebo držím 90-dňovú diétu,pomáhajú aspoň v tom,že uríchlujú metabolizmus 🙂 😉 🙂 A s adipexom so nenormálne schudla,ale to už dávno.

anatanka
3. feb 2008

Ja mam spis opacny problem, vsude shanim zazracnou pilulku na pribrani vahy 😉
Ale velice dobre znam cloveka, ktery bral Adipex a zhubl diky nemu hodne, ale jak ho prestal brat, tak to bylo brzo zpatky. Jinak si ale myslim, ze je to dost hustej sajrajt.

lenka0005
3. feb 2008

máš pravdu s adipexom,je to svinstvo.

nobody
3. feb 2008

co vím, tak dost holek kolem občas užívalo L carnitin anebo hydroxicitronovou kyselinu (HCA), ale byly (jsou) to sportovkyně

ale samotný to nepomůže, musíš při tom vyvíjet aktivitu

a podle mýho ten lipoxal má jen malý obsah HCA a zbytečně platíš za něco, co ti nemůže dát
a ten adipex přece tlumí chuť k jídlu, to je úplně mimo mísu

scai
3. feb 2008

adipex,to funguje,ale má to tolik nežádoucích účinků,že bych to doporučila jen v krajním případě...

nobody
3. feb 2008

anatanka> tak ten zázračný přípravek jsou vitamíny skupiny B...takže ti stačí B-komplex forte --- a to pak budeš mít žravku, to se neboj 🙂 --- a navíc zlepšuje kůži, mentální výkyvy ..atd 😉
a je to za málo pěněz 🙂

scai
3. feb 2008

marketka: vidaderm,eladen... myslím si,že to nejsou špatné preparáty,ale opět dost předražené. Ono na co je reklama,to je pak nadhodnocené... Já jsem ted jedla eladen ( jeden mi v lékárně prošel,jinak bych si to nekupovala),no nebrala jsem to pravidelně, na to jsem lempl,ale žádné zázraky se nekonaly. Zkus na nehty biosil plus. Ten je levnější a křemíku je tam dost a až kdyby to nepomohlo, tak bych doporučila zkusit viaderm

nobody
3. feb 2008

scai> jj, já bych to nedoporučil nikdy 😀 😉
měj se

markettka
3. feb 2008

Díky, scai

aponchie
4. feb 2008

ja si myslim ze je to normalni placebo efekt a jsou to vyhozene penize nic nez nezrat a cvicit opravdu nefunguje!!dyby to fungovalo tak zazracne nebyla by obezita

otrivinkajanka
4. feb 2008

no ja som na chudnutie uzivala adipex a tiez som s nim schudla lenze som otehotnela a kila som nabrala teraz som zasa schudla,ale skoda je,ze adipex je u nas zakazany je to sice svinstvo,ale super som schudla

scai
4. feb 2008

ještě existuje lindaxa nebo meridia, to jsou látky podobné adipexu, ale taky bych moc nedoporučovala. Ale asi bych zvolila radši tohle než adipex. Hlavně jsou ale na předpis, takže se domluvit s lékařem

otrivinkajanka
4. feb 2008

scai lenze u nas sa neda adipex zohnat a len tak mi lekarka nejake lieky nepredpise vzdy som ich mala tak,ze kamoskyna mama mi ich predpisala a bola som si ich zobrat v brne lenze teraz nemam cas tam ist a ta lindaxa a meridia to su take iste lieky ako adipex?

scai
4. feb 2008

působí podobně. Obsahují látku sibutramin. je to novější látka než ta v tom adipexu (tam je fentermin) a řekla bych, že na Slovensku by mohly být. Ale má podobné nežádoucí účinky jako adipex a musíš se poradit s doktorem a musí ti to napsat.Působí tak,že nastupuje dřív pocit sytosti a působí i na rychlejší spalování. On ten účinek je složitější,ale zjednodušeně takhle... 😀 ale pokud nejsi opravdu hodně obézní, tak se na to radši vybodni a zkus víc cvičit,mín jíst...

otrivinkajanka
4. feb 2008

scai ja som po adipexe schudla za mesiac 12 kil a vedlajsie ucinky som nemala ziadne bola som v pohode kdezto teraz som schudla 22 kil az po 4 mesiacoch ale este chcem 10 kil dat dole a nechce mi to vobec ist som na nervy preto zhanam nejake lieky podobne adipexu

scai
4. feb 2008

tak se na to teda opteh u obvoďáka. Pojištovna to neplatí a u nás stojí balení na měsíc asi 400.- Teda ta slabší síla,je to bud 15 mg nebo 10 mg

otrivinkajanka
4. feb 2008

no budem musiet ku nej skocit ale adipex mi nepredpise ten je u nas zakazany musim nieco vymysliet

monkula
4. feb 2008

na podporu chudnutia je dobrý L-carnitin, Bio-CLA a úúplne najlepšie je zájsť si do obchodu so športovou výživou a tam sa opýtať na nejaký ten suplement podporujúci metabolizmus.Ale len papať "zázračné " lieky nestačí, treba zmeniť svoj životný štýl, cvičiť a nenapchávať sa sladkosťami...

anatanka
4. feb 2008

nobody: to uz jsem zkousela. Zravku mam porad, ale metabolismus to nejak nepochopil 😉

leva
4. feb 2008

Ja pijem sem tam sumivu reduktu,je to vyborne,obsahuje zeleny caj,vlakninu a ma prichut ovocia litchi,neviem ci som to dobre napisala,no proste to ovocie sa vola lici.Zahana chut na sladke.

monkula
5. feb 2008

Tak som vám u manžela zisťovala nejaké tie zázračné tabletky a povedal mi, že vám mám odporučiť Thermo-x, silné, netreba cvičiť, jesť normálne!!! a kilá idú dole... K dostaniu v športovej výžive...

monkula
5. feb 2008
nobody
5. feb 2008

anatanka> tak když jsi astenik a máš rychlý metabolismus, to se blbě radí, jak přibrat ... tak když můžeš sedět, tak nestůj, když můžeš ležet, tak neseď .... 😀
no pro opačný pohlaví bych doporučil nějaký aminokektejly, ale pro holky, slečny, maminky,... to nevím 🙂

scai
5. feb 2008

anatanka:já měla vždycky stejný problém, až do 19 jsem vážila 46 kilo (výška 166) a nemohla jsem přibrat,čím víc jsem se nutila hodně jíst, tím víc se mi to protivilo ☹ Ale pak jsem začala cvičit,chodit do posilovny a najednou to nějak šlo.Za rok jsem přibrala 5 kilo, ted už mám 56 a držím se 😉 Do posilovny pořád chodím,ale jen občas,přidala jsem další sporty a musím říct, že s tím i přišla mnohem větší chuť k jídlu.