Tehotná s týmito príznakmi?

maca_123
2. aug 2018

Ahojte asi pred mesiacom som mala pohlavný styk. Už dva týždne mám veľmi boľavé bradavky. Celé prsia má nebolia, iba bradavky. A niekedy počas dňa má začne pobolievať vaječník a niekedy aj oba naraz. Môžem byt tehotná ? Iné príznaky nemám. Brala som antikoncepciu ale po jej vysadení asi mesiac som mala menzes 2dni a aj to veľmi slabý a od vtedy mi menzes nejako neodráža. Môžem byt v tom ?

arasidka123
3. aug 2018

Čo tak tehotenský test?

thoughtfulweirdo
3. aug 2018

@maca_123 Mám hľadať odpoveď v tarotových kartách, sklenenej guli, usadeninách od kávy, alebo sa chceš nebodaj spýtať kyvadla?

ukulela
3. aug 2018

@maca_123 styk chraneny/nechraneny? po vysadeni HAK? v case ovulacie? tesp pozitivny/negatovny? vytahujem vestecku gulu ...
pri tehotenstve neboli vajecnik, ten ma bolel pri ovulacii. pri tehotenstve boli maternica, ktora sa zvacsuje.

tuppuk
3. aug 2018

najskôr by si si mala spraviť tehotenský test. také príznaky môžu byť spôsobené aj tým, že si prestala brať antiku, ktorá ich mohla trocha tlmiť. najlepšie bude ak si spravíš ten test a v prípade záujdeš k doktorke

maca_123
autor
4. aug 2018

Dakujem za rady ale tehotná som nebola 🙂

oli18
4. aug 2018

@maca_123 Daj si Neondyt, Iste neotehotnieš. Voľno dostupný.

marlenka222
11. aug 2018

@thoughtfulweirdo my asi vestime spolu odpoved na kazdu takuto otazku v diskusiavh nie? Ja som ta co gula robi zadarmo predpoved iba 1*do dna. Potom uz len za peniaze. Spominas si ma?

thoughtfulweirdo
11. aug 2018

@marlenka222 Niečo sa mi marí, ja tiež občas ponúkam svoje služby 😄 a ja mám tiež nákladovú guľu, nie vždy je ochotná odpovedať.

marlenka222
11. aug 2018

@thoughtfulweirdo a si predstav ze ja som sebe musela kupit testy u oboch deti aby som vedela ;) nepomohla ani gula