Tabletky na chudnutie a vaše skúsenosti s nimi

karin1611
3. feb 2008

chcem sa opytat ci mate skusenosti s tabletkami na chudnutie........nemyslim tabletky z teleshopingovych reklam ale tie z lekarne tipy lipoxal atd. Dakujem 🙂

inffinity
13. máj 2011

@lucia29 přiber si k tomu ještě thermojetics čaj a pij ho ráno před koktejlem - dodá ti energii a potom teplý během jídla, nabalí na sebe tuky 🙂 S thermojetics se hubne rychleji i na cm 🙂 držím palce!!

@perla200 kukni sem www.gumik.cz jsou tam všechny výrobky 😉

miskachrumka
27. máj 2011

no baby ja som si dnes zakupila lipoxal extreme a dnes som spapala 2tabl.citam tu strasne vela dikusii vela ma ich odradza ale su aj tie so stastnym koncom dufam ze budem patrit medzi ne! 😒 som zvedeva!drzte palce!je tu este niekto kto ich zacal papat?papali by sme spolocne 😀

mandosiak
2. jún 2011

@miskachrumka
ja som ich začala brať pred troma dňami, takže papáme spoločne 🙂 🙂

katka2176
14. jún 2011

ahojte ak sa mozem opytat ktora z vas skusila sibutramin uvazujem o nom mam sice hypotyreozu a nejake to kilo navyse vazila som 67 vyska 165 a moja vaha je teraz 72 necitim sa takto dobre potrebujem schudnut aby som bola v pohode.

miskachrumka
14. jan 2012

No baby ja chcem len dopísat že to bol humus pálil ma na druhý den žalúdok až som sa plazila po zemi ☹ kto neznesie štiplavé neodporúčam!
viac to nechcem vidiet ! 😠

oli2326
15. jan 2012

@paula80 ahoj ja beriem sibutramin 20 mg a to len 2 tyzdne a zhodila som 13 kg 🙂

glukacova
17. jan 2012

@oli2326 ahoj kto ti to predpisal? obvodna lekarka?a kolko si prosim ta doplacala za jedno balenie v lekarni, diky

topsibutramin
31. jan 2012

topsibutramin@gmail.com - adresa pre vsetky informacie o Sibutramine 20mg. odpoviem kazdemu v priebehu par minut.

sepelka
2. feb 2012

@oli2326 a odkiaľ ho máš? Na Slovensku sa už nepredáva. kde sa dá kúpiť?

monka1011
24. feb 2012

ja som pred pár rokmi brala reductil a super som schudla bez nejakej veľkej námahy aj som si váhu celkom udržala.len počas tehotenstva som dosť pribrala a teraz sa mi nedarí schudnúť.reductil už na slovensku bohužial nie je dostať zatiaľ som nenatrafila na niečo podobné.ak máte niekto nejaké typy tak budem veľmi vďačná.

babulik3
23. máj 2012

Má niekto skúsenosť s prírodnými kapsulami na chudnutie - MEIZITANG?

janika84
1. jún 2012

ahojte baby.nechce sa niekto pridat k objednavke sibutraminu?ked sa ho objedna viac je lacnejsi...

janika84
2. jún 2012

@monka1011 ahoj uz si zohnala tie tabletky?nechces sa pridat k objednavke sibutramin?

heidi0605
4. jún 2012

@janika84 Ahoj ja by som sa chcela pridat k objednavke sibutramin...mas s nim nejake skusenosti?? 🙂

janika84
4. jún 2012

@heidi0605 ahoj nemam zatial ziadne skusenosti s tab.na chudnutie...len ideme v lete na svadbu tak potrebujem chdnut 😝 a diety nezaberaju...tu ho chvalili tak preto som vybrala prave sibutramin...
http://www.zeny.cz/diskuse/diskuse/?page=1&id=2...
kukni si to a daj vediet...uz by sme boli 3.tu by som objednala:
http://www.podpora-online.net/index.php/produkt...

