Tabuľová stena v detskej izbe

maminkajanka84
7. okt 2017

Ahojte maminy a tatinovia.
Chcem sa spytat na Vaš názor a skúsenosť s tabulovou farbou..Premyšlam ,že by sme ju dali detom do detskej izby aby si kreslili po stene bez okolkov a svojim pohladom a svojou volnostou:o) myslite ze to je dobry napad?je to jedna stena iba, je aj inej farby ako cierna?dakujem za vsetky prispevky😉

vetthy
7. okt 2017

No,ja som mala,keď boli deti malé,zbožňovali to, dodnes sú obidve veľmi kreatívne,ale bol aj prach, aj fľaky aj bordel od kriedy.inac je to strašné efektívne,ale poškuľujte po internete sú aj iné riešenia,tabule,na kt.sa kreslí špeciálnymi fixkami či pod.nie som už v tom,takže neviem večne poradit

marllik
7. okt 2017

Ja som kvoli prachu taku klasicku tabulu na kriedy nechcela. Mame bielu magneticku tabulu pripevnenu na stene vo vhodnej vyske pre deti. Je to super. Skutocne si na to radi kreslia. A ak mozem poradit,nam sa pre deti osvedcili najviac mazacie fixy z Ikea.

marllik
7. okt 2017

A ak chcete priamo na stenu,tak je i takyto nater..
https://chytrazed.cz

hettinka
8. okt 2017

súhlasím s marllik, kriedu do izby v žiadnom prípade, je to strašne prašné
ja osobne mam alergiu na kriedu, strašne to vysušuje sliznice, aj pokožku na rukách
radšej bielu tabuľu + fixky a s kriedami nech sa hrajú vonku na chodníku

bosoriak
8. okt 2017

Neodporucam. My sme mali len tabulu a kriedy v detskej a po tyzdni to islo na terasu. Strasny prach z toho bol, navyse kolkokrat decka isli do postele "este len tuto ciarku urobim a idem", postele plne prachu z kriedy, ostatne hracky od kriedy...

My sme dievcatam ked boli male vyclenili jednu stenu v ich izbe, kde mohli kreslit farbickami alebo vodovkami, spravili tri ciarky a kedze to nemalo chut zakazaneho, tak ich to prestalo bavit 😀 Odporucam skor kriedy na von na ihrisko a naucit, ze farbami a fixkami sa kresli na papier na stole, nie na steny.