heidi0605
4. jún 2012

Ja som vyskusala vela diet ale ziadna nezabrala 😖..Po porode som pribrala 10 kg , ktore chcem zhodit ale ide to tazko 😒 ..Presne tieto diskusie som citala, a sibutrammin urcite chcem..mala ho jedna moja znama a schudla ya 3 tyzdne 10kg..poradila mi svojho predajcu..len ten to uz nepredava..A na internete je mnoho podvodnikov..Takze najradsej by som objednala s tej podpory..ta vyzera byt taka naj 🙂 🙂 Kedy by ste to chceli objednavat?? 🙂

janika84
4. jún 2012

@heidi0605 no aj ja som sa bala podvodnikov tak som vybrala podpora... no chceme tento tyzden...ta pani co sa pridava mi ma poslat v piatok peniaze.tak ako pridas sa? aj ja chcem 10kg zhodit... 😉

natos
11. jún 2012

@janika84 mne už balíček od nich prišiel,zatiaľ mám v sebe prvú,žiadny pocit hladu,mala som cez deň ráno 1 rožok s nátierkou, ovocie,kúsok keksíka,acidko, tassimo milka kakao,bylinkové čaje,čistú vodu,kávu iba ráno.Pocity:zvýšená aktivita,teplo,čo je príjemné,lebo som bola večne zmrznutá,mierna bolesť hlavy čo je prirodzené,do 1-2 týždňov to pominie,je to normálne pri odtučňovaní.Inak super,upratala som celý dom,takže sa to bude doma o pár dní total lesknúť,treba rátať s miernou hyperaktivitou,ale pri mojich troch demolátoroch je to fajn.

jazminn
11. jún 2012

@janika84 a objednal už s tamade niekto? lebo ja som mala objednanú meridiu asi pred rokom z erekcie.info, bola to podobná stránka s ponúkanými liekmi a neschudla som ani deko. Vôbec mi nezaberali...boli to sadrové tabletky...a tabletky vyzerali ináč...iná krabička ako je tu na obrázku...
Pri liekoch, ktoré obsahujú sibutramín ťa musí sušiť...musiš piť vodu aj keď nechceš...a keď maš pocit smädu tak zaberajú...a veľa energie a v noci nespíš...tak to sú pravé...

janika84
11. jún 2012

@natos super tak drzim palce nech ozaj funguju 😉 ja som uz objednala tak cakam kym dojdu a idem na to,uz sa neviem dockat,aka budem pekna chuda v plavkach 😝 inak ta hyperaktivita mi vobec nebude vadit,lebo momentalne mam asi jarnu unavu.nic sa mi nechce,nic nestiham.o behani za detmi ani nevravim.a upratat dom tiez potrebujem.takze ak mi to pomoze v tomto vsetkom tak budem inac vysmiata 😀 mozme si pisat ze ako nam to ide 😉

janika84
11. jún 2012

@jazminn ahoj.no citala som diskusie a tam pisali prave o tejto stranke ze objednavali a chudli.a presne o tych susakoch pisala kazda.prave preto som sa rozhodla pre tuto stranku

natos
12. jún 2012

@janika84 no ja som bola večne zdochnutá,mám nízky tlak a dnes som si dala druhú tabletu po raňajkách,vadí mi len to sucho v puse,ináč pohoda - duracellka.

natos
12. jún 2012

@janika84 No pri výške 170cm vážim 82,3kg,takže na 70 kg by som chcela ,mala som aj 64,ale vyzerala som ako utečenec z koncentráku.Pribrala som po dvoch operáciach a posledných 7 kg mojou žravosťou.Chce to aj silu vôle,mať cieľ,raz som už schudla z 87kg na 64kg,tá váha mi vydržala plus mínus 5kg celé roky.Jedávala som len do 14 tej všetko a potom len voda,čaj káva bez cukru/1/.Ale mám čo robiť - 1 veľký dom, 1 menší dom a 1 obchod,takže tu vydám nadbytočnú,práve tabletkou získanú energiu.

janika84
12. jún 2012

@natos no ja som extra chuda nikdy nebola,ale zase ani vyslovene tucna...najchudsia som bola prvych 5 mesiacov druheho tehu 48-50kg ale meriam len 162cm. byvalo mi tak strasne zle ze som len chudla.po porode som ale zacala mat problemy s krcnou chrbticou a brala som lieky s ktorych sla vaha hore jak besna...na vianoce som mala 62.potom sa mi preistotu pokazila vaha/asi aby som nezblaznila / 😀 a teraz sa racej nevazim.skusala som diety ale,ale ani pri jednej som nevydrzala.nechcelo sa mi varit zvlast pre seba a ani na to nemam cas...3 chlapi,dom a energia je prec...

ralka
12. jún 2012

Ahojte baby chcela by som vam len napisat brala som meridiu na chudnutie a schudla som za 2 tazdne 7kg vobec mi nechutilo jest len ma to mali hacik musela som skoncit s uzivanim lebo som zistila ze som tehotna 🙂 som stastna a preto by som chcela aj ponuknut ak by niejaka kocka mala zaujem o meridiu tak jej ju rada ponuknem mam vyse 80tabliet a urcite za vyhodnu cenu ja som ju kupila za 90 eur aj s postovnym tak ak mate zaujem baby kludne mi napiste aj informavňcie o chudnuti rada ponuknem ako sa mi podarilo schudnut

natos
12. jún 2012

@janika84 počas 2 tehotenstva som mala v siedmom mesiaci pribraté 3kg,do konca ďalších 15.Po pôrode cisárskym som domov prišla ešte s váhou nižšou o 3kg ako som otehotnela,rozožrala som sa po dojčení,schudla som,po 6 rokoch som zostala tehotná,do roka po pôrode som mala na tri deti super postavu,akurát prsia som zdvíhala pushapkami.Teraz mám prsia ako dojka ale pás ešte mám-to je moje plus.Dnes sú mi nohavice voľnejšie,dodržujem pitný režim,lebo suchá papuľa.Včera som bola trochu roztrasená,ale dnes je to o.k.Na to,že prší,je mi fajn,inokedy by som bola ako sfetovaná,bez energie,len by som do seba liala hl kávy.O.K.-káva,stačí šálka za deň-ráno,dobre sa ide na WC,podotýkam s mliekom bez cukru.Pocit hladu total malý až žiadny,vopchala som do seba plátok syra na obed,na desiatu kúsok obloženého chlebíka,treba sa nútiť jesť.Oči chcú,žalúdok nie.

jazminn
12. jún 2012

@denisuliatko vieš, to asi nie je u každého rovnako. Ja som presne pred rokom vďaka adipexu schudla rovných 8 kg za mesiac. Nemala som počas bratia žiadne vedľajšie účinky, len nespavosť. O 2 hodine nad ránom som bola vyspatá a mohla som vstať a ísť robiť. Bola som plná energie. Dokonca sa mi upravil krvný tlak. Každý mi závidel. Nemala som žiadny z problémov ktoré uvádzaš. Asi dva mesiace po vybratí som bola na kompletnej prehliadke a všetko som mala super. Ale ... do roka som mala aj 8 kg naspäť...napriek tomu, že som sa obmedzovala...kila išli naspäť hore...Teraz sa mi dostala do rúk kniha Dukanová dieta. Trochu som ju aj začala a bol dokonca aj výsledok. Kilogrami síce bohvieako neišli dole, ale schudla som na mierach a stratili sa mi faldíky...ale nevydržala som, a zhrešila som a to tam sa nesmie, lebo sa musí ísť zase odznova...

ralka
12. jún 2012

Ak mate niektora kocka zaujem o tabletky meridia tak kludne piste zostalo mi niejakych 80tabliet ja som uzivala 2 tyzdne a schudla som snimy 7kg na cene sa urcite dohodneme

natos
13. jún 2012

Dnes som užila 3. tabletu mám dole 2,2kg.Z nohavíc mi netrčia faldy!!!!!Dodržujem pitný režim,večer čaj z medovky pre dobrý spánok.

jazminn
13. jún 2012

@natos to je dobre, keď máš sucho v ústach, takže tabletky tlmia chuť na jedlo...len veľa vody min.2 litre